0 oy
415 göst.
Aile kategorisinde (506 puan) tarafından
merhaba hanımlar,

bir konuda fikrinize ihtiyacim var. 

esimin annesi sebebi belli olmayan bir sebepten benimle kendi kendine küs. zaten hayatindaki herkese böyle küsen birisi. bebegimizin haberini aldi ve bir kere bile hayirli olsun demedi aramadi sormadi. 7bucuk aylik olduk öncesinde de ayni sekilde. beni hic istemiyor sevmiyor. simdi esimin kardesi universite sinavini kazandi. esim ille hayirli olsuna gidelim diyor. ben de bana bebegim olacak diye bir kere arayip söylemedi ben gitmem dedim kavga cikardi. ben de senin annenlere gitmeyecem dedi. benim annemler ki ona asla tek kotu sozleri yoktur. bebegimizin butun esyalarini neredeyse annemler aldi, kendi ailesinden 1 liralik birsey gormedik. simdi de nankorluk yapiyor. benim icin gelsen ne olur diyor kendi annesine. sizce gitmelimiyim öyle arada kaldim ki. hic gitmek istemiyorum cunku kadin cok kotu niyetli gittigimde de surat bes karis duracaktir. 

22 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bence git utanirsa utanir utanmassa siktiret konusmak istemiyonmu konusma esinin pesi sira git gel kocanin gonlu olsunhuzurun bozulmasin
tarafından
Yaaa nasil guzel bi yorum bu utandim suan vallahi ne bilem ben huzurdan pozitiflikten yanayim kuzum ya cok saoll ❤️
tarafından
Ne dmek canım benim ben sana karşı kalbimden geleni söyledim çünkü sürekli takip ediyorum ama senin yorumlarin bir başka ❤️
tarafından
Bazen muzurluk yapiyom ya oda olsun ama dimi :)
tarafından
Olacak okadar canim oda tuzu biberi olsun :)
(506 puan) tarafından
tskler canim. gittim ve başim dik icim rahat bir sekilde kendimi temsil ettim. buyukluk ben de kaldi. anladim ki bu tarz insanlardan kacmayip aksine üzerine gideceksin.
-Reklam-
0 oy
(119,112 puan) tarafından
bence gitme samimiyete gerek yok küsmüşse kendi bilir cokta tiinn
(506 puan) tarafından
canim valla gitmeyecektim ama esimle durduk yere kavga ettik. artik sirf onun icin gittim ama basim dik alnim ak gittim ve kendimle gurur duydum karsi taraf utandi.
0 oy
(202 puan) tarafından
Ben olsam ben de gitmek istemezdim. Ama esim bukadar istiosa kendimi zorlardim bir gunluk. Sonucta annesi icin degil kardesi icin gitmek istemis. Onu kirmazdim. Ha gittigimde de mesafemi korurdum. Surat asiyosa hic orali olmazdim. Cocugumla ilgilenir kimseyle gereksiz sohpet etmezdim sonra da cikar evime gelirdim. Esimle orda nekadar zaman gecircegimiz konusunda konusup soz alirdim mesela 1 saat oturup kalkicaz daha fazla oturmiycaz gb. Ama giderdim esim cok istedigi icin. 
(506 puan) tarafından
tskler canim. gittim ve başim dik icim rahat bir sekilde kendimi temsil ettim. buyukluk ben de kaldi. anladim ki bu tarz insanlardan kacmayip aksine üzerine gideceksin.
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Bencede git ne olursa annesi ne derse dalgaya al dinleme kadını ama giderek cesaretini göster. O senden korksunnnn.
(506 puan) tarafından
0 oy
(2 puan) tarafından
Kocanla iyi ol bence onun için git bol bol dua gönlü yumuşasın kaynananın elbet düzelir eşlerin aralarının bozulması çok kötü bence hiç bişe için eşinle aranı bozma ALLAH yardımcın olsun 
(506 puan) tarafından
Amin canim benim.  gittim ve başim dik icim rahat bir sekilde kendimi temsil ettim. buyukluk ben de kaldi. anladim ki bu tarz insanlardan kacmayip aksine üzerine gideceksin.
(2,545 puan) tarafından
Aynen canım eşin nereye giderse gitcen yalnız yollamıcan boyle insanların yanına sonra fesatlık doldururlar. Gt gibi kalmıslardır.
(506 puan) tarafından
