0 oy
902 göst.
Diğer kategorisinde (3,739 puan) tarafından
Arkadaşimla konuştum çok kötü durumdaydı kızda 61 kilo eşi mankenler gibi olmasını istiyormuş evleneli daha 2 ay anca oldu oğlan boşanmak istediğini söylemiş kilosu yüzünden herkeste kilo var bu bahane mi ya benimde 20 kilo fazlam napiyim elbet verilir 

65 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bence bu kiloyu bahne ediyor kız ne saçma ya kilo yüzünden de insan yuvasını yıkar şerefsize  bak sen  kesin hayatnda baska karı var
-Reklam-
0 oy
(280 puan) tarafından

Kız bu kiloyu 2 ayda mi aldi. Görmeden mi evlendi beyefendi de şimdi laf ediyor. Kendi tipi nasılmış acaba merak ettim. Karekteri sıfır o belli de.:angry:

0 oy
(144 puan) tarafından
Yok artik cüs evlenmeden once bilmiyormuymus kilolu oldugunu s.refsiz. Adam degil bunlar gozumde ayril sin hemen hemde cünkü psikolojik hep baski altinda kalacak kiz yazik ona koca mi yok 61 Kilo mu Allah askina ya. Benim esim beni nasil sever hamileyim her gün bizim güzel annemiz diye sever valla oyle bisey diyecekse ceker gider baskasina girmeye meyilli böyle adamlar aldatir ihanet eder sonrasinda daha cok uzulur 
0 oy
(2,486 puan) tarafından
2 ay önce aklı nerdeymis ki adamın alsa alsa kaç kilo almıştır o kadın ki 61 kilo iyi bence. Asla laf etmez eşim bana hatta kilo vericem diye yakınınca kafana taktığın şeye bak diye söylenir

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 1,069 göst.
8 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Asel_asena (536 puan) tarafından soruldu
0 oy
45 cevap 590 göst.
3 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Glstanbeste (261 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 361 göst.
22 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
47 cevap 489 göst.