0 oy
757 göst.
Aile kategorisinde (2,353 puan) tarafından
Kizlar bugum balkonda otururken baktim bi kadin cöpe yeni besik atti bende aldim onu eve getirdim esim isten geldi sordu nerden aldigimi bende anlattim dedi bana sen dilencimisin alemin pis seylerini aliyosun dedim bende sen baba gibi aldinmi cocuguna besik cocuk yatak ustunde yatiyo yanimda basladi bagirinmaya almak ayipmi kizlar sildim onu guzelce yikadim tertemiz oldu utanilcak bisey yapmadim sonucta

28 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Çokda iyi yapmışsın o kadında ihtiyacı olan biri alsın diye koymuştur oraya . Kocanda dedigin gibi baba olsaymis alsaymis madem . Güle güle kullan canım . Bende bir kere ütü masası almıştım koymuşlar kenara yepyeniydi güzelce sildim temizledim üstüne örtüsünü de aldım 2 sene oldu kullanıyorum yani ayıp bişey değil ki 
(2,353 puan) tarafından
Sagol cankm
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Bilmiyorum ama yanlış anlama lütfen içim burkuldu bu yazdığına. Sen dilenci değilsin annesin. Rabbim sana öyle bir rızık versin ki ömür boyu yesende bitmesin inşallah 
(2,353 puan) tarafından
Amin canim amin
tarafından
Amin insallah
0 oy
(1,995 puan) tarafından
ne varmış bunda internete sürekli bedava bişeyler koyuyolar bakıyom güzel temiz bende alıyorum eve getirince silip yıkayıp kullanıyorum ne var yani 
(2,353 puan) tarafından
Esime sorsan olmazmis
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Madem öyle diyor eşine aldırsaydın canım ben onu atar hadi gidiyoruz almaya yeni almaya derdim 
(2,353 puan) tarafından
Benimki domuz kiz
0 oy
(2,139 puan) tarafından
Benim eşimde kızar böyle şeylere. Komşum kızının kıyafetlerinden bir kaç tane vermişti neden aldın ben almıyor muyum kızıma kıyafet diye başımın etini yedi. Erkekler gurur yapıyor böyle şeyleri.
(2,353 puan) tarafından
Ay onlarin gururlarina
0 oy
(178 puan) tarafından
Ne var canım bunda calmamissin cirpmamissin gayet normal bir hareket bence baba olsaymista alsaymis o zaman
(2,353 puan) tarafından
Almadi iste cocuk artik 3 ayinda
0 oy
(55 puan) tarafından
Sacmalamis cnm ne olacak cok pahali besik vs yani ayip degilki gidip istenedin birinden atmis sonucda lazimmis sanada sende almissin bosver erkekler konusur
(2,353 puan) tarafından
Aynen canim aunen
0 oy
(2,616 puan) tarafından
Yani bilemedim ama oda baba olaymis yenisinu alaymis evladina ***** erkekler
(2,353 puan) tarafından
Alirmi hic parasi gidiyo diye akli ckiyo
0 oy
(222 puan) tarafından
Ne olacak sanki temizlemiş paklamissin. O kadar laf etmesini biliyorsa alsaymış o zaman
(2,353 puan) tarafından
Al deyincede dunyanin lafini diyi
(222 puan) tarafından
Aman konuşsun dursun takma boşver almakla da çok iyi yapmışsın. Sanki kaç para bir beşik bizde letgidan aldik 100 liraya park yatak tertemiz
0 oy
(4,685 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Çok saçma ya durumun yoksa tabikide bende dün çöpün yanına kıyafet koymuşlardı tamda bir kaç parça vardı oğluma göre yıkarım bir güzel giydirdim alamıyorum ne yapayım hiçte ayıp değil
(2,353 puan) tarafından
En iyisini yaptik
(4,685 puan) tarafından
Valaha öyle kuzum
0 oy
(2,529 puan) tarafından
Eşin neden almıyor parası olmadığı için mi sorunsuz olduğu için mi
(2,353 puan) tarafından
Sorumsuz canim o yuzdn
0 oy
(7,945 puan) tarafından
Kötü bişey değil benim eşimde kiziyor birisi bebeğime kıyafet vericekti olmaz felan yaptı bu erkekler neden böyle bilmiyorum.
(2,353 puan) tarafından
Cok erkekler ya
0 oy
tarafından
Ben olsam sağa sola bakar sonra da kosarak kucakladigim gibi eve getirirdim shhshshsh :D ❤️ niye ayip olsun ya .Esin Biraz gurur yapmis sanirim .Bence gayet de iyi yaptin ☺️ 
(2,353 puan) tarafından
Ay onun gururuna gurur yapan insan sifir alcakti
tarafından
Bos ver kullan sen ohhh miss gibi ❤️☺️
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Aaa ne varmış bunda ayıp değil günah değil çalmadın çırpmadın o kadar düşünüyorsa gitsin yenisini alsın ona yatir boşver sen onu rahat rahat yatsın kuzucuk kendi yerinde 
(2,353 puan) tarafından
Aynen sifir almadi buldugumuda begenmez
0 oy
(6,919 puan) tarafından
 Alınabilir  yoksa neyapacan  
(2,353 puan) tarafından
Kemdisi baba gibi alsydi o zaman
0 oy
(4,584 puan) tarafından
Alınabilir ne olacak iyice silip dezenfekte ettikten sonra bir şey olmaz. Deseydin o zaman hadi yenisini almaya gidelim madem öyle diye :)
(2,353 puan) tarafından
Almiyoki
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Kendi alaymis madem öyle bebe kaç aylık olmuş 
(2,353 puan) tarafından
3 aylik xanim
(15,823 puan) tarafından
Naptın peki beşiği geri eşin neden almadı durumunuzmu yok
0 oy
(780 puan) tarafından
Canım benin eşim olsa onu balkondan assagi bırakırdı heralde benim ailem çok fazla kıyafet oyuncak alır onlara bile ben alıyorum ne gerek var sanki eksik mi bırakıyorum diye söylenir 
0 oy
tarafından
Gereksiz gurur yapmış 
0 oy
tarafından
    Benm kizima beşik hediye geldi eşim sırf yenisini almamak için öyle sevindiki görmen lazım di
  • Bu arada canım keşke aynı memlekette olsaydk 2 ay önce beşiğ i şatttk ya sana hediye ederdim vallaha 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 204 göst.
16 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Buket masal (2,353 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 517 göst.
7 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 482 göst.
2 Haziran 2021 Aile kategorisinde Semrauytery (133 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 234 göst.