cok ama cok haklisin tatlim. eskiden dert ediyormusum bos yere simdi nasil gamsizim ohh ne rahatmis boylr olmak. gittim oyle kalakaldilar. :)))
0 oy
(607 puan) tarafından
Bencede git , onunla muhatap olma sadece 
(506 puan) tarafından
(607 puan) tarafından
Aynen öyle olacak. Yoksa kendini fasulyeden sanıp daha da üstüne geliyorlar
0 oy
tarafından
Hayır gitme ortada böyle gidilicek çok büyük bir sebep yok düğün doğum vs gibi 
(506 puan) tarafından
gitmeyecektim ve asiri sinirliydim sonra esimle baktim kavga iyice buyudu. gittim ama karsi tarafi utandirdim. esime de eve gelince soyledim ben üzerime dusenii yaptim baska bjrsey bekleme benden diye
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Eşinin hatrına git mesafeli ol sende zaten 2 3 saat oturup kalkarsınız 
(506 puan) tarafından
(3,156 puan) tarafından
Aynen aynen sen değil onlar kaçsın senden hiçte eşinle bu sebepten dolayı aranı bozma kuzum en güzelini yapmışsın...
(506 puan) tarafından
ayy sagol kuzucum valla iyi ki varsiniz :))
0 oy
(3,240 puan) tarafından
Önemli olan dört duvarın içi öncelikle. 3.kişiler için eşinizle aranızı bozmayın başka problem yoksa. Sonuçta şu ülkede kim kaynanasına veya eşinin ailesinin tamamına bayılıyor ki. Eşime saygımdan giderdim. Sorunun benden kalnaklanmadığını da göstermiş olurdum. 
(506 puan) tarafından
(3,240 puan) tarafından
Ne mutlu size
0 oy
tarafından
Gitme boşver 
0 oy
tarafından
Bence giderdim eşinle küs olmaman daha iyi hem eşin de görür annesinin yaptığını
(506 puan) tarafından
tarafından
İyi yapmışsın canım
0 oy
(20 puan) tarafından
Ayni şeyleri yaşıyoruz canım bu kadar olur 
(20 puan) tarafından
Ama inanki eşinin istediğini yapmadığın sürece olan tek ey huzursuzluk tartışma çünkü eşlerimiz hicbirzman annesini haksız görmezler. Biz gitmek istemediğimiz için asıl suçlu oluruz
(506 puan) tarafından
valla canim o kadar haklisin ki. gittim ve bu sefer inan öyle icim rahatti ki. sanirsin kuslar gibiydim. eskiden gerilirdim aman birsey mi diycek diye. simdi cokta tin kafasinda gittim. zaten uzulecegim kadar uzulmusum dahasi olmazdi ki oraya gidince de basim dik durdum icim de rahatti. kendisi ister istemez adim atti. bakti ben rahatim. lafin altinda da hic kalmadim cevabimi da verdim yerine gore. valla keske ilk zamanlarda da boyle yapsaymisim. ince dusunmeyeceksin bunu anladim. insanlari azcik umjrsamazsan kiymetin cikiyor. eve gelince de esime de dedim ben uzerime duseni yaptim artik benden birsey bekleme dedim. Allah ikimizin de yardimcisi olsun canim.
(20 puan) tarafından
En iyisini yapmışsın canım. Bunu yapmak o kadar zor ki biliyorum herşeye rağmen i eve gitmek. İnşallah eşlerimiz bunun kıymetini bilip görüp anlasınlar artık
(506 puan) tarafından
insallah canim benim. bu hayatta herkes kendine yakisani yapar  benim aldigim aile terbiyeme gore ben uzerime duseni yaptim. gerisini artik isterlerse yapmadi desinler umrumda olmaz. benim icim rahat. belli ki senin de derdin var canim bu konularda. insallah  biz ve bizim gibiler tez vakit kurtulur boyle insanlardan.
(20 puan) tarafından
Aminn canım. Rabbim var herşeyi gören bilen ne kadar üzülüp parcalansakta doğruyu bilen rabbim var ona siginmaktan başka yol bulamadım
0 oy
(1,372 puan) tarafından
Valla esin annesinin nasil birini oldugunu biliyorsa git bence ama mesafeni koyarsın sonucta esinin hatri icin orda olursun 
(506 puan) tarafından
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Yani bibkerekigine git esin agac kovugundan cikmadi sonucta, gitmezse de esin nankör olacak.. 

