0 oy
404 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar şuan hastanedeyim bildiğiniz gibi yada bilmediğiniz gibi jdjdjd. Doğumhane deyim. Şuan doğum yapıyor lar galiba bas bas bağırıyolar . Valla onları görünce ben o kadar çok korkuyorum ki .siz ne yaptınız bunun için?

31 Cevaplar

+1 oy
tarafından

image.           

tarafından
Valla bende öyle cigiranlardanim ajsjsj
(4,145 puan) tarafından
Valla mecbur teslim oluyorsun akısına bırakıyor insan elinden bısey gelmiyor
(687 puan) tarafından
Bisey soracam doğum yaptığımızda referakci dogumhaneye alınıyor mu  bizi görüyor mu yoksa doğum bittikten sonra servise çıkınca o zmn mi yanımıza gelir.
tarafından
İkinci dediğin . Asla doğum haneye almazlar .
tarafından
Ozelse alıyorlar
-Reklam-
+1 oy
(3,729 puan) tarafından
Yenemedigim için sezaryen oldum pişman değilim
tarafından
Bence de . En temizi sezeryan :) djjxxj.
tarafından
Doğum korkusu yüzünden 9 ay ağladım sezeryan istedim özelde ve çok güzeldi 1 günde ayağa kalkıp işimi yaptım çocuğuma baktım belden uyuşturma diye korkuttular 2 sezeryan oldum belimden iğne yediğimi doktor tamam deyince anladım. Damar yolu çok acıyor uyuşturmayi hissetmiyorsun bile.
(1,272 puan) tarafından
Tospik sende benim gibi :) başımıza ne geliyorsa meraktan geliyor galiba. Doğuma kadar doğum videoları izledim o kadar heyecanlıydım ve özgüvenliydim ki. Normal doğuracaktım :)) bana suni sancıyı Bi verdiler 5 saat sonra beni sezeryana alın dedim. Doktorlarda kapıda bekliyormuş sanki :) hemen imza mimza derken doğum yaptım sezeryandan çıktım. O sancı dan sonra sezeryandan benim kadar mutlu çıkan olmamıştır sanırım :)) sezeryan sancısı bile çekmedim diyebilirim :D
tarafından
Peki  sezeryan isteyince alttan muayene ediyorlar mi
tarafından
Hayır ben isteğe bağlı oldum 30 haftada istedim hiç muayene olmadım cnm
0 oy
tarafından
Her bagiran icin dua ettim. 5 gün doğum hanede kaldım. Baya doğumla karşılaştım :)
tarafından
Benim pisikilojim alt üst oldu ya burda
tarafından
İlk gün bende çok korktum.sonra baktım yapacak birşey yok benim doğumu başlatmak için suni sanci verildi.ondan doğumhanede bekledim. Ayakta geze bildiğim için doğum yapanlara yardım ettim.
tarafından
Ay canım benim dua almissin ne güzel
0 oy
(3,099 puan) tarafından
Canım çok etkiliyor yanında birinin bağırması aslında iş doktorda hemsirede bitiyor sakinlestirmesini bilmiyorlar
0 oy
(4,145 puan) tarafından
Pozitif dusun cnm yapabilirım de korkma kolay olacak diye dusun. Ben oyle yaparım dogumu kolaylaştıracak ne hareket varsa yaprım kendime guvenırım. 2 normal dıkıssız dogumum oldu cok şükür kolay gectı, Rabbım yardım ediyor cnm 
tarafından
Evet ama sabahtan beri onlarca kadın doğum yaptı Hepsi çığlık çığlığa
(4,145 puan) tarafından
Evet insan cok etkileniyor oyle. Kolay degil ama işte, mecbur. Cennet annelerin ayakları altındadır bosuna denlmemş
(4,145 puan) tarafından
En güzeli hazırlıksız gitmek korkmaya fırsat olmyo, ben kontrole gıttım dogum yapıp eve geldim kucagımda:)
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Korkmaya fırsat olmadı benim canım erken doğum yaptım biran önce evladım doğsun dedim 
tarafından
Beni de ondan yatırdılar ama çok şükür gelmedi
(6,919 puan) tarafından
Benim suyum geldi aniden  canım
tarafından
Aaa .olsun bitmiş gitmiş ❤️
(6,919 puan) tarafından
Aynen öyle şimdi 14 aylık olduk  teyzesi darısı başına sağ salim gelsin minik ama vakitli gelsin inşallah
tarafından
Aynen öyle. Amin canım inşallah ❤️
0 oy
(5,376 puan) tarafından
Sezaryen oldum ben suyum bitmişti ama onda bile çok korktum Allah yardımcın olsun kuzum :) 
tarafından
Yok kız ben dogurmuyorum daha :) ama inşallah
0 oy
tarafından
Dığurabilirim herkes yapıyor bende yapacağım falan de. Kendini motive etmeye çalış. Yapamam dersen zaten olmaz 
tarafından
Son ana kadar hep yapamam dedim bağırdım çağırdım ağladım yaptım ama çok yıprandım psikolojik olarak bitmiştim
0 oy
(92 puan) tarafından
Vallaa canımm yenemiyosun olduğu gibi doğuurana ladar bi şekilde çekiyosun korkuyosun :D
(92 puan) tarafından
Canım ama sonrası o kdr rahatki anında kalkıp yürüyosun 2 doğum yaptım hemen  toplamıyosun az dişini sıkmak  lazım
tarafından
Diş olsa sıkacam da ;) . Hepsi çürük
(92 puan) tarafından
Haha yaaa canım :D rabbim yardımcın olsun kaç haftalık bebiş
tarafından
25+5 :)
(92 puan) tarafından
Yaa dahaa varmışş korkmayın o anı yalanayaa başlayıncaa ni şekilde geçiyo gerçekden
0 oy
tarafından
Korkmaya fırsat olmadı ki bende birgün aniden sancı başladı hastaneye gittik hemen sezeryana.alindm 7 aylık.dogum.yaptim o sıra bebeği düşünmekten korku neydi bilemedim valla 
0 oy
(775 puan) tarafından
Hamile kalmayarak :)))

