0 oy
336 göst.
Diğer kategorisinde (1,661 puan) tarafından
Benim ve Eşimin çabasıyla kimsenin yardımı olmadan bir evimiz ve gerekli eşyalarımız alacak paramız olsun istiyorum şehire taşınmak istiyorum yaşadığım yerin şehride ola bilir Bakıda ola bilir ... Kendi evim kendi düzenim olsun istiyorum (( aslında bunlar bize çok uzak ama Allaha dua etdim inşAllah olur bir gün

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
Rabbim gonlundekini nasip etsin inşallah canim
(1,661 puan) tarafından
İnşAllah canlm
-Reklam-
0 oy
(731 puan) tarafından
Her kadının hakkı sıcak yuva kendine ait düzen allahım duanızı kabul eder inşlh siz huzurlu olun allahtan isteyin elbet nasip eder önemli olan helal kazanç la yapılan sen helalinden istemişsin sabrın sonu keramet demişler allahım sana da nasip etsin inşlh 
(1,056 puan) tarafından
Amin inşallah
(1,661 puan) tarafından
Amin inşAllah canım
0 oy
tarafından
biz de 9 senedir kiradayız toplu para bekliyoruz gelince hemen ev alacaz 4 yıldır bu parayı bekliyoruz.inşalah gönlüne göre olur herşey cnm..olmuyorsa daha güzeli seni bekliyor demek ki cnm
(1,661 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
tarafından
Ayy kuzum benim çok bişey istemiyorsun çok içimden gelerek ediyorum duamı Rabbim gönlünden geçeni hakkında hayırlı kılsın tez zamanda nasip etsin insallah kuzum benim❤
(1,661 puan) tarafından
Amin inşAllah canım Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Hakkınızda hayırlısı olsun canım birlikmi oturuyorsunuz
(1,661 puan) tarafından
Evet canım birlik oturmak kötü ama ondanda kötüsü benim çehizim çok azdı o yüzden bu evde hiç bişeyi kendime ait hiss etmiyorum ... Kendi evim olsaydı kendi kazançımla o zamam daha rahat olurdum
tarafından
Bende Birlik oturuyom cnm o yüzden sordum rabbim tez vakitte kendi evlerimizi nasip etsin inşallah eşya vs gerisi olur inşallah
(1,661 puan) tarafından
İnşAllah canım inşAllah ummadığımız yerden bir kapı açar inşAllah Rabbim ... Çok içerlerdim eskiden şimdi zaten dünya malı deyib o kadarda düşünmüyorum ama içimde hep bir boşluk bu durum
tarafından
Anlıyorum seni cnm rabbim feraha kavuştursun inşallah
0 oy
(5,307 puan) tarafından
İnşallah olur niye olmasın ki bende memur olmak istiyorum
(1,661 puan) tarafından
İnşAllah canım
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Aynı şeyleri ben de istiyorum biliyor musun seni çok iyi anlıyorum Allah gönlümüze göre verir inşallah 
(1,661 puan) tarafından
İnşAllah canım benim
0 oy
tarafından
Bnde ayni şeyleri istiyorum canım Tam olarak olmasada imkanımız var ama buna ne eşim nede o cani kayinbabam sıcak bakıyor şimdi kaldığım evi görsen vallahi harabe kızımı burda büyütmek zorunda kalıyorum üstüne birde 2.c ye hamileyim Allah yardımcımız olsun inşallah 
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Rabbim gönlüne göre nasip etsin inşallah 
0 oy
(44,603 puan) tarafından

Benimde var bı hayalim bı evimiz var bı turlu satilamadi satılırsa ev alicaz üzerine katip ama hani nerde:ermm:

0 oy
(4,584 puan) tarafından
Bizde istiyoruz bir ev ama daha nasip olmadı... Allah gönlünüze göre versin canım ☺️
0 oy
tarafından
Öyle valla aynı hayaller var. 
0 oy
(373 puan) tarafından
Amiiin insallah nasip olur canim.
0 oy
tarafından
Rabbim inşallah nasip eder canım benim dua her kapıyı açar
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Allah sesivi esitsin canim insallah olar
(1,661 puan) tarafından
Canım erim yene eseblerimi korladı ... İdman zalında vudeosunu çekib paylaşıb vpda ... İş yoldaşı 40lı yaşlarında qadında yazıb güc vurma şişer
.. sende bağışla yazdım bunu ama içimi meni anlayacaq birime boşaltmalı fikir almalıyam ... Ondan evvelde ses atıb iş yoldaşı ile erim şeklin paylaşıb dir o oğlan senin şeklin qoyub 3 qızda gelib bura dirler hardadı yeni menim yoldaşım hardadı guya yoldaşımı axtarırlar ... Çox düşüy qadındı ... Ərim ona ne üz verirki o bunları edir ... Artığ erimi önemsemirem düzdü ama bu halda da durmağ isdəmirəm ne edim bilmirem ... Yorulmuşam ...

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 257 göst.
9 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Mislimisli003 (3,895 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 478 göst.
5 Mart 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 331 göst.
8 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 625 göst.