0 oy
98 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
Kızlar affınıza sığınarak soruyorum küçük abdest sırasında özel bölgemde çok ağrı oluyor affedersiniz birbirinden ayrılacak gibi başına gelen oldu mu acaba kontrolüme de daha 2 hafta var 19 haftalık hamileyim bu arada 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kaç aylıksinn 
tarafından
19 haftalık hamileyim
-Reklam-
0 oy
(607 puan) tarafından
Bebek baskı yapıyordur, henüz karnına tam çıkmamış demekki , kontrolde doktora danışabilirsin
tarafından
Aynn zaten bebeği çok aşağıda hissediyorum :(
0 oy
(3,730 puan) tarafından
Çatı ağrısı büyük ihtimalle magnezyum eksikliğinden oluyor genelde 
tarafından
Kullanıyorum da ya :(
0 oy
tarafından
Idrar yolu enfeksiyonu da olabilir yakin zamanda hic idrar tahlili yaptırdınız mi?
tarafından
Yaptırmadım ama kesin enfeksiyonum vardır çünkü idrarımda kötü koku var
tarafından
O zaman yaptir canim doktorunla konus ondan kaynaklı olabilir
0 oy
(10 puan) tarafından
İlerleyen zamanlarda dahada artacaktır aynısını bende yaşıyorum 26 haftalığım ikizlerim olacak daha öncekinde hiç böyle olmamıştım 
tarafından
Allah sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin inşallah
0 oy
(245 puan) tarafından
Bende de çok ağır şekilde olurdu bende oturamaz yürüyemez olurdum doktor bana fitil vermişti ama çok faydası olmadı doguma kadar sürmüştü 
tarafından
Anladım çok teşekkür ederim cevabınız için
(245 puan) tarafından
Şimdi aklıma geldi bazılarında vajina varisi oluyomus o da çok ağrı yapıyomus doktoruna sorarsin
tarafından
Gebe soru cevap kısmında sormuştum biri öyle demişti vajinal varisten dolayı öyle oluyormuş bazrn
(245 puan) tarafından
Evet inşaallah senin öyle degildir
tarafından
İnşallah ya Allah razı olsun sağolun

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 155 göst.
17 Ocak 2021 Diğer kategorisinde ❣️DenizAselnAnnesi❣️ (1,311 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 69 göst.
23 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde ....... (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 144 göst.
16 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Anneymben (573 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 310 göst.
20 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Umutsuz_33 (506 puan) tarafından soruldu

382,980 soru

11,464,096 cevap

35,058 kullanıcı

...