0 oy
242 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (289 puan) tarafından
Sürekli karnım ağrıdı her gece hastaneye giderdim doktorlar bıkmıştı artık benden nst bakarlardı bazen sancı var bazen sancı yok gönderirlerdi

Neyse 5 gün önce doğum yaptım ameliyattan çıktığım saniyeden itibaren göğsümün altı felaket ağrıyor acıyor nefes aldırmıyordu sordum neden diye 3 tane anestezi aldığım için ameliyatta yan etki dediler gel git 5 gün boyunca geçmedi geçeceğine daha arttı

Düm gece en sonunda Allahtan iyi bir doktora geldikten tomografi ye soktu tahliller yaptı apandisit hem genişlemiş hem de 6 mm yer değiştirmiş kasık bölgesine yakın olan apandisit ta göğsümün oraya çıkmış ve iltihaplıymış ve acil ameliyata alındım şuanda yatıyorum hala hastanede

Allah kimsenin başına vermesin 5 günde iki ameliyat çok zor oldu benim için bide panikatak dan dolayı herelde 100 defa ölüp ölüp diilmişimdir

Çocugum dan ayrı kalmak hastaneyi yıktım getirin çocugumu son kez görücem falan ölecekmişim gibi his vardı tüm sevdiklerimi topladım hastaneye Allaha şükür ameliyattan sağ salim çıktım

Umarım başka sıkıntılar çıkmaz 

8 Cevaplar

0 oy
(932 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun Allah bir daha yaşatmasın 
(289 puan) tarafından
Amin inşallah :)) Kimsenin başına vermesin Allahım çok zor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun canım rabbim şifa versin inşallah :)
0 oy
(63 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canm rabbim şifa versin tez zamanda bebeğin için inşallah ayaklan 
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım Rabbim yardımcın olsun inşaallah Rabb'im herkesi iyi doktorlar ile karşılaştırsın
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım 

Allah'tan doktor fark etmiş geç olmadan 

Rabb'im şafi ismiyle şifa versin inşallah ❤️
0 oy
tarafından
Kendimi gördüm sende 4 aylıktı karnında böbrek genişledi 5 gün sürdüm hastanede en son iyi bir doktora denk geldim dedimmhemen ameliyatla stent takıldı bobregime belden uyustum kızım karnımdayken ağrılar geçti ama yanma oldu kanama oldu sürekli idrar yaparken canım acıdı ağlardım stentten dedi doktor su iç geçer diye geçmedi doğum yaptım geçmedi stent çıktı geçmedi aylarca neler neler çektim hep aynisina gittim iğneler haplar serumlar verdi Allah'ın kulu bi ultrason çekse anlayacak işte doktor değiştirdim ultrason çekildi taş vardi mesenaye düşmüş kuruluk oldu mu mu kum dokuyormuzum hep ondan amleiyatla çıkarırız dedi devlete gittim bana tek kişilik oda verildi bebeğinize getir dedi ve taşı cikardi bir gece bebeğim hastanede benle kaldı 7 aylıktı rabbim iyi doktorlarla karşılaştırsın yine şükür canım bak geçmiş ben doğumdan sonra 7 ay daha çektim 1 senede 3 defa narkoz aldım şuan da unutkanlık var bende her şeyi unutuyorum çok üzülüyorum vala Allah senin ve benim gibi şeyler yaşayan insanların başına bir daha getirmesin ya çok geçmiş olsun böyle kendimize örnek verdim ki insanlar baksın bilsin ona göre davransın başka doktorlara gitsin ağrıları varken sürekli aynı kişiye değil sadece para için her şeyi yaparlar
0 oy
(124 puan) tarafından
Allah gercekten ilgili bilgili doktorlarla karsilastirsin normal nirmal deyip gonderiyorlar... şükür donussuz yol girmemissiniz cok grcmis osun
(289 puan) tarafından
Gebelikte nedense hep aklıma doğum sonum olacak gibi gelirdi Allah korusun bişey olacakmış gibi üst üste ameliyat oldum şimdide çok fena hastayım ne kalabiliyorum ne yatabiliyorum hep dualarımda Allahım sen beni evladımdan ayırma sağsalim sağlıklı Bi şekilde çocuguma bakabileyşm diyorum ama bilmiyorum
0 oy
(16,489 puan) tarafından
Annem de kardeşime hamileyken

Son ayında sancılarla gıttı hastanye

Doğum hane hazırlandı

Sezeryan olacaktı ameliyat başladı o Esnada ne görsün doktor apandisit patlamış

Acil cerrah doktoru çağırdılar

Kadın doğumcu bebepş almış öteki apansit ameliyatı yapmış

Anneme 2 amelıyat olmuş oldu

Meğer o sancı da apansitmiş

O zmn küçüktüm anlamıodım ama şimdi anlıom cnm annem ne çok hastalanmşti ya
(289 puan) tarafından
Bende işte kadın doğumcu nasıl farkedememiş anlamadım ona kızdım 10 gün oldu doğum yapalı hala toparlanamadık 5 gün içinde iki ameliyat olunca bağışıklığı da düştü 3 gündür 38 derece ateşle dolanıyorum hayla ne acım geçti ne hastalığım
(16,489 puan) tarafından
Rabbim şifa versin inşallah cnm

İlgili sorular

0 oy
38 cevap 944 göst.
8 Eylül 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Guzelkizim (1,897 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 36 göst.
5 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 44 göst.
0 oy
9 cevap 280 göst.

378,369 soru

11,325,436 cevap

34,777 kullanıcı

...