+1 oy
396 göst.
Diğer kategorisinde (253 puan) tarafından
Duyunca gerçekten çok korktum… alt katımda oturan bi abla vardı çok oldu boşanalı boşandığı kişiyle gece gece sokakta tartışmaya başladı baktım kalktım bagırışma sesleri geldi iki kere silah sesi geldi oda imdat ateş açtı vuruldum dedi tühlerim diken diken oldu önce anlamadım o kadın olduğunu polisler binaya girince anladım kadın boğazından vurulmuş durumu iyi olur umarım. Allahım sen kahreyle yeter artık ıslah eyle böyle cani ciğeri beş para etmez adamlıktan nasibini almamış pislikleri bu dünya ya gönderme ne olursun artık sokağa adım atmaya korkar olduk kadınız rahat rahat gezemez  senin verdiğin bu canı koruyamaz olduk her gün ama her gün bin tane kadın cinayetii yeter artık yeter !!! Sen bizleri muhafaza eyle rabbim sana yalvarıyorum! 

10 Cevaplar

+2 oy
(308 puan) tarafından
Böyle erkekler olmaz olsun gerçekten böyle psikopatları gördükçe kızımı daha güçlü oğlumu daha naif yetiştereceğim diyorum 
-Reklam-
0 oy
tarafından
ya anlamadığım  kadinlar neden gidince kıymetli  oluyo ulan yaninizdayken degerini bilin umarim  durumu iyi olur
(253 puan) tarafından
Erkeklerin boşanınca ne bileyim terkedilince ayrılınca kendilerine yediremedikleri aşağılık bi kompleksleri var cunki ellerinden geleni arkalarını koymayıp her türlü şerefsizliği yapıyorlar böyle
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Allah  cezasını versin inşallah  kadın iyimi 
(253 puan) tarafından
Aminn valla şuan bilgim yok
0 oy
tarafından

İnşaallah kurtulur yaa Allah'ım sen yardım et

0 oy
tarafından
İnşallah kurtulur. İçeride bı temiz olduresi ye dovseler keşke ama yine serbest kalir 
0 oy
(117 puan) tarafından
Rabbim ıslah etsin böylelerini gerçekten aciyorum onlara ayrılığı hazmedemeyip o olmayan gururlarına mı yediremiyolar cidden yazık 
0 oy
(4,678 puan) tarafından
Rabbim yardımcısı olsun inşallah haber et sonucu
0 oy
tarafından
Allah yardım etsin pislik öldürmek için sıkmış boğazına hemde 
0 oy
tarafından
Allah sağlık versin inşallah toparlayabilir kendini bizim 2 bina yanımızdada olmuş biz duymadık Allah'tan o gün denk gelmedim çocukları komşular kurtarmış kadınla beraber çocuklarıda öldürücekmiş adam 
0 oy
(2,897 puan) tarafından
Kadini evliyken mutlu et bakalım senden gider mi gurur meselesi yapıyorlar gurursuzlar 

Kizlar lütfen ve lütfen erkek annesi iseniz çocuğunuzu küçükten yetiştirin en önemlisi öncelikle hay vanlara sevgisi olsun merhametli olsun yeter artık sadece  doğurmak marifet değil 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 485 göst.
29 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Vesile hakan (844 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 148 göst.
25 Haziran 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 346 göst.
21 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 549 göst.