0 oy
210 göst.
Diğer kategorisinde (165 puan) tarafından
İyi geceler hanımlar 3 yaşında kızım var benim ama henüz gece deliksiz uyumuş değil devamlı uyanır ağlar sızlanır böyle soruyorum bir yerin ağrıyor mu bilmiyor bişey de demiyor gün içinde de ara ara annem karnım ağrıyor der normal mi gece uyanıp ağlamalar bu yaşta da tedirgin olmaya başladım ya 

4 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bence bi doktora götür belki karninda kurt var ondan agiriyor ben küçükken öyleydim sürekli ağlar okuldan izin alarak eve gelirdim uyku uyamazdım doktora gittim karnimda kurt var ondan agiriyormus tedavi oldum geçti yani belki bir rahatsızlığı var 
tarafından
Yanı götür canım bekleme fazla bütün tahlilleri yap ultrasyon kan idrar büyük abdest bişey çıkmasa bile için rahat eder ama iyi bir doktora götür başından savan doktor çok var
(165 puan) tarafından
Canım bu devirde kime güvenceğimizi şaşırdık özeller olmuş hep para tuzağı yoksa devamlı özele götürürdük devlette doktor dediğin gibi bilemiyorsun iyi mi kötü mü tam araştırıyor mu birde hastalık var insan çok hastaneye de gidemiyor ki mecbur tek doktor gitcez
tarafından
Çevreye sor memnun kalan illaki vardur çocuk doktoru tavsiye üzeri git sosyal mesafe dikkat edin maske tak inşaallah bişey olmaz ama mutlaka git canım
(165 puan) tarafından
Öyle yapacağım canım çok sağol
tarafından
Rica ederim canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bı çocuk dokturuna götür canim 
(165 puan) tarafından
Karın ağrısını ilgi çekmek için yapıyor olabilir de gece neden böyle yaptığını nasıl anlayacağım hiç bilmiyorum ki ilk kızım birde
tarafından
Gündüz birseyden etkilenmiş olabilir. Uyku zamanı dqhq çok oluyor
(165 puan) tarafından
Canım devamlı yapıyor ama her gün
tarafından
Canım çocuk dokturuna götür birşey çıkmazsa psikiyatriyi önerir o zaman sevk istersin.
Psikiyatri dedim diye üzülme canım sakınm bu dönemlerde çocukların böyle şeyler yapması normal onlarda kendilerini tanımaya ilgi çekmenin yollarını ariyorlar. Uzmandan bilgi almak her zaman daha iyidir
(165 puan) tarafından
Tabi ki canım bende isterim kızımı tam anlamıyla tanımak ve nasıl davranacağımı öğrenmek randevu alabilirsem yarına götürcem bakalım çok sağol canım benim
0 oy
(874 puan) tarafından
2 yaş 10 aylık benimkide aynı şeyleri yapıyor karın ağrısını ilgi çekmek için dediğini düşünüyorum çünkü ona kızdığım zaman diyor ki doktorada sormuştum bakıldı birşeyi yoktu uykuda ağlama bizdede var rüya gördüğünü düşünüyorum çünkü ağladığı yerde konuşarak ağlıyor işte oyuncagimi aldılar anne gitme babam nerede gibi eğer ayniysa sıkıntı etme bence
(165 puan) tarafından
Karın ağrısı belki de kabız ishal yada dediğin gibi ilgi çekmek için olabilir katılıyorum canın ama gece uyanma rüyadan değil bizimki çünkü ağladığı zaman uyanıyor ben yanında uzanıyorum babası aynı şekilde ama yok bilinçli bir şekilde iç çekerek ağlıyor işte
(874 puan) tarafından
O zaman götür canım belki karın ağrısı uyku arasında da tutuyordur konuşuyorsa uyandığı zaman sakinleştir önce sonra sor niye ağlıyorsun diye ama bence götür doktorada iç çekerek agliyormus cunku
(165 puan) tarafından
Yarın ilk işim randevu almak olacak canım çok sağol
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Bol bol oku ve uyurken gaz çıkarır gibi masaj yap karnına sırtına
(165 puan) tarafından
Nazar benim de aklıma geldi canım ya öyle kilolu bir bebekte değil hani hemen göze gelsin kendini hemen sevdiriyor sadece okuyorm bende hep

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 162 göst.
30 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Minikmeleklerim (7,768 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 297 göst.
17 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde &Nazenin & (650 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 275 göst.
3 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde gulistaN18 (2,163 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 71 göst.
3 Nisan 2022 Aile kategorisinde kubraugur (2,529 puan) tarafından soruldu

381,418 soru

11,418,811 cevap

34,975 kullanıcı

...