0 oy
194 göst.
Diğer kategorisinde (75 puan) tarafından
Kızlar 25 haftalık gebeyim. Evlenirken üniversiteyi bırakmıştım. Bu sene tekrar sınava girdim. Evime yakın üniversite kazandım. Şimdi düşünüyorum nasıl okula gidicem hamileyken ve dogum yaptıktan sonra zor olacak. Ama yine de kayıt yaptırıp okula bi şekilde devam etmek istiyorum sizce ne yapmalıyım yapabilirmiyim.

10 Cevaplar

+1 oy
(2,252 puan) tarafından
Hayırlı olsun canım ne kazandin
(75 puan) tarafından
Evin işinden gücünden ders çalışamadım. Saç bakım ve güzellik seçtim bende hiç yoktan iyidir yapacağım bi meslek olur diye.
-Reklam-
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Kaydını yaptır okula başla sonra dondur bebeğin ayaklaninca git hayırlı olsun bu arada
(75 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım inşallah iyi olur yaa
0 oy
(3,693 puan) tarafından
Kayıt yaptırıp dondurabilirsin
(75 puan) tarafından
Öyle bir imkanım olursa dondururum herhalde
(3,693 puan) tarafından
Var tabiki önce kaydını yaptır yaptığın zaman okulla konuş onlar sana detaylıca anlatır
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Yaparsın canım nolcak sonuçta hamilelikte dışarı çıkıyoruz geziyoruz aynı şekilde okula gidersin, doğurunca dondurursun
(75 puan) tarafından
Benim aklımı karıştıran ne biliyormusun. Aralık ayında doğum yapacam insallah okulda ki sınavlarla aynı zamana denk gelmez yoksa kalırım sınavdan.
tarafından
Genelde sınavlar şu şekilde olur vizeler Kasım ayında finaller de ocak ayı gibi olur inşallah seninki ters denkgelmez
(75 puan) tarafından
Ay insallah ters bisey olmazsa vizelere girerim ama finallere nasıl olur bilmem lohusa halimle falan derslere de girememis olacam
(1,862 puan) tarafından
Canım bişey olmaz her okulun sınav dönemi değişiyor takvim dönem başında yayınlanır zaten bakarsın ona. Doğum sonrası gitmen çok zor :) kalsan da bişey olmaz tekrar alırsın yani kaydını yaptır gidebildiğin kadar git
(75 puan) tarafından
Gidicem bakalım umarım eşim fikir değiştirip gitme etme falan demez
0 oy
tarafından
Kayıt yaptırıp dondurursun gidemezsen çocuk az büyüyünce gidersin
(75 puan) tarafından
Tıbbi laboratuvar çok da seviyordum hastanede olmayı ah ***** kafam
tarafından
Oufff sen ne ettin oraya dönme durumun yok muydu af felan
(75 puan) tarafından
O zaman okuduğum üniversite şuan yaşadığım şehirden 12 saat uzaklıkta ve buradaki üniversiteye geçiş yapamadım yoksa direk o bölüme kayıtlıyım hala ama iste oraya gitmem maalesef evli oldugum ve esimin isi burda oldugu icin imkansız. Ya bu bölümü bi sekilde okuyup bitirsem o bölüm için tekrar çalışır kazanırım bi sekilde ama simdilik bu bölümü hiç olmazsa bitireyimde.
tarafından
Hayırlısı olsun canım. Olsun.
(75 puan) tarafından
Bazi şeylerin kıymetini kaybedince anlıyor insan ama herseyin hayırlısı
0 oy
tarafından
istersen yaparsin cnm esinde destek olursa 

ben evledim universteye basladim 4 yillik norma öğretim 3. sinifta ilk oglumu dogurdum 5 yila uzadi 5. yilin sonunda 2. yi dogurdum 

devam zorunlulugunu hr hoca mecbur tutmuyodu onlari evden hallettim zorunlu olanlara da gittim yardimci olan hocalarda oldu yaparsin merak etme cocuk ayaklaninca biraz daha zor aslinda birakma devam et 
(75 puan) tarafından
Hocalarlada konusurum umarım anlayışlı olurlar
0 oy
tarafından
Ben hamileyken uzaktan eğitimle okudum bir yıl şimdi nolacak nasıl gideceğim bilmiyorum nasip 
(75 puan) tarafından
Hayırlısı olsun canım ya bir sekilde olacak artık
0 oy
tarafından
Kayıt yaptir sonra dondur canım bebeğin az büyüyünce kaydını aktif hale getirir devam edersin
0 oy
(945 puan) tarafından
Canım gözün aydın, ama küçük bebekle zor olur bence. Bakacak biri olmalı ve mamayla beslenirse olabilir. Öbür türlü zor olur ya. 
(75 puan) tarafından
Bakalım ya hayırlısı olsun canım

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 41 göst.
0 oy
8 cevap 181 göst.
12 Nisan 2024 Kültür-Sanat kategorisinde FurkanAnnesi (42 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 99 göst.
26 Mart 2024 Diğer kategorisinde Onlygirl (192 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 23 göst.
27 Şubat 2024 Kültür-Sanat kategorisinde ...... (655 puan) tarafından soruldu

381,072 soru

11,408,436 cevap

34,945 kullanıcı

...