0 oy
170 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (330 puan) tarafından
18+5 haftalık hamileyim dün başladı hala bitmedi bacağımda inanılmaz bi ağrı var her ikisinde de diz kapağının alt tarafı arka tarafı ağrıyan gebelikte yaşayan var mı ? Doktora gideceğim devam ederse 

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hemde ne ağrılar sonrasında kramplar Allah yrdımcıncın olsun kuzum
(330 puan) tarafından
İnanılmaz bi ağrı inşallah en kısa sürede geçer gerçekten dayanılmaz ağrıyor
-Reklam-
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Benim öyleydi  magnezyum eksikliği demişti doktor   anca dogurunca geçti 
(330 puan) tarafından
Bende magnezyum kullanıyorum ama düzenli kullanmıyorum açıkçası belki de ondan hemen başladı
(6,919 puan) tarafından
Olabilir canım bide gece kantoron yağı sürüyordum ben rahatlatiyodh
0 oy
tarafından
Rabbim şifa versin erken başlamış. Benim kramp çok olurdu. Uykudan uyandıracak derecede. Çok zor oluyor 
(330 puan) tarafından
amin valla erken geldi bana da kilo da almadım henüz desem kilodan
0 oy
(117 puan) tarafından
Evet canım normal ama magnezyum eksikliğinden kaynaklı bi durum doktora da gitsen magnezyum hapını aldircak sana :) Ama çok dayanılmaz bi ağrı olduğunda sıcak ya da soğuk kompres uygula ya da bacaklarını yastıkla destekle yukarıya kaldır 
(330 puan) tarafından
Bugün başladı diyebilirim bacağımın arka tarafı baldır mı deniliyor tam bilmiyorum ağrıyan yer belli ama inanılmaz yürürken yatarken valla inşallah geçer en kısa sürede
(117 puan) tarafından
Çok normal ağrılar bunlar dediğim gibi magnezyum kullanman gerek benim de en çok su an kalcama atiyo kramp yerimden kimildayamiyorum çok berbat bisi rabbim gerçekten yardımcın olsun çok zor
(330 puan) tarafından
Amin size de Allah yardım etsin azalsın geçsn inşallah ağrılarınız
(117 puan) tarafından
Allah razı olsun:)))
0 oy
(308 puan) tarafından
Bende son haftalara geldim yeni yeni başladı uyurken sürekli dönme isteği duyuyorum hemen ağrıyor veya kramp giriyor bunun sebebi magnezyum eksikliği olabilir bana öyle söylemişti doktorum magnorm diye bir ilaç verdi sende bidaha ki kontrolünde mutlaka doktoruna söyle bi baksın 
(330 puan) tarafından
Benim çok erken başladı sanırım kramplar oturup kalkarken de karın bölgemde oluyor
(308 puan) tarafından
Erken diye birşey yok canım korkma sadece magnezyum un eksik olabilir o kadar önemli bir durum değil ama doktoruna söyle versin ilacı sade soda ve yoğurtta bol bol tüket inşallah geçer
(330 puan) tarafından
Amin inşallah teşekkür ederim
(308 puan) tarafından
Sağlıkla kalın :)
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Gece kramplarindan kalıyor o ağrılar günlük 1 tane şeftali veya nektarin yemeye çalış vücudun magnezyum ihtiyacını karşıladığı için krampları engelliyor 
(330 puan) tarafından
Sürekli tüketiyorum inşallah geçer en kısa sürede
(3,832 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
tarafından
soda ve muz tuket gunde 1 tane cnm magnezyum eksikligi oluyo gebelikte
(330 puan) tarafından
Dikkat edeceğim tüketmeye
0 oy
(16,506 puan) tarafından
Daaha kramplar var gırecek cnm

Allah şifa versin 
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Valla cano bebek oldu olalı kasık ta duruyor. Bazen sanki kolunu bacagıma takıyor gibi. Sağ bacak tamamen bitmiş durumda. Yğrümemi engelliyor. Ayaga kaldıramıyorum.. Geceleri de özellikle acele yerlerimden sanki dikenli tel cekiyorlar gibi acılar oluyor uyku arasında. Bende bu salı diyecegim doktoruma. 35 2 haftalığım berbatım yani. 
0 oy
tarafından
Bnm 18 haftalıkken olmadı ama 25haftalarda başladı şuan halen ckiyom agryii uyurken bacağının arasina yastık köy uyu cnm öyle gcyo agrisi
0 oy
tarafından
Benim de çok agirirdi bacaklarım . Her sabah kase dolusu yoğurt ve süt uyumadan mi iciyorfum hatırlamıyorum kemiklerim agirmamaya başladı. Magnezyum eksikliği ağrı yapar
0 oy
tarafından
Vallaha bak ben 1 hafta sonra doğum yapicam inanki hala daha var magnezyum eksikliği falan demişlerdi burdaki arkadaşlar dediklerini yaotim ama geçmedi kramp şeklinde oluyor ve özellikle de gece oluyor kaç gece ağlayarak kalktım hatırlamıyorum düşün artık 
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Sürekli bi ağrı değil ama kramplar başladı iki gündür.. Ama senin haftan da yeniymiş daha, doktora gidin bence de 
0 oy
tarafından
Kramp canım o benim şuan iki bacağıma girdi uyandım daha yeni çok kötü bir şey 
0 oy
tarafından
Canım yürüyüş yap bol bol magnezyum kullan sırtüstü Uzan bisiklet sürme hareketi yap. Benim de öyleydi şimdi kramp giriyor arada çok şükür eskisi kadar kalmadı. Bir de sık sık soğuk suyla yıka bacaklarını , dinlenecegin zamanda yükseğe koy kan akışı için. ❤️❤️

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 57 göst.
9 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cngls (899 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 45 göst.
0 oy
2 cevap 45 göst.
8 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 76 göst.
27 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,002 soru

11,406,613 cevap

34,943 kullanıcı

...