0 oy
120 göst.
Aile kategorisinde (849 puan) tarafından
28 haftalık hamileyim Kızım olacak bugün rüyamda erkek bebek doğurduğumu gördüm ama görseniz nasıl güzel bir bebek. Diyorum ki benim kızım olacak adını Simay koyacaktık ben nasıl erkek doğurdum. Adını Rüzgar koyuyoruz (gerçekten oğlum olsaydı Rüzgar koyacaktık) sonra ardından bir tane daha çocuk doğuruyorum o da erkek onunda adını Arda koyuyoruz ama ben hala şaşkınım benim kızım olacaktı deyip duruyorum rüyamda . Çok etkisinde kaldım hikmeti nedir acaba bu rüyanın

6 Cevaplar

+1 oy
(62 puan) tarafından
Hamileyken ve hamilelik öncesi de birçok kez erkek bebek görmüştüm rüyamda ezirirken bile gördüm o kadar bağımlı oldum ki o rüyalara sürekli o bebeği ve büyümüş halini görürdüm suan oğlum var gerçekten de gördüğüm çocuğa çok benziyor ;)) belki gelecekti ki oğlunuzu gördünüz sizde 
(849 puan) tarafından
Olabilir lütfen o benim gelecekte ki oğlum olsun :) O kadar güzeldi ki tombiş sarışın beyaz tenli bir çocuktu ilk doğurduğum çocuk aşık oldum rüyamda bebeğe yüzünü düşündükçe kalbim kıpır kıpır oluyor
-Reklam-
0 oy
(6,919 puan) tarafından
 Haber alican derler genelde 
0 oy
(308 puan) tarafından
Psikolojik olarak böyle rüyalar görmeniz çok normal ben de çok çok tuhaf seyler görüyorum düşük yaptığımı emzirdiğimi suyum geldiğini felan :) inşallah hayırlara vesile olsun diyelim :) 
0 oy
tarafından

ben 9 ay boyunca hep erkek bi beebek gördüm  doğuruyorum  süt veriyodum oylede guzelbi bebekti şükür kizim dogdu ama nasıl guzel ablası ayni ruyamdaki gibi<3

0 oy
(932 puan) tarafından
Kız bende rüyamda şehzade doğurmuşum falan çok tuhaftı adetime 10 gün vardi evde hep test olur benim.yaptım pozitif şok olmuştum hormonlar bence rüya gorduruyor hamile mısın acaba 
(849 puan) tarafından
Hamileyim zaten canım kızım olacak
(932 puan) tarafından
Acep benim neyim olacak
0 oy
(794 puan) tarafından
Cnm tersi oluyor genelde  bnde kizima hamileyken ruyamda  erkek bebek gordum okadar guzeldiki diyorum oglum olucak ama kiz dediler kziim ondan guzel oldu

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 224 göst.
24 Mart 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 58 göst.
11 Haziran 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 177 göst.
0 oy
5 cevap 71 göst.
27 Mart 2022 Aile kategorisinde Meryem Uzerli (4 puan) tarafından soruldu