0 oy
562 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Birden bire bezini tutup çiş dedi bezinde sıkıntı mı var dedim acaba aldım bezini wc ye götürdüm çişini yaptı 1 haftadır sadece 2 kere kaçırdı onun dışında tuvalete hay hay beze bay bay:) şimdi sorum geceleri bezliyorum maalesef nasıl alışır geceleri 2 saatte bir kaldırıp lavaboya mi götürsem?

26 Cevaplar

0 oy
(4,698 puan) tarafından
Maşallah canım tebrik ederim 
tarafından
Tsk ederim canimmmm♡♡♡
-Reklam-
0 oy
(1,845 puan) tarafından
Ay ne kadar güzel kendisi alışmış maşallah ♥️ inşallah benim ki de öyle olur
tarafından
Evet ya gerçekten kendi isteğiyle oldu hiç bir zorlama olmadı tsk ederim canım ❤
0 oy
(280 puan) tarafından
Ben oğlumu alıştırırken bezi tamamen çıkardım hayatımızdan. Yani gündüz açık gece bağlı doğru bir y9ntem gelmemişti bana. Alez, muşamba vs ser yatağına bir iki yapar alışır. Ama bez bağlı oldukça gece alışması zor olur canim
tarafından
AA doğru diyorsun bu gece böyle deniyeyim tamamen çıksın hayatımızdan tsk ederim canım ♡
0 oy
tarafından
Gece baglama alışamaz yoksa. Gece yatirmadan çiş yaptır çiş yapmasın diye de su vermezlik yapma. Uykun hafifse onun yatakta fır döndüğünü anlarsın çiş sinyali o ama zaten bilinc altina yerlesecegi icin o da hemen yapmayacaktır çişi biraz geldiğinde:)
tarafından
Uykusu kaçar diye üşeniyorum biraz:D yatağın üstüne birsey serip bu gece tamamen bezden kesileceğiz inşallah canım saol♧◇
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Askommm gozunn aydin gece kaldır 1-2 kere tuvalete zamanla ona da alisir zaten 
tarafından
Bebeğimmm ❤ tsk ederim bu geceden başlıyım artık
(7,098 puan) tarafından
Aynen kuzum ♡♡
0 oy
(3,750 puan) tarafından
Maşallah kuzuma ya bnm kızda korkuyo anne tuvaletden korkuyorum diyor banyoya götürüyorum yapmam diyor hazır değiliz galiba biz 
tarafından
Kaç aylık canim  benim oğlum afedersin bizden kim lavaboya gitse gelip kapıda beklerdi lokma dağıtıyoruz sanki :D öyle böyle hoşuna gitti lavabo su  darısı size inşallah ♧
(3,750 puan) tarafından
26 aylık cnm bnm kızda geliyor da sen yap bn yapmam korkuyorum diyor yoksa aklı eriyor yaptın mı geldi mi diyor ama kendisine gelince söylemem tuvalete yok diyor korkuyorm diyor
0 oy
(1,335 puan) tarafından
Canm ben yatirirken götürüyordum birde gece 4 veya 5 de tekrar goturuyordum oyle oyle alişti.

Tebrik ederim masallah ogluşuna :)
tarafından
Tsk ederim canım çok saol♧ kiz uykusu nasıldı yatağa geçtiği zaman uyuyor muydu hemen
(1,335 puan) tarafından
Evet canm hemen uyur . Uyandirirken agliyordu biraz :))
0 oy
(288 puan) tarafından
Bizimde 4. Günümüz lazımlığa götürüyorum yapıyor dünden beri ilk 2 gün kaçırmalar oldu gece uykuya dalınca bezi takıyorum uyanmadan çıkarıorm maşallah bezi kupkuru yapmıor yatmadanda tuvaletini yaptırıp yatırıyorum tabi 1 haftaya kadar bezide takmayı düşünmüyorum açıkçası artık gündüze iyice alışana kadar yatağına yatak korunası aldım yapışkanlı kenarları ebebekte trendyolda vs var canım 
tarafından
Ondan bende alayım cnm tsk ederim tavsiyen için◇  senin kaç aylık
(288 puan) tarafından
2.5 yaşında canım ben 2 yasında denedim hazır değildi tekrar başladım maşallah güzel ilerliyoruz
0 oy
(48,660 puan) tarafından
gözünüz aydin canim masallah kuzuya anlatma nazar olur gece bezleme uyandirmadan götur 
tarafından
Allah korusun inşallah  çoğu arkadaş öyle demiş bu gece başlarım bende
(48,660 puan) tarafından
ben ilk gunler uykusu acilmasin diye bezledim hata ettim
0 oy
tarafından
Bnm oğlumda 2 yaşına yeni girdi ne zaman alıştırmalıyım bide nasıl alştrcm
tarafından
Arada götür bezini çıkar çiş yapalım de yaptığı zman alkış yap tuvalete bay bay diyor görüşrz diyor böyle sevdi benim birden oldu ama canım darısı sna
tarafından
Öyle yapıom cnm ama sadece çişini yapıo büyüğünü etrafa yapıo bazen beze yapıo
0 oy
(715 puan) tarafından
Evet geceleride kaldır götür bezi tamamen at Hayırlı olsun şimdiden çok sevindim :)) maşşallah
tarafından
Ya canim tsk ederim çok saol♧◇
0 oy
(4,289 puan) tarafından
Gece bekleme canim ben hiç bezlemedim 
tarafından
Tamamen kestin yani bende öyle yaparım o zamn
(4,289 puan) tarafından
Tabi tabi basladigim gün kestim hic gece altını yapmadi şükürler olsun 27 aylikken başladım suan 31 aylik kizim
0 oy
(15,658 puan) tarafından
Ah keşke benim oğlan da çabuk öğrense daha dün goturudm ağladı ya bı on dk oturdu yapmadı kalktık sonra bı baktım altına yapmış 
tarafından
Dayımın kızı 30 aylıkken annesi her tuvalete götürdüğü zaman çığlığı basıyordu  demekki daha hazır hissetmiyor benim birden kendi demesi ile oldu vallah darısı sana inşallah ♧
(15,658 puan) tarafından
Hamileyim öğrenseydi iyi olurdu ya
0 oy
(27,348 puan) tarafından

