0 oy
580 göst.
Aile kategorisinde (74 puan) tarafından
Bugün telefonundan google ye girdim direkt karşıma ınstagrama giriş yap sayfası cıktı yok instagramim falan dedi uygulama olarakta yok googleye girdiğimde cıktı sadece dedim bu ne biraz tartıştık olsa görürsün zaten yok dedi belki başka bi isimle açmışsındır dedim ama bilmiyorum ya

15 Cevaplar

0 oy
(182 puan) tarafından
Niye bukadar takiyorsunuz anam bacim 
(74 puan) tarafından
Instagrami yok ama öyle bi sayfa çıkınca tereddüt ettim neden takmayın ki yalan söylüyor eğer öyle bisey varsa
-Reklam-
0 oy
tarafından
Instagram kullanmiyormusunuz
(74 puan) tarafından
Benim var da onun yok öyle diyo ama sayfa çıkınca tereddüt ettim yalan mi siyluyo diue
tarafından
Yani Google dan giriş yaptıysa var sanırım durduk yere niye çıksın . Ama bırak oda kullansın sen kullanıyorsun madem
(74 puan) tarafından
Ben kullanmasına bisey demiyorum hatta kaç kez sende açsana dedim ama yok deyipte öyle gizli saklı giriyosa bi art niyet ararim
tarafından
Evet o konuda haklısın bişey diyemicem . Kavga etmeden sakince sor bence
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Senin varda,onun niye yok

Ona yasaklımı
(74 puan) tarafından
Canım yasak koymuyorum hatta kaç kez iye açmıyorsun falan dedim bana yok deyipte gizli saklı girmesi ne alaka
(14,428 puan) tarafından
Saçma yani
Sakladığı bişey var o zaman,görmeni istemiyo
Şupheleniyomusun
(74 puan) tarafından
Insan supheleniyo ister istemez çünkü yalan söyleme huyu var
(14,428 puan) tarafından
O zaman dikkat bacım!
0 oy
(2,281 puan) tarafından
Google kisayolda ise muhtemelen giris yapmıştır veya bir linke dokunup da mi geldi acaba günahını almaysyim
(74 puan) tarafından
Bilmiyorum ya kafam karıştı benimde
0 oy
tarafından
Olma ihtimali var takip et 
0 oy
tarafından
Benim eşimin var ben girip  arada bakarım o da bilir baktığımı zaten kullanmak zorunda yazılımcı olduğu için 

Onun dışında eşine kızmadan güzelce sor öğrenmeye çalış varsa eğer belki yanlışlıkla açmışta olabilir ben google ye girdiğimde ilk sayfada google arama kutusunun altında bazı uygulamaların adı yazıyor bazen yanlışlıkla acıyorum onunkide öyle olmuştur belki 
(74 puan) tarafından
Bilemiyorum belki öyle de olmuş olabilir
tarafından
Olabilir ben çok yapıyorum çünkü yanlışlıkla acıyorum habire benim eşim de sordu hatta sen instagram mı kullanıyorsun diye :D
0 oy
(1,472 puan) tarafından
İnsanlar yine anlamadan linçe hazır beklemişler resmen girmese o sayfa öyle çıkmaz canım geçmişine bak galerisine flan bak belki çıkar karşına 
(74 puan) tarafından
Başka bisey göremedim baktımda sadece o dediğim sayfa cikti
(1,472 puan) tarafından
Anladım inşallah öyle bişe değildir canım ama takipte ol sana yok diyipte gizliden açmışsa altında bişeler var demektir
(74 puan) tarafından
Aynen öyle bisey yaptıysa eninde sonunda çıkar kokusu zaten
(1,472 puan) tarafından
Aynen öyle hiçbişe gizli kalmaz
0 oy
tarafından
Google geçmişinden bak bacım giriş yapmış mi hiç görülür 
(74 puan) tarafından
Evet geçmişinde var insatgrama giriş yap diye
0 oy
(580 puan) tarafından
Benim de Facebook yok Google da bazen Facebook giriş yap diye karşıma çıkar belki yoktur gerçekten. Eğer bir şüphen de varsa ikiide bir sorma var mi diye varsa da gizler takipte kal.
(74 puan) tarafından
Öyle yapicam artik
0 oy
(447 puan) tarafından
Geçmişe baktın mı 
(74 puan) tarafından
Baktım gecmistede cikiyor
(447 puan) tarafından
Şimdi canım bazen eşim instagramı dondurdu zamanlar da görürdüm WhatsApp Bi link gonderildindr oylr çıkıyor kendinden dene istersen
0 oy
tarafından
En iyisi ortak hesap acın 
(74 puan) tarafından
Acmiyo ki ben istemiyorum boşa zaman kaybı diyo ama bugün böyle bisey gördüm ne hikmetse
0 oy
(308 puan) tarafından
Geçmişe baksaydın birde 
0 oy
(829 puan) tarafından
Açmaya çalıșmıș olabilir mi? Kaydolmak için? Bir kere giriși varsa geçmiște belki açmaya çalıșmıștır yeni hesap. Ama birden fazla giriș varsa șüphe uyandırıcı.
0 oy
(1,816 puan) tarafından
Canım sen instagrama giriş yaparken onun telefon ya da e postasini yaz eğer çıkarsa var çıkmazda adamın günahını alma 
0 oy
tarafından
Orda çıkıyorsa vardır kız gogle Chrome bak 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 132 göst.
11 Şubat 2024 Diğer kategorisinde ygzelisa (18 puan) tarafından soruldu
+1 oy
19 cevap 509 göst.
0 oy
3 cevap 197 göst.
15 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Angel24 (42 puan) tarafından soruldu