0 oy
444 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Geçende post açmıştım ya bu apartman aile apartmanı akrabası çok burda sürekli sürekli benim kapıma basması eşimi de çok kızdırmaya başladı, dün aşı oldum kolum ağrıyordu kapıya tıkladı işte keşke bende sizinle gelseydim gidemiyorum tek Eşim uzakta çalışıyor ben biyere gidemiyorum keşke gelseydim sizle falan neyse öyle dedi habersiz gittim bende sonra akşam oldu sular kesildi biz burda doğal temiz akan su çeşmesi var hazır su gibi, eşim oraya su doldurmaya gidiyor bize benim şişem 7 tane onun şişesi 10 tane bide bunu apartmana kadar çıkarıyor eşim 17 şişeyi, dedi eşin giderse arabayla banada doldursun dedi eşim evde olsa gidiyordu ama gidemiyoruz dedi. Eşim gitmiyor artık dedim biz bile içemiyoruz dedim ( yalan söyledim ) , başka komşum geldi onunla konuşurken bilerek sesli konuştum eşim yardıma koşan Hızır değil kimseye yardım etmiyor artık herkes akraba gidin akrabanız yapsın dedim kendimi niye kullandirim dedim ses etmediler. Sürekli oğlumun terliğini falan oğluna giydiriyor aşağı götürürken çocuğu, herşeyimi saklıyorum artık

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ayy insan ister istemez stres yapar yine gelir mi yada ne isteyecek yine diye
tarafından
Evet 1 yaptık 2 yaptık artık sürekli istemeye başladı
-Reklam-
0 oy
tarafından
Tobe estağfurullah ya çok yüz vermişsin çok 
tarafından
Ya 1 yaptık 2 yaptık artık sürekli gelmeye başladı kuzum
tarafından
Yapma canım açma kapıyı kimse ile iyi olmak zorunda değilsin mrb mrb de geç
tarafından
Aynen açmıyorum bazen, her dediklerini yapsan 1 ini yapmasan aaa bak yapmadı olur gerek yok yani
tarafından
Aynen öyle canım
0 oy
tarafından
Esin uzaktaysa uzak canım boyle şey mi olurmuş 
tarafından
Aynen biz mi diyoruz eşine uzağa git, eşimde aynısını diyor yoksa yok napalım diyo
tarafından
Çok acil ihtiyacta yardım edilir ama bu suyunu cikarmis
tarafından
Aynen, geçende eşim geceden çıktı 9 saat nöbet tuttu adam geldi uyudu polis eşim devriye attı beni ablamın çocuğunun nişanına götürün çok acil çok geç kaldım diyo, dedim eşim yeni geldi işten uyuyor kaldıramam dedim küstü gitti taksiyle
tarafından
Demek ki kendi başının çaresine bakabiliyormuș ben hiç sevmem böylelerini hersey beklenir eşini tek gönderme bununla
tarafından
Nisana geç kaldı bu mu acilmis ne saçmalik
0 oy
tarafından

Böyle insanlardan nefret ediyorum yaa yüz verme sakın bidaha ayıp yaa 

tarafından
Eşim diyor bir yaptık iki yaptık insanların totosu kalkıyor diyor su doldurmaya gidiyorum onunkini götürmüyorum mecbur muyum diyo
tarafından
Burada benim de komşularım var kapıyı çalıyorlar açmıyorum yani sonuçta kendilerinin yaptığı daha ayıp ne diye ben açıp da muhattap olup günaha gireyim muhattap olmamak daha iyi
0 oy
(313 puan) tarafından
Yaptığın iyiliğinde içine ediyorlar yani yapma canım yalan söyleyip günaha girme onun için eşim yapamam diyor de yeterince yapmışsın hayır demek ayıp değil 
tarafından
Eşim diyor bir yaptık iki yaptık insanların totosu kalkıyor diyor su doldurmaya gidiyorum onunkini götürmüyorum mecbur muyum diyo
(313 puan) tarafından
Haklı canım net bir şekilde hayır demelisiniz her şeye yoksa bitmez bunlar
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Hatırladım bu sorunlu komşuyu sert konuşsaydın da bir dsgs o eli sizin kapıya gitmeseydi böyle insanlar hakkediyor her lafı 
tarafından
Bende söyledim valla eşim gitmiyor artık suda getirmiyor diye. Eşimde diyor gidiyorum suyumu getiriyorum ama ona getirmicem mecbur muyum diyo
0 oy
(670 puan) tarafından
İnsan kullanmayı nasıl seviyolar anlamıyorum bu milleti
tarafından
Kim kimin üstüne binerse
(670 puan) tarafından
Aynen öyle
0 oy
(731 puan) tarafından
Resmen alışmış ayak üstü her işini gördürmeye nasıl kadınlar var eşi olmayan her işlerini görüyorlar başlarının çarsine bakıyor lar tek başına çocuk bile büyütüyor okutuyor lar her 2 kelimesinden biri kocam yok demesi herhalde mesafe koy zaten koymuşsun da allah yardımcın olsun valla 
tarafından
Her seferinde eşim uzakta gidemiyorum, tek yaşamak zor vs.vs sürekli bunu öne sürdüğü için bende yemiyorum
(731 puan) tarafından
Tövbe yarabbi sanki adama özellikle duyurur gibi kocam yok kocasız yaşamak zor hey allahım dengesiz kadın resmen
tarafından
Benim de aklıma o geldi
tarafından
Ya başka yönde düşünmem de eşi yok diye herşeyine koşamayız eşim çok sinir olmaya başladı kadına, kadını görünce sinirli sinirli önünden geçip gidiyor tavrını koyuyor
0 oy
tarafından
Ne kadar saçma sapan bir komşun varmış zaten yardım etmek istese ne dersin ki ediyormuşsun da zaten akrabaları varsa orada ne diye sürekli kapının tıklıyor vallahi ne bileyim art niyet aradım ben
tarafından
Akrabası çok bizi enayi buldu herhalde :))
tarafından
Hayır demeyi bil kusura bakma eşim kızıyor de sağ ol başından kendini kullandırma cnm
tarafından
Hayır demeyi bil kusura bakma eşim kızıyor de sağ ol başından kendini kullandırma cnm belki de akrabaları ne halt olduğunu bildikleri için yüz vermiyorlar dır o da sana Yamanmaya çalışıyor

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 742 göst.
12 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Minik20 (5,357 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 50 göst.
10 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Anneyimbennnn (417 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 425 göst.
0 oy
5 cevap 91 göst.
9 Mart 2021 Diğer kategorisinde Ö.B❤️A.C.A (582 puan) tarafından soruldu