0 oy
282 göst.
Diğer kategorisinde (580 puan) tarafından
Söylemeye dilim varmıyor artık:) ne zamandır ehliyet almaya çalışıyorum. Önümüzdeki haftalarda tekrar sınava giricem bakalım hayırlısı. Var mi benim gibi ehliyet almaya çalışanlar? Yeni alanlar nasil aldınız? Arabasiz çok zor. Evde yatıyor araba dokunamıyorum :') 

10 Cevaplar

0 oy
(4,290 puan) tarafından
Ben geçtim sonunda sadece harci yatirmadim daha trafiğe ödenecek harci demek istedim :D
(580 puan) tarafından
Biraz biriktir yatır çık bak çıkasım geldi:) arabasiz olmuyor ya
(4,290 puan) tarafından
1090 tl bi anda vermek koyuyor bana :D
(580 puan) tarafından
Kime koymaz :))) Ne yapar ne eder öderdim ama ya arabasiz hiç birşey yapamıyorsun. En kötüsü sürekli birine muhtaç olmak
-Reklam-
0 oy
(3,398 puan) tarafından
2011 de aldm ama araba varkende kullanamadm cesaretim yok
(580 puan) tarafından
Ehliyeti alsam cesaret çokta sınavı geçemedim yoksa sürücem
(3,398 puan) tarafından
Şükür yüksek puanlarla geçmştm motordan 100 almştm direksiyndan kalırım dedim ama onuda geçtim o zamanlar sürücü kursnda çalşıodm hep bu kaza haberleri yüzünden cesaret edemedm
0 oy
tarafından
Al.arabayi  Çık kuzum yoksa nasıl kendine güvenin gelip kullanacaksın . Bir hata iki hata derken pratikleştirip gidiosun
(580 puan) tarafından
Arabayı kullanıyorum da zor olan kısım sınav oldu:'( geçemedim bir türlü. En zor havuz problemi çözerim ama bunu bir türlü yapamıyorum.
0 oy
(1,314 puan) tarafından

Bende istiyorum ama kendime güvenemiyorum :(

(580 puan) tarafından
Kimler kimler araba kullanıyor. Bazen yolda gördükçe utanıyorum bizim ne eksiğimiz var. Eninde sonunda aliriz
(1,314 puan) tarafından
Benim  ara ara bayginliklarim oluyor ve doktorlar  tesis koyamıyor  o yüzden alamıyorum çok istiyorum ama.kendime  bu konuda guvenemiyorum
(580 puan) tarafından
Yaa geçmiş olsun kendini iyi hissettiğinde kullanırsın umarım.
(1,314 puan) tarafından
Inşallah inşallah
0 oy
(1,726 puan) tarafından
Bende almak istiyorum ama cocuklarıma bakacak kişi olmadığı için yazılamıyorum canım cumartesi pazar eşim evde istesem araba kullanma derslerini cumartesi pazar verirler mi acaba
(1,726 puan) tarafından
Tamam kuzum sağol inşallah bilen biri cevap verir
(612 puan) tarafından
Evet canım ayarlıyorlar istediğin saate.
(1,726 puan) tarafından
Teşekkür ederim kuzum cevap verdiğin için
(612 puan) tarafından
Rica ederim alırsın inşallah sen de :)
(1,726 puan) tarafından
Amin canım İNŞALLAH:)
0 oy
tarafından

Kuşum sinava ilk girdigim sene park dubasina vurmustum , :D  jsjshshs  sonra beni indirmislerdi .Birakalim sinav baslangic noktasina  dediler .Ben de o siralar icime icime agladigim icin gurur yapip ,"yoookkk yeeeaaa ben iniyim burda"  demistim shhshs :D 

Ama azmin sonu jsjsjd sonraki seferde hirs yapip, sifir hatayla almistim :D ❤️☺️

(580 puan) tarafından
Hahahhaa kalırsam aklımda olsun:)) darısı başıma:))
0 oy
(3,446 puan) tarafından
2012 den beri var ehliyet im bekarken arabam da vardı

Şehirler arası yol bile yapardım da işte evlendim :D 

Aracımız var ama esimsiz biryere gitmedgmz için bana şoför koltuğu pek düşmüyor:D
(580 puan) tarafından
Markete kuaföre parka şimdi çocuk okullu da olcak her yere eşle gidilmiycek yerlerde var tabi şuan mecburum trenle otobüslede gidiyorum. Her yere çanta gibi eşle gidemiyorum ben ya:)))
(3,446 puan) tarafından
Hepsine beraber gidiyoz:D
Kuaför de kapıda arabada kızlarla bekliyor beni :D
(580 puan) tarafından
Evleneli 8 yıl oldu eşim gelipte kuaföre beklemez:) Yani beraber gitmemizin mecbur olduğu yerlere birlikte gideriz. Onun haricinde hep ayrı ikimiz de memnunuz bu durumdan:)
0 oy
(143 puan) tarafından
Ben Ehliyetimi cumartesi aldım sonunda 8 aydır ugraştım kurstan dolayı ikinci sınavımda aldım ben ilkde dubaya çarpmıştım ikinci çok heyecanlandım sonra hocalar konuşa konuşa bide baktım bitirdim heyecan olmazsa herşey olur şimdide kendi arabamı kullanmaya korktum bugun aman dedim cesaret verdim kendimw başladım önce kendine güven ben yapıcam de yaparsın o kadar zorlugu yok sadece heyecanını yen 
(580 puan) tarafından
Çocukken ben hatırlamıyorum anlatirlarken duydum annem babam ben kaza yapmışız benim bacağım kırılmış kafama dikiş atilmiş saçma gelecek ama bunun etkiside varmi diye düşünmüyor değilim. Eninde sonunda yapicam bende çok pis hırs yaptım:) inşallah alicam.
(143 puan) tarafından
Onun etkisi de vardır mutlaka hırs yap yapıcam diye başla insan en büyük tesellisi kendisidir kendine güven emin ol çok rahat oluyor gerisi geliyor inşallah bir an önce alırsın
(580 puan) tarafından
Ne güzel motive ettin beni çok sağol inşallah bu kez olucak yapicam artik:)
0 oy
tarafından

Taaaa 15 sene oldu ben alalı yeni sayılırım demi :D

(580 puan) tarafından
O ehliyet 15 senede eskimiştir yıpranmıştır olmaz yenisini al :D
tarafından
Hahahahaha tamm :)
0 oy
(612 puan) tarafından
Pazar günü yazılı sınava gircem. Direksiyon sınavı dersen hiçbi şey bilmiyorum ama şimdi binsem sürerim modundaykm bu özgüven nereden geliyorsa :D bakalım napcam.. 
(580 puan) tarafından
Hadi hayırlısı yaparsın inşallah. Evet şimdi zor değil ne oluyorsa o sınav anında oluyor zaten :D
(612 puan) tarafından
Oraya kadar gezineyim ukala ukala bakalım :D

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 213 göst.
3 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Merve1997 (193 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 89 göst.
6 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,618 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 48 göst.
10 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Hacer_BN (163 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 63 göst.
2 Ocak 2024 Diğer kategorisinde 1 melek annesi (186 puan) tarafından soruldu

381,072 soru

11,408,436 cevap

34,945 kullanıcı

...