Darısı bize insAllah

tarafından
Aminnnnn gece kuşu!♡
0 oy
(1,318 puan) tarafından
Maşallah canm gözünüz aydın . Benim oğlum 3 yaşında ama hala beze yapıyor bir türlü alıştıramadm  tuvalete . Maşallah dili pabuç gibi her lafı biliyor ama tuvaletini söylemiyor kaç defa koydum tuvalete yap diye gelmiyor diyor ağlıyor bezi bağlayinca hemen gider diğer odada oturur bir köşede yapar gelince soruyorum Eymen tuvaletini mi yaptın hayır yapmadım diye yalan söylüyor birde tabi kokudan biliyorum yalan söylediğini silmeme bile izin vermiyor delirecem artik
tarafından
Ay hazır değil demek kıyamam ya çocuk bakımı çok zor canım Allah zor cocuklu ailelere sabır versin inşallah darısı size inşallahhhhh
(1,318 puan) tarafından
Evet haklısın galiba hazır değil ama gerçekten çok zor ya birde yeni doğum yaptım bir yandan bebek bir yandan oğlum çok yoruyor .  her şeyi söylüyor yetişkin insanlar gibi sohbet ediyor ama tuvaletini söylemiyor ve ağzını açan herkes de sen alistirmiyorsun diyor çıldırıyorum inşallah alışır ya
0 oy
tarafından
Bizde alıştık çok şükür gece hep uyumak istiyorum yoksa açacam ağırlaştım bide offf
tarafından
Ay he ya son günlerin bide Zeyno akıllı kız ikinci gelince en azından rahat olur
0 oy
(263 puan) tarafından
Maşallah canım ne kadarlık? 
tarafından
25 aylık canım saol ♧
0 oy
tarafından
Carsafin altina alez ser. Takma bez. Gunduz alistiysa gece de yapmaz. Gece saat 1 gibi bir de 5 gibi kaldir yaptir. Benimki tuvalete gitmiyor uykusundan. Yanimda tas var tasa isetip dokuyorum oyle kolay oluyor
tarafından
Tas mi hahahahah kiz ciddi misin bende üşeniyorum işte gece kalkmaya
tarafından
Evet cok iyi oluyor valla. Ben kucugu emzirmek icin zaten kalkiyorumda. Buyuk cocuk uyandirinca agliyor gitmiyor tuvalete ama tas olunca hemen ayaga kalkip isetiyorum. Erkek cocuk avantaji:)
0 oy
(16,503 puan) tarafından
Gözün aydın canım

Nerelerdesin özelden de yazdım merak ettim lan senı :) 
tarafından
Saol selmos ♡
Bakayım kiz görmedim bir sürü bildirim vardı
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Oğlu annesi gibi akıllı olunca uğraştirmiyo işte ne mutlu sana knk
tarafından
Ahhaha demi knk annem diyor sna çekmiş:D darısı miroşumaa ♡♡♡♤■●
(7,972 puan) tarafından
Sagol teyzoşu insallah efe gibi yormaz beni

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 147 göst.
12 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (1,062 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 130 göst.
11 Ekim 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde kmeltem86gmail.com (29 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 183 göst.
12 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Lazina54 (173 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 29 göst.
14 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Busesndr (9 puan) tarafından soruldu

379,475 soru

11,360,044 cevap

34,838 kullanıcı

...