0 oy
204 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (179 puan) tarafından
Arkadaşlar kapadokyoda önerebilceğiniz güzel bir otel var mı gidip memnun kaldiģınız?

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ayyy kuşummmmm biz orda hep cave otellerde kaldik asiriii guzeldiiii ❤️☺️ isimlerine bakip yazayim sana ❤️ 
(179 puan) tarafından
Tamam kuzum bekliyorum ❣
(179 puan) tarafından
Ben hâlâ sen bekliyorum kuzum ❣
tarafından
Ayyy canimmm :D cok ozur dilerim unutmusummmm .ürgüp in cave hotel ❤️☺️ cok uygun ve cok tatli bir yer .İnstagramdan bakabilirsin
(179 puan) tarafından
Tamam canim ;)
-Reklam-
0 oy
(4,668 puan) tarafından

Luna cave otel oraya gitmiştik orta halli bi otel temiz ve rahat. Odamızda jakuzi vardı:D

(179 puan) tarafından
Hemen buraya da bakıyorum canim tesekkürler
0 oy
(1,538 puan) tarafından
Üç hisarda kale konak derim başkada birşey demem muhteşem bence 
(1,538 puan) tarafından
Bak canım ben sevdim gitmeren Ürgüp te baktık otele ismini hatırlamıyorum bı gittik bal ayı çiftine verdikleri odada iki yatak vardı biri tek kişilik dökük ya dedim resimlerde böyle değildi kadın gündüz vakti alkol almış ayakta duramiyor çıktık geri otelden üç hisardaki kale konağa gittik hizmet temizlik vs çok iyiydi orası ama fiyat biraz yüksek şimdi nasıldır bilemem belki balayi odası hizmeti olduğu ivin yuksek olabilir normal odaları bilmiyorum kahvaltı salonunun falan manzarası var bahçesi var manzaralı falan
(179 puan) tarafından
Şimdi baktım gercekten çok güzel bir otelmiş aradim hemen tek gece odalar 700 den başlayip 1200 kadar var dediler
(1,538 puan) tarafından
Aynen canım biraz uçuk ama fiyatının hakkını veriyorlar
(179 puan) tarafından
Bunu da nor edeyim o zaman tesekkürler canim
(1,538 puan) tarafından
Rica ederim canım
0 oy
(1,772 puan) tarafından
Kapadokya nin merkezi bence göreme orda kaldık balayın da assension cave suit çok güzel di odası jakuzili yapay şömine li falan ve çok temiz di 
(179 puan) tarafından
Tesekkürler canim buraya da bakayim ;)
(1,772 puan) tarafından
Rica ederim canım fiyatı çok uçuk değil dı bir de ısrarla cave otel istedim standart odalar her yer de var. kapadokya gibi biyere gitmişken mağara odalar da kalmalı bence insan
(179 puan) tarafından
Kesinlikle bende magara oda istiyorum ❤
0 oy
(2,860 puan) tarafından
Valla cnm uzunlar otel mo neydi superdi ya taslarin arasinda ;) yakin zamanda yine gitcem bende bekliyim yeni yerler kesfedeyim
(179 puan) tarafından
Bi bakayım canim yorumlarım arasında bi yer secerim artik :)
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Avonosta 4yıldızlı avrasya otelde kalmıştık biz çok memnun kaldık yemekleri filan gayet güzeldi temizliği vs...
(179 puan) tarafından
Odalar magara oda mi
(3,156 puan) tarafından
Yok canım aslında eşim öyle bir yerde kalmayı teklif etmişti bana ama ben nedense o odalarda nefes alamıyo gibi oluyorum ne alakaysa :-) kaldığımız normal odalı oteldi geniş rahattı en güzelide tertemizdi
(179 puan) tarafından
Anladım canım tesekkür ederim bende magara oda istiyorum ama korku da var :)
(3,156 puan) tarafından
Doğrudur bende de var o odalara karşı bir şey :-)

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 357 göst.
19 Şubat 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde &Sukufe& (6,944 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 156 göst.
2 Eylül 2021 Aile kategorisinde Sirius76 (1,320 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 39 göst.
15 Temmuz 2023 Tatil-Seyehat kategorisinde Tugce12. (580 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 193 göst.
3 Ocak 2023 Tatil-Seyehat kategorisinde Melekkk (9,961 puan) tarafından soruldu

378,253 soru

11,321,394 cevap

34,765 kullanıcı

...