0 oy
260 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
45 cm kabadayı pepe

Pepe yok

Pepe gitti

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çok güzel olmuş cnm ellerine kollarına sağlık bende istiyorum :-))))
tarafından
Çok teşekkür ederim canım benim yapması çok zordu 45 cm ör ör bitmedi tabi bu yıpranmış hali 1 senedir kızımın elinde
tarafından
Güle güle kullansın cnm çok güzel olmuş
-Reklam-
0 oy
(36 puan) tarafından

Ellerinize sağlık efsane görünüyor bende istiyorum ama yapabilirmiyim emin değilim pek dikiş konusunda iyi deilim eylülde derslerine gitsem yapabilirmiyim ki

tarafından
Kız ne dersi git YouTube izle teknikleri çok basit çocuk bile yapar sadece sığ iğne olduğu için geç bitiyor bu 1 ay sürdü
tarafından
Cidden basit
(36 puan) tarafından
Gerçekten mi o halde ilk etapta malzemeleri alıp denemem lazım ama ciddiyim hic dikiş konusunda el becerim yoktur filografi yapıyordum malzemeleri ates pahası oldu ve çivi çıkarken cok ses oluyor ondan böyle bi uğraş arayışına girdim evde çalışan birisiydim simdi hamilelik sürecinde eve geçince insan sıkılıyor cok uzun yazdım ama uğraş ariyorum cesaret edemiyorum amugurumi de cok hoşuma gidiyor
tarafından
Bak canım kendine önce bir tığ adından iki renk ip al. Mesela beyaz pembe yada oğlun varsa mavi beyaz. YouTube amugurimi teknikleri yaz izle. Ardından en basit örneği dene mesela tavşan yapımı. Çok basit zaten detaylı anlatıyor videolarda 1 anlamazsan 5. Kez anlarsın her detayı uzun uzun anlatarak örüyorlar
(36 puan) tarafından
Cok teşekkür ediyorum cesaret kazanmış oldum denicem ♡
0 oy
(13,121 puan) tarafından
Bu profesyonel değilse :)
tarafından
Yok değil canım ciddiyim değil şimdi her şeyi ezbere biliyorum
0 oy
(48,833 puan) tarafından
ne kadar emek istiyo kazagi bile rengarenk ☺️
tarafından
Evet 1 senedir kızımın elinde ancak bu kadar bozuldu yani daha taş gibi hayta dhebdhdhdh
0 oy
(44,758 puan) tarafından
Ayy çok güzel olmuş.    

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 166 göst.
5 Mart 2023 Diğer kategorisinde Kederlianne (688 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 194 göst.
3 Mart 2023 Diğer kategorisinde Kederlianne (688 puan) tarafından soruldu
+3 oy
10 cevap 283 göst.
1 Şubat 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde M. Nur (812 puan) tarafından soruldu
+5 oy
35 cevap 929 göst.
7 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,723 soru

11,428,004 cevap

34,988 kullanıcı

...