0 oy
563 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Birden bire bezini tutup çiş dedi bezinde sıkıntı mı var dedim acaba aldım bezini wc ye götürdüm çişini yaptı 1 haftadır sadece 2 kere kaçırdı onun dışında tuvalete hay hay beze bay bay:) şimdi sorum geceleri bezliyorum maalesef nasıl alışır geceleri 2 saatte bir kaldırıp lavaboya mi götürsem?

26 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım onu da altına bir tane naylon seveceksin üstüne Evet gece 2-3 defa kaldırıp tuvalete götürürsen alışır Ben öyle yaptım alıştılar Vallahi çok şükür gündüz nasıl beslen kestiği Sen aynı hemen o şekilde gecede kestim farklı bir şekilde yani beyin karışmasın diye çünkü Gece bezi gündüz bey siz olunca çocuk ister istemez altına kaçırmaları falan oluyor
tarafından
Çok haklsn canim çoğu arkadaşta aynisi demiş bugün de dediğiniz gibi deniym tamamen kurtulurz inşallah saol canim ♡
tarafından
Ama unutma gece tuvalete kaldır çok şükür ben kızımda öyle yaptım gece gündüz bir bıraktım bezi ilk  iki hafta kaçırma yaptı sadece artık gece gündüz kaçırma yapmadı kuru yatıp kuru kalkti
tarafından
Geceleri kesintsz uyuduğu için hiç uyanmıyorm bnde saat kurup deneyeceğim kessin canım saaol
tarafından
Estafurullah  canım
-Reklam-
0 oy
(3,276 puan) tarafından

Senin oğlan Ne kadarlık :D

(3,276 puan) tarafından
Ay ne güzel ya resim atın ama ben burda olmayabilirim çok girmiyorum :)
tarafından
Beni ekmezse kessin atarım sana özel atarız Cansu:)
(3,276 puan) tarafından
Özel nasıl Atacan:)
tarafından
Cansu harbiden girmiyorsun  bu ne la gelirse cekerssk sna özel post açarız :)
(3,276 puan) tarafından
Tamam dursun o post yada özelden mesaj at görürüm tarihi söylersin bakarım  :)
0 oy
tarafından
Bezi cikar gece 2 kere kaldirsan yeter cnm. Yaninda tas olsun ona yaptir dokersin. Uykusu kacmaz
tarafından
Ahhahaha kiz ona ypsa ağzıma yüzüme sıçrar :D
tarafından
Yok kiz banyoda basimiza su dokdugumuz tas varya hic sicramiyor gece iyi oluyor. Yoksa gece tuvalete goturemem  kalkmaz aglar
0 oy
tarafından
Daha çok nazar postu olcak canım keşke demeseydin :D benim oğlum daha küçük ama burda çok var bez bıraktıramayan umarım nazarlanmaz :) ❤️ maşallah kuzuya ❤️
tarafından
Ay çok haklısın canım Allah korusun inşallah  çok haklsn bnm oğlumun her hareketi olay genelde çok anlatmm :)) darısı size inşallah ⚘
tarafından
Amin canım inşallah ❤️ ben genelde anlatmam görüştüklerim görürse nasip ama byle bi yerde hiç söylemem nazar olur diye :) yoksa sakınmam biliyorsundur belki YouTubeye yüklerim oğlumu kendmi ama burası sakıncalı :D umarım bozulmaz oğlunun düzeni de
0 oy
(1,000 puan) tarafından
Kaç aylık maşallah ... darısı başıma.. benim oğlum da bir yasinda... Çoğu zaman büyük tuvaletini yapmak için banyoya gidiyor ordada oynuyor yapıyor ... 
tarafından
25 aylıkken başladı canım şuan 26 oldu kiz sna daha erken ama bncr sürekli götür ben böyle sevdirdim ve birden kendi isteğiyle yapmayı istedi
0 oy
(1,238 puan) tarafından

Masallah.

Aksamları sıvı alimini azaltsin sivi seyler su icecek felan cok verme sonra uyku saatinde cisini yaptir ve  uyut sonra da en son 12 felan gibi  sen yatarken cişe  kaldır yapsin uyusun. Bir kac aksam uyandir bir kere yeter sonra alisir zaten benim ogluma oyle yapmistim 
tarafından
Kiz gecen yaptım uykusu bölündü Ay nsl çığlığı bastı
(1,238 puan) tarafından
Benim diger  oglumda oyleydi  basiyordu cığlığı uykusu bölündü diye. Bende bu iskenceyi ona da kendimede cektirmim dedim ve yatagina alez koydum uyandirmayi biraktim alısmısti kendiliginden ne gece kendi uyanirdi çiş icin ne yataga yapardi sende alez serip uyandirmamayi dene bakalım belki yapmaz

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 134 göst.
3 gün önce Aile kategorisinde Dilek06 (439 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 149 göst.
12 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (1,097 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 135 göst.
11 Ekim 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde kmeltem86gmail.com (29 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 187 göst.
12 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Lazina54 (178 puan) tarafından soruldu

381,131 soru

11,410,206 cevap

34,948 kullanıcı

...