0 oy
331 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Size bir şey anlatacağım arkadaşlar dayımın kızı var Çok sevdiğim Öz dayım kızı 4 seneydi evliydi ama eşiyle hep tartışma içinde aldatma eşini Hatta birkaç defa aldatmasını yani telefon üzeri aldatmasına şahit olmuştu Bu şekilde 3 defa babasının evine geldi ve bu de son gelişinde boşanma kağıdını imzaladı gönderdi işte eşi ve ailesi kabul etmemişti gelip gelinimize alıcaz  torunumuz var bir tane Yazık ona eşi istiyor pisman olmuş falan filan bayağı bir dayım dedi 3 aydi kizina ve torununa bakiyordi dedi ben 3 ay daha bararim  biraz daha burunları sürtsün ama dayımın kızı dayım düğün salonuna �şini Yapmaya giderken eşi gelip kuzenim ve eşi de plan yapıp kaçıp gitmiş babasından habersiz ailesinden habersiz çocuğunu bavulunu toplayıp habersiz bir şekilde çıkıp gitmiş siz ne dersiniz Evet kınamıyorum eşi çok şükür başka bir yabancıyla kaçına kadar eşiyle Gitmiş ama ben hiç doğru bulmuyorum Keşke babasını dediğini yapsaydık ve babası yemin etti o benim kızım değil onun gibi bir kızın yok Ve bir daha bu eve geri gelemez dedi Sabahtandır başım ağrıyor bunu duyduğumdan beri dayım kötü oldu 3 defa kalp krizi geçirdi 2 defa bu kızı yüzünden  bu defada dayım tansiyonu fırlamış  yatağı hepsi kan içinde kalmış DAYIMA ÇOK ÜZÜLÜYORUM  YA :(:(:'(

5 Cevaplar

+1 oy
(849 puan) tarafından
O kız tekrar aldatıldıginda dönmek istediğinde o kadar pişman olacak ki. Allah dayına şafi ismiyle şifa vers canım
tarafından
Aynen ben de öyle düşünüyorum Bir daha dönmek istediğinde arkasında bir babası bir ailesi Hiç kimsesi olmayacak artık mecbur kalıp o kocanın elinden dayak da yese laf teyze Sözde ise mecbur dinleyecek başka çaresi yok babasini sildi
-Reklam-
0 oy
(2,055 puan) tarafından
Kız niye kaçmışki babasına usulüyle anlatsaymiş evine geri dönmek istediğini 
tarafından
Anlattı da anlattı da dayım dedi ki biraz daha sabret burunları biraz daha sürdürsün daha iyi olur hani senin kadir kıymetini daha iyi anlarlar böyle yapmasına şok karşı çıktım ya hiç hoşuma gitmedi bunu yapmazsa yarın öbür gün bir aldatıldığım da bir dayak yediğim de artık Arkasında ne bir babası ne de bir ailesi kaldı
(2,055 puan) tarafından
O yine döner o eve yazık olan dayiniza olmuş takmasın kafasına ya kızı düşünmüyor o ne kendini bu kadar harap ediyorki
tarafından
Dayım çok büyük yemin etti tövbe estağfurullah Allah yere gelse o kız birdaha bu eve gelemez dedi
0 oy
(734 puan) tarafından
Kuzenin tam bir gerizekalı defalarca arkasında duran ailesini ezip gitmiş.kimin için üç kuruşluk kocası için.Bu saatten sonra basına ne geliyorsa hakeder.Ana Baba ahı gelir adamı bulur.Dayina çok geçmiş olsun
tarafından
Vallahi Hem de çok büyük bir geri zekalı ya babasının evine geldi pantolon girmiyordu babasının evinde pantolon boynu açık tesettürlü de ama açık bir pantolon giy şekilde bilmiyorum Kendisini çok büyük bir ateşe attı haberi yok Allah sonunu hayra çevirsin
0 oy
(1,664 puan) tarafından
Kuzeninin yasi küçük sanırım.. 
tarafından
21 yainda
(1,664 puan) tarafından
Alla alla ne diyelim Allah pişman etmesin sayına da sağlık sıhhat versin
tarafından
Amin inşallah zaten olan benim Zavallı dayım oldu ilk kavgalarında dayım fazla strese dayanamadı kalp krizi geçirdi ameliyatla düzelttiler son anda kurtardılar Şimdi de tansiyon vurdu adama
0 oy
tarafından
Çok ah diyecek o kuzenin 

Ah ben ne ettim diyecek...
tarafından
Hem de çok ağlayacak da arkasında kimse kalmadı Özellikle de onun o daha gibi babası kalmadı ya babası çok arkasındaydı babası diyorduk ben seni öyle yaşatırım var ya kızım da benim başım gözüm üstüne sen de duydu torunumun kendi kızım gibi büyütürüm hiç Baba hem de çok ağlayacak da arkasında kimse kalmadı Özellikle de onun o dağ gibi babası kalmadı ya babası çok arkasındaydı babası diyorduk ben seni öyle yaşatırım var ya kızın da benim başım gözüm üstüne. torunumunu kendi kızım gibi büyütürüm hiç babasının olup olmadığını bile fark etmez olup olmadığını bile fark etmez

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 581 göst.
14 Ocak 2022 Aile kategorisinde Mihra (385 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 378 göst.
16 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 331 göst.
0 oy
19 cevap 497 göst.
2 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Yuska (36 puan) tarafından soruldu