Gidiver bi kerelik nolcak ki
(506 puan) tarafından
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Hiç gidipte başını büyütme eşin çok istiyorsa gitsin gelsin 
(506 puan) tarafından
ayy canim valla gitmeyecektim ama baktim kavga asiri buyuyor lanet olsun dedim. bu kadin yuzunden kavga ettigime degmesin gidiyim dik durusumla ezeyim dedim ve de gittim. karsimdaki insan utandi yaptigindan birsey demedi ama hissettim.
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Ben de konuşmuyorum kötü şeyler yaptı daha önce de kavgamız oldu ama eşimin annesi diye barışma oldu çok önemli değildi ama en son yaptığını affetmem mümkün olmadığı için tamamen bağı kestim eşimin kardeşini istemeye gelceklerdi iki ay önce eşime demiş karını cocugunu al gel ben gelmicem sen gitmek istersen git dedim tartıştık ama benim dediğim oldu çünkü ben konusmadigim insanla neden muhatap olmak zorunda kalayım eşin çok istyosa gitsin benim eşim sensiz gitmem dedi gitmedi şimdi nişanı var hafta sonu gitmicem kendisi kararsız yani eşin sana kabahat bulmasın boşuna çok haklısın gitmemekle gidince kendinde hata bulmuyor karşı taraf tavrını koy
(506 puan) tarafından
tskler canim. gittim ve başim dik icim rahat bir sekilde kendimi temsil ettim. buyukluk ben de kaldi. anladim ki bu tarz insanlardan kacmayip aksine üzerine gideceksin.    haa surekli zaten gidip gelmem artik birsey beklemesin kimse benden. ben fazlasiyla yaptim icim rahat. sizin kavganiz niye oldu canim
(2,323 puan) tarafından
İyi yapmışsın istediğin olmuş en azından bı karar aldıysan ona göre hareket et bence biz alttaki evlerinde oturyoduk eşimin kardeşi evlenince onlar kirada borçları çok sizin altınızda araba var falan deyip durmuş eşime ben bilmiyodum ama ben eşek gibi 3 yıl çalıştım aldık o arabayı eve de gelsinler girsinler dedik beğenip girmediler en son kavga ettik kira istiyorum dedi o zaman çıkarız dedim defol git zabitayla atarım yoksa diye üstüme yürüdü kucağımda bebeğimle bı de öyle edepsiz kötü bı kadın ki böyle insanla muhatap olmak istemedim bir yıldır görmedim de konuşmadım da çok mutluyum
(506 puan) tarafından
ohh en guzeli yapmissin canim. kafan rahat en iyisi uzaktan olmasi böyle insanlarla. ne bicim.insan bunlar ya valla bazen gülüyorum artik bu sacmalayan kisilere.
(2,323 puan) tarafından
Evet canım en iyisi uzak olmak herkes kendi kalbinin ekmeğini yesin
0 oy
(336 puan) tarafından
Bn olsam eşimle huzurum bozulmasın diye gıderdım cnm
(506 puan) tarafından
(336 puan) tarafından
Bak ne ıyı olmş iyiki gitmişsin kızz afferın
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Bence git kardesine hayirli olsun de, kayinvaliden konusmazsa sende konusma huzurunuz olsun yeter
(506 puan) tarafından
(6,978 puan) tarafından
Aynen iyi etmissin bosver
0 oy
(775 puan) tarafından
Eşin için git adam demiş benim için gel diye giderdim gitmişimdir de
(506 puan) tarafından
0 oy
(1,667 puan) tarafından
Bwn gitmezdim .cok istoyorsa kardssini bi gun yemege cagirin evinizde huzurlu huzurlu tebrikde edebilirsiniz
(506 puan) tarafından
gitmeyim dedim baktim kavga iyice cikmaza girdim canim. sonra dedimki niye sucsuz oldugum.halde ben kaciyorum bu kisiden. o benden korksun gittim dimdik durdum hissettirdim o soguklugu ve utandirdim. hic bise diyemedi.

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 343 göst.
12 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Alectemovik (41 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 107 göst.
8 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Eymir (620 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 1,341 göst.
+1 oy
8 cevap 179 göst.
28 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Glstanbeste (253 puan) tarafından soruldu