0 oy
1,339 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

ne desem bilemiyorum ki. anlatsam hiç kimse anlamayacak gibi. buraya içimi döküp gideceğim.

herşey çok güzel gidiyordu 24. haftada ayın 24 de salı günü  2. doz tetanoz aşısı oldum ondan sonra hiç bi şekilde bebeğimin hareketlerini hissetmedim. ebeyle konuştum  ertesi gün sağlık ocağına gittim baktılar dediler kalp atışı var. eve geldim ama hala hissetmiyorum randevu yok olduğum yerde özel yok. kontrol gününü bekledim. tam 1 hafta sonra salı günü yani dün gittim. Dr. hareketlerini hissediyor musun dedi yok dedim böyle böyle olmuş. dedi neye göre kalp atışı var demişler bu bebeğin kalbi durmuş nerdeyse bi hafta. dünyam başıma yıkıldı sanki orda başka Dr. de baktı aynı şeyi dedi kadın doğum hastanesine sevk ettiler. ben ağlıyorum eşim üzme  kendini diyor. eve geldik hastne gitmek için. oturdum ağladım ağladım. eşim geldi sarıldı daha çok agladim. bilmiyorum bu acı nasıl ifade edilir ki nasıl unutulur nasıl.. kalktık geldik. kontroller ilaçlar fln derken en son ameliyata aldılar. sabah normal odaya çıktım. elimde olmayarak göz yaşlarım akiyor. isyan etmiyorum nasibi yokmuş. Allahın imtihanı.

hastane de yaşadıklarım zaten ayrı bişey..Allahim hiç kimseye bu aciyi yaşatmasın. o yoğun bakımda beklerken annemi ve eşimi istedim yanımda sadece. annem başka şehirde yanım da bile olamıyor. ve ben eşimi gördükçe daha çok üzülüyor elimde olmayarak ağlıyorum.

Meleğim kıyafetler bile almıştım..

74 Cevaplar

0 oy
(775 puan) tarafından
Rabbim sabır versin acını dindinsin inşallah 
-Reklam-
0 oy
tarafından
O ilk cumlen varya anlatsam kimse anlamayacak gibi demissin ben 5kere yasadim bunu acisini tarif edemssin ama cigerin yanarda kimseye anlatamassin gecti dersin gene bi bebek gorursun hamile gorursun onlar adina sevinirsin kendinmis gibi ama omuzlarin coker gozlerin dolarda mutlulktan dersin bebegin melek oldu benimkiler gibi rabbim bidaha yasatmasin kuzum guclu ol ❤️
(13,202 puan) tarafından
Allah kimseye yaşatmasın ben de yaşadım çok üzücü
tarafından
Amin aslim yasayan anlar gercekten :(
0 oy
(16,506 puan) tarafından
Rabbım sana sabır versin :((
0 oy
(2,501 puan) tarafından
Allah sabır versin okuyunca gözlerim doldu aktı :-( sana ne desek acını dindirmicek 
0 oy
(1,000 puan) tarafından
Rabbim sana çok zor bir imtihan vermiş canım gerçekten çok zor.. on yıl sonra tüp Bebek yoluyla hamile kaldım ben ve riskli bir gebelikti her an her sorunda hastaneye gidiyorduk kötü bişey duyacağız korkusunu tam yedi ay yasadim bebeğim erken doğdu kuvezde kaldı..neler neler her an kaybetme korkusu beni mahfetmisti..çok şükür ki Rabbime bize bağışladı ve bir yaşına girdi bile..rabbim sanada tekrar nasip etsin inşallah.. 
0 oy
(425 puan) tarafından
Allah sabir versin canim ne denilirki baska
0 oy
(621 puan) tarafından
Rabbim  sabır  versin canım benim 
0 oy
(253 puan) tarafından
Allah yar ve yardimcin olsun okurken ben ağladım valla
0 oy
(1,243 puan) tarafından
Ya çok üzüldüm Rabbim cennette kavuştursun inşallah seni çok iyi anlıyorum Allah'ım kucağını boş komasin o kıyafetleri sen taburcu olmadan eşin kaldırsın koysun görüp te koklama ortada olmasınlar dirençli ol Rabbim sana sabır versin güç versin 
0 oy
(1,284 puan) tarafından
Ayyy tuylerim diken diken oldu aynı seyleri yasamisiz ooff.. cok aci çok bizde gurbtteyiz kimsemiz yok esimle birbirmize sarılarak yasadik acimizi cocuk gibi hüngür  hüngür agladik.. ama bizde hic isyan etmedik verende Allah alanda Allah dedik. Sukurler olsun suan 36 haftalik hamileyim insallah en kisa zamnada hayirla saglikla Rabbim sanafa yeniden nasip eder cnm. Rabbim evlatlarımızlq bizi cennette bulustirsun insAllah
0 oy
(9,318 puan) tarafından
Rabbim sabır versin başