0 oy
100 göst.
Aile kategorisinde (1,161 puan) tarafından
5 gun sora 16 aylik olacak.  ogubnlerinizi ve neler verdiyiniizi yaza bilirmisiniz  gunluk neler  yiyor  saat kacde  besleniyor yardimci olurmusunu? bana

4 Cevaplar

0 oy
(13,005 puan) tarafından
3 saatte bir yiyor. Herşeyi veriyorum 
(1,161 puan) tarafından
bana yardimci olurmusunuz. lutfen kizim zayif bir bebek. maksimum sabah  9a  kadar uyanmis. oluyor. oglen  1 de uyur  aksamda 10 a kadar uyumus  olur. ben nasil bir yol almam gerek emzirmiyorum devam sutu veriyorum doktorum  bilgisi yok yasadigim yerde  o kadar akilli doktor  yok uani
-Reklam-
0 oy
tarafından
Vala şimdi menemen yedi ekmekle.ceviz yedi bir tane.oglen  saati değişiyor bu aralar.meyve yer.anne sütü alır.aksam 6 gibi yer.
(1,161 puan) tarafından
benim kizim yemez  ya.       ceyneyemez. yani oyle  diyim yumsak qidalar tuketir.
tarafından
Bnmki yemeye başladı cnm.15 aylık daha.birer tane azı dişleri var
(1,161 puan) tarafından
4  yukarda  3 de asagida  disi var ama  yemez
tarafından
Yemez aynen cnm.azı dişleri çıkana kadar bekle .bnnmki de sıvı şeyler yemiyor bu aralar.hep katı besleniyor.
(1,161 puan) tarafından
anladimcanim azi disinxen sorami yapar  ceyner  tam yani
0 oy
(1,253 puan) tarafından
16 aylikken 3 4 saatte bir yediriyordum herşeyi veryordum. Mamayi kesip süte başlamıştım
(1,161 puan) tarafından
benimki devam sutunu cok sevoyor. hayati o diye  bilirim yani. bir  ayda 3 paket bitirir  buyuklerden ozde.
(1,253 puan) tarafından
Benimkide içti ondan ama.biz normslmsute geçtik onuda cok seviyor fkaat ben sevmiyorum surekli süt istyor agliyor yemek yemiyor bu seferde
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Sabah kahvaltıda haşlanmış yumurta cicibebe labne peynir ceviz pekmez bunlari karısımda yapabilirsin 

Öğlen yayla çorbası sehriye çorbası un çorbası mercimek vs. Daha sonra meyve verebilirsin muz Şeftali vs. Akşamda evde ne yemek varsa yesin bacım 
(1,161 puan) tarafından
corbalara   sulu icmiyor1
(4,853 puan) tarafından
Alistirman lazım
(1,161 puan) tarafından
alismiyir  tupuruyor. oyun oynuyor.      yada  elini icine  sokuyor
(4,853 puan) tarafından
Dikkatini dağıtarak yedirmeye calis oraya odaklanmasın başka biseye odaklansin mesela oyuncak al eline ver onunla konuş o sırada ver
(1,161 puan) tarafından
yemek yemeyen bir bebek zaten istahsiz  bir  kiz.. zayifda   bir.kiz  zaten

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 47 göst.
22 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Birhilall (1,082 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 110 göst.
23 Ocak 2022 Aile kategorisinde Ikiz anne adayi (1,113 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 71 göst.
2 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu