0 oy
210 göst.
Diğer kategorisinde (662 puan) tarafından
Oradaki aşı yapana sordum bisi olmaz dedi bende yine emzirmedim 5 saat falan sonra bugün vücudunda birden dökme yaptı hemen acile gittik oradaki doktor hamile ve emziren annelere aşı onermiorm dedi  pişman oldm ama mecbur iş yeri şart koştu yoksa olmucaktm 

Aşının daha biz bile blmioruz ne olduğunu ne gibi zararlar yaraticgini dedi birden bu hastalık çıktı birden aşıyı mecbur koşmaya başladılar ben hiç Bi şekilde onermiorm dedi

9 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Biz söyleyince linç yiyoruz. Doktorun ağzından dinlediniz buyrun linç tayfa... Bilim bilim bilim, tıp tıp tıp, doktorlar doktorlar doktorlar diyordunuz...  Get well soon all of us ...
(662 puan) tarafından
Mecburkostular yavrum ilk dozu vuruldm hiç istemiyordm vurulmak
tarafından
Ne denilebilir ki ¯\_(ツ)_/¯
(1,664 puan) tarafından
Aşı karşıtı iki doktorun geçen gün ölüm haberini aldik ne yazık ki... tvde de çıktı belki denk gelmişinizdir... bir de Hz. Ömer'in bir kıssası var salgın hastalıkla ilgili mutlaka ona da denk  gelmiş ve okumuşsunuzdur..
-Reklam-
0 oy
(1,664 puan) tarafından
Aşı ile ilgili yoktur merak etmeyin ben dahil bi 20 emzikli anne aşı oldu hiç birimizde yaşanmadı....
(662 puan) tarafından
Hemşire misn
(1,664 puan) tarafından
2 ablam bir görümce hemşire biri yenidoğan bakım sorumlusu .. yengem  hemşire,eniştem doktor ,kuzenim laborant,dayım teknisyen,2.kuzenim fizyoterapist ...
Ben ve yakın arkadaş grubu dahil olduğum yaklaşık bi 20 emzikli anne yaptırdık ...
0 oy
(13,063 puan) tarafından
Eşimde de alerji olmuştu ikinciyi vurdurmaya korkuyor geberdik 1 hafta evde nefes alamadık hele 1 yaşındaydı kızım o zaman her yere kustu. Canı sağolsun hasta olmasına çok üzüldüm gecemiz gunduzumuze karıştı. Çok geçmiş olsun ikinciye doktora sorsanız 
0 oy
(1,664 puan) tarafından
Nasıl önermiyoruz diyolar yaa, boşver bacım her meslekte oluyor çürük elma... kendi çocuk doktorumuz bile emzirdi
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Hava kavruluyor sıcaktan hala sıcak vurmuştur. Emziren annelere aksine hemen öneriyorlar emzirin antikor geçsin diye
(662 puan) tarafından
Havadan olsa o kdr sicaktayken olur du birden çıktı vucunda hiç anlaamdm bile
0 oy
tarafından
Öncesinde imzalanan kağıtta bile yazıyor uzun vadede nasil bir etkisi olur bilinmiyor diye. Hamile ve emzirenlerde yeterince bilgi yok diye  ama maşallah saglikcilar aşıyı kendileri bulmuş gibi bulandan çok sahiplemlniyolar. O kadar rahat bişey olmaz diyolar ki yahu bunu üreten firma bu garantiyi vermiyor siz neye güveniyorsunuz. Size de çok geçmiş olsun canım umarım çabucak geçer 
(662 puan) tarafından
İnş kuzum kendime kızıyorum ama elimdenbisey gelmedi hiç vurulmadm bu zamana kdr mecbur şart kostular
(422 puan) tarafından
Daha dün kağıdı okudum, imzaladım.
 Öyle bir şey yazmıyordu.  Gebeler ve emzirenler olabilir yazıyordu.
tarafından
Benim eşim de öğretmen o da bugün mecbur gitti yaptırdı. İstemeye istemeye. İçim çok dolu, çok şey söylemek istiyorum da işte tesiri yok
0 oy
(10,975 puan) tarafından
Ben 2 doz oldum hemde ilk dozu olduktan sora 2 doz arası 3 ayken 1 aya indi hemen ayı gelince 2. Yi oldum. Masallah hiç bir yan etki görmedim b2ebgimde. Hatta ası hemsire si ile jçkonusyum vurulurken ınsallah cocuguma antikor gecer onun ıcın vuruluyorum dedim de cocuga hiç birsey gecmiyor dedi adlı adınnca bana co kenteresan. Ben 3 adet cocuk Dr 2 adet te aşı baş hemsiresine sordum. Kesinlikle vurul dediler ama sinovac dediler. Sen hangisini yaptırdın
(662 puan) tarafından
Biontec
(10,975 puan) tarafından
Onu bilemem tabi yan etkisini
0 oy
(849 puan) tarafından
Canım aşı olmayan babam bugün hastaneye kaldırıldı ciğerlerine iltihap atmış doktor da aşı olsan bu kadar ilerlemezdi demiş her doktor aynı şeyi söylemiyor
0 oy
(3,446 puan) tarafından
Aynisi benim kizimda da oldu cnm bir gun sonra gecti

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 37 göst.
20 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aysegul&20 (3,421 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 330 göst.
16 Mart 2023 Diğer kategorisinde LMihrace (7,203 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 413 göst.
0 oy
2 cevap 67 göst.
30 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Tuğçe ALATAŞ (662 puan) tarafından soruldu

380,729 soru

11,399,287 cevap

34,924 kullanıcı

...