0 oy
188 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (350 puan) tarafından
Ben 5 günden beri hastaydim hapsuruk öksürük halsizlik istatislik hepsi vardı şimdi oğlum ayni oldu hastaneye acile götürüyoruz ateşi var 38 derece ağlıyor şimdi kendı kendine uyudu gözlerini açamıyor etrafımızda kime sorsam aynı şuanda test yapanda varmış ama negatif sonucu allahım sen şifa ver herkese çocuklar hasta olmasın yaa

8 Cevaplar

0 oy
(1,054 puan) tarafından
Aynisi oldu test  bile verdim negatif ben gece atasledim nasil titredim zirgirdadim  burun akintisi hala var oglumfa bitiremedik bi haftayi gecti 
(350 puan) tarafından
Bende daha aynıyım burnumun akıntısı daha yeni geçti şimdi sıra oğlumda midesife bulanıyor off off
-Reklam-
0 oy
(8,996 puan) tarafından
Oğlum atlattı bir kaç gündür iyi ama şuan bende başladı hapsuruk boğaz ağrısı test verdim negatif çok halsizim uyumak istiyorum sürekli ne mümkün
(350 puan) tarafından
Aynen öyle canım oğlum ıyi olsun da uykuyu düşünmüyorum simdi ya
0 oy
(6,823 puan) tarafından
Bizde hastalandık valla canım oğlum kusma ishal oldu iştahı tamamen bitmişti bende ishal oldum valla başım donuldu nerdeyse bayılacaktım oğlumun kurmasını önlemek için bi iğne yaptılar o gün kurtuldu çocuğum bendede bulantı hissi vardı iğne yaptılar kurtuldum ishal içinde probiyotik mi ne vermekti bize geçmiş olsun
0 oy
(791 puan) tarafından
Bnm çocuklarm 2 gündr öyle 
(350 puan) tarafından
Geçmiş olsun
0 oy
(12,856 puan) tarafından
8 gündür iyileşemedim nasıl bı hastalık anlamadım 
(350 puan) tarafından
Aynen cnm ben yeni atlattım şimdi oğlum öyle
0 oy
tarafından

Geçmiş olsun canım ateş ve öksürük için sarımsaklı yağ yap kendne de bebeğine de kullan iyi gelir inşallah

image

(350 puan) tarafından
Sağol canım benm
tarafından
Rica ederim ❤️
0 oy
(380 puan) tarafından
Ben de 4 gün çektim çan m ateş hariç hepsi vardı ben kokuda alamadim test verdim. Negatif şuan iyim ama hala ara ara öksürük var
(350 puan) tarafından
Geçmiş olsun cnm sanada
0 oy
(780 puan) tarafından
Ah cnm bende aynıyım bı 10 gündur ne çekiyoruz önce eşim sonra büyük oğlum şimdi de ben ikisine serum iğne takıldı iyiler bende dün gittim beni pandemiye gönderdi test için acildeki doktorun insafına kalmış bişey tamamen pandemide ki doktor senin testlik biseyin yok bence yaptırma dedi geri öylece geldim evde hala çekiyorum 
(350 puan) tarafından
Ayy ayy bu doktorlar varya canım artık kendi dermanini kendin bulacaksın evde

İlgili bir soru bulunamadı

379,433 soru

11,357,576 cevap

34,835 kullanıcı

...