Kız şaka tabi de 3 tane normal doğurdum ilk doğumunda diğer doğuranlatın sesini hep duydum en son ben doğurdum sabah yatış gece yarısı doğdu herkesin doğumu özeldir bebiş doğunca bütün acılar unutulur anılar kalır sen doktorunu ve ebelerini dinle onlar yardımcı olurlar san Sağlıcakla gelsin inşallah 
0 oy
(2,180 puan) tarafından
Doğumdan sonra yendim :)) 
0 oy
(580 puan) tarafından
Tek düşüncem bebeğimin sağsalim dünyaya gelmesiydi. O an başka hiç bişey düşünemedim beynim durdu.
0 oy
(1,335 puan) tarafından
Ilk gebeliginmi. Kolaymi canim canindan can cikiyor herguzel şeyin zorluguda var elbet sen bebegine kavuşmayi onu kucaginda düsün hayal et canm. Ben kendimi hep cesaretlendirdim amcamin kizi vardi benden once dogum yapti normal gorsen kücücük cocuk gibi minyon amannn dedim o yaparsa bende yaparim :D eninde sonunda cikacak canm ömür boyu orda kalacak hali yok ya :)) insallah kolay dogumun olurrr
0 oy
(93 puan) tarafından
Perşembe 5 gibi yatış yapılıp cumartesi doğurmuştum. Benden sonra gelenler bağıra çağıra doğurdu lar benden önce. İnsan etkileniyor ama o an gelince korkuyu da unuttum doğrusu 
0 oy
tarafından

Doğumu bi ameliyat olarak acı çekeceğim bir durum diye değil. Kızıma kavuşacağım anı düşünüp güç buldum hiç korkmadım <3

İlk doğumum olmasına rağmen koşa koşa gittim. Evet korkum vardı ama kızımı kucağıma alacağım o ani hayal etmem daha ağır basıyordu. Belki 1saat surucek belki 5 saat bilemem ama elbet bu acı dinecek. Ve ömür boyu evladım annemm diyecek bana dedim kendi kendime .. halen bu hayal beni benden alıyor.. oyy yavrumm beniimmm hadii büyü kız bir an öncede annemm de bana <3 sarıl boynuma <3

0 oy
(3,832 puan) tarafından
Daha önce doğum yaptım hiç korkmamistim şimdi yine korkmuyorum sezaryendi ama son dakikaya kadar sancimi çektim hiç korkacak bişey yok doğum sancısı adet sancısı gibi çekilmeyecek bir yani yok kıçını yırtanlara bakma sen nefeslerini kontrol et yeter 
tarafından
Ben zaten. Bugün bı bel ağrısı çekmişim ki sorma eğer böyle ise vay halime .ama ben sezeryan da ısrarcı olucam
(3,832 puan) tarafından
Ağrı geldikçe derin derin nefes al ver sakin ol kendi kendini korkutma rahat edersin
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Yenemedik :D
0 oy
(16,490 puan) tarafından
Doğurdun mu kzzz hasibeee
tarafından
Yok kız böbreklerim de problem varmış.hemde daha küçük benim ki.
0 oy
(62 puan) tarafından
Hmm korkum başıma geldi sezaryan dan korkuyordum ansızın sezaryan oldum :) bebeğimi 10 gun erken alicaz diye heyeCandan korkumu da unuttum bi an :)

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 463 göst.
0 oy
10 cevap 150 göst.
25 Temmuz 2022 Aile kategorisinde nurr001 (1,449 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 43 göst.
28 Mart 2024 Diğer kategorisinde İmren bebeğin annesi (1,777 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 131 göst.
25 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Minnos61 (123 puan) tarafından soruldu

379,186 soru

11,350,639 cevap

34,818 kullanıcı

...