0 oy
274 göst.
Diğer kategorisinde (6,750 puan) tarafından
Kizlar 1. Sorum makineye atılır mi yün yastık 

2. Sorumda evde yıkasam çok döküntüsü olur mu 1 tanesini bugün yıkayım 2.sını yarın diyorum oğlum varda zor olur diye

7 Cevaplar

+1 oy
(22,072 puan) tarafından
Evde yıkama valla bahçe olacak ona evde heryer kıl tüy olur zor vla
(6,750 puan) tarafından
Birde oğlum var ki alır alır saçar daha sola bahçe yok ki binanın onu ver kadınlar yapıyor ama onların çocukları yok ben çocukla baş edemem
-Reklam-
0 oy
tarafından
Makinaya at balkonda çırp canim
(6,750 puan) tarafından
Makinayı bozmaz değil mi canım kılıfyla mi  atcam
tarafından
Kılıfıyla at canım
(6,750 puan) tarafından
Attım canım saol
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Gecen bende sordum makinaya neyle atiyim die 

Kilifiyla attim canim makinaya balkonada bi naylon actim oraya serdim iyce kurudu aman iyce kurusun hem kokar hem kurtlanır sonra ellimle guzelce didip doldurdum yikarken sadece yumusatici koydum deterjan sert yapiyormus ayrica 
(6,053 puan) tarafından
Canim o ilk biraz sert olur kuruyunca didince yumusar tamm m.etme ohh mis olmustur
(6,750 puan) tarafından
Valla mis ki ne miss canım hiçte sert değil şimdiden yumoş yumoş oldu valla
(6,053 puan) tarafından
Ohh gule gule kirlet bacim☺❤
(6,750 puan) tarafından
Saol canım benim saol
(6,053 puan) tarafından
❤❤❤❤❤
0 oy
(1,243 puan) tarafından
Ben açıyorum yünü yelegene bosaltiyorum suyla bir güzel islatiyorum sonra yıkıyorum çiğniyor um temiz carsaflarima seriyorum akşama yada gece ye kuruyor ertesi gün de olabilir sonra oklava ile kabartip dolduruyorum dikiyorum oh mis hergun iki yastık yıkıyorum mesela döküntü olmuyo 
(1,243 puan) tarafından
Sert sert kaliyo arada illaki var cnm su deydikce katı oluyor çünkü
(6,750 puan) tarafından
Saol canım ama şimdi cıktı makineden serdimde bu yün tüm tüm sanki yapilirkende didiklememiş tüm konuslmus
(1,243 puan) tarafından
Sert olur cnm o kuruyunca didikle sen yumuşacık olur
(6,750 puan) tarafından
Tamm canım saol
(1,243 puan) tarafından
Kolay gelsin cnm sende sağol
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Bi.çuvala doldur ağzını iyice bağla açılmayacak şekilde makinaya at canım ben öyle yıkıycam
(3,282 puan) tarafından
İyice bağladıysan bişey olmaz bende yorgan bozup yastık yapcam üşeniyorum nerde kurutuyosun ben dışarda kurutmak istemiyorum
(6,750 puan) tarafından
Benim balkonum var canım şimdi koysam 2 saate kurur aşırı güneş alıyor bende dışarda yapamam böyle isleri
(3,282 puan) tarafından
Benim balkonda varda arka tarafta camlı ama açsam kurur mu ki
(6,750 puan) tarafından
Kurur ama biraz zaman alır heralde güneş pek görmuyosa
(3,282 puan) tarafından
Bi deniyim bakalım görüyoda cam varya bi tarafaçılıyo ortası kapalı
0 oy
(4,043 puan) tarafından
Annem hep evde yikiyo, once bi legene koyuyo deterjanlariyla biraz bekletiyo sonra yikiyo, daha sonra seker cuvallari var bilir misin bilmem ona koyup agzini baglayip makinaya sıkmaya atıyo, daha sonra balkinda kurutuyo orda cirpiyo, ama evet yayintisi dokuntusu cok oluyo baya ugrastiriyo
(6,750 puan) tarafından
Bende çuval yok canım benimde aklıma geldide bakalım makineye atsam öylece nasıl olur bilgin var mi
(4,043 puan) tarafından
Canim makinanin icine bi yerlere falan kaciyo, annem bi kez demisti eski makinasinda sorun olmustu sakin deneme yani, yastik kilifinin agzini baglayipta atabilirsin, ama cuvali mahalle marketinden falan bulabilirsin bizim ki cuvalla seker pirinc getiriyodu :) fikir olsun o tarz seyler satan yerlerde olabilir
(6,750 puan) tarafından
Valla attım artık inşallah bisey olmaz yoksa eşinin dilinden asla kurtulamam
(4,043 puan) tarafından
Insallah olmaz canim, makina bi hata verirse alt kapagini ac, bi de yunu bosaltirken icine iyi bak hic kalmasin, lastik aralarina falan giriyo
(6,750 puan) tarafından
Tamm canım çok saol
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Annem ağzı açılmayacak bi torbaya koyup yumuşatıcı da koyup makinaya atıyor sonra balkonda kurutuyor eliyle didikliyor ince bi sopayla da iyice dövüyor yumuşacık oluyor 
(6,750 puan) tarafından
Valla bende şimdi attım makineye canım kılıcıyla birlikte açılmaz inşallah içinede sadece yumuşatıcı koydum 1 kapak az mi gelir ki

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 76 göst.
5 Ağustos 2022 Aile kategorisinde OzleMuhammed (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 333 göst.
6 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Eylülünannesi (699 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 605 göst.
25 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Bags Bunnuy (1,126 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 234 göst.