0 oy
263 göst.
Diğer kategorisinde (594 puan) tarafından

Kim neler aldı aldysaniz resim atma şansınız varmi. 

Bende almayı düşünüyorum da okula giden çocuğum olmadığı için ne Alacam bilmiyorm çeşit te baya fazla. Okula giden çocuğum yok evet ama seneler çabuk geçiyor dursun köşede gitgide herşey pahalı oluyor zaten :)

6 Cevaplar

+1 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Ben alırım hep :D kalem stoğum var kurşun fosforlu keçeli silgili vs  :D silgi sticker defter alırım lazımsa. 

Mescidimde kitaplığıma koyarım her sene aynı şeylerden de alırım  :D kitap okurken lazım oluyor 

tarafından
Sanırım kullanamadığın:D 100 puan olunca atılıyor artı diye biliyorum güncelleme mi geldi  :D
(594 puan) tarafından
Yok canm kullanabiliyorm da ilk mesaja atılıyor oysaki ben sonda yazdığını artilicaktim. Aşk olsun kız sanırım kullanamadığın diyon niye kullanamiyim ayol :)))
tarafından
Kız artı vermek için 100 puan olması lazım. En iyi seçmek için puana gerek yok  :D evet ya burada alttaki yorumlara artı verilmiyor. Bebek bakımda veriliyor da
(594 puan) tarafından
Haaa eveeet  canm ben pek aktif değilim şu sıralar ondan unutmuşum. Uzun zamn dir kullanıyorum aslında puanım da çoktu şifremi unuttum cihaz çıkış yapınca yeni hesap actm canm. Hem olsun yazdiginda çok haklı buldum seni artı veremesem de sana söylemem yeterli olacaktır sanırım :) artı hakkım gelince atarım artık :)
tarafından
Ahahah teşekkür ederim canım düşünmen yeterli
 Önemli olan aynı düşüncede birisini bulabilmek  :) artık puan önemli değil. Ben de eski kullanıcıyım :D
-Reklam-
0 oy
(383 puan) tarafından
Bim dekiler güzel canım. Defter al bir eğitimci olarak tek şaşmayan şey matematik için kareli Türkçe için çizgili olanından en çok sayfalı cinsinden. Kalem dersen alma derim çünkü her türlü kurur iş görmez uzun zaman sonra kullanılacaksa. 
(594 puan) tarafından
Aaaa öylemi bilmiyordum canm kalemin kuruduğunu
(383 puan) tarafından
Uzun zaman kullanılmazsa kurur mürekkebi canım. Uçlu kalem olmadıkça diğerlerinin de ağaç kısımları kurur açarken de sürekli çatlar kırılır. Ama bim in defterleri çok güzel biz de yeğenime aldık. İlkokul için küçük boy lise için büyük boy tercih edebilirsin mesela.
(594 puan) tarafından
Teşekkürler canm :) bende kalemlere bakmıştım hep oysaki
0 oy
tarafından
1.sınıfların kalemleri farklı oluyor cnm dwfterleri de o yüzden oralardan almadım daha ama bulabilirsem çanta silgi açacak dosya falan alıcam yoksa kırtasiyeden alıcam
0 oy
(1,292 puan) tarafından
Ben öğretmenim kendi ihtiyaçlarımı da oğlumun okul ihtiyaçlarını da denk geldiği kadarıyla hep bu marketlerden temin ettik, ediyoruz da. Kalem, defter, boya, dosya kağıdı, her türlü kırtasiye malzemesi... Hepsi, yerli yerinde ve çoğu oğlumun odası da resim atamam şuan ama herşeyi alıyoruz diyeyim 
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Ben çalışıyorum a101 de defterler güzel 3.65-4.75 liraya güzel defterler var kalemler dalanda çok güzel 
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Resim atamam ama erkek kardeşime okul alışverişi yaptım geçen hafta. Bence gayet güzel yani. Sırt çantası, kalem kutusu, kalemler, silgi, yapıştırıcı, su matarasi aldım. 80 küsur tuttu. Şoktan aldık

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 111 göst.
20 Ağustos 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 157 göst.
9 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Buse255 (29 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 196 göst.
0 oy
3 cevap 558 göst.

380,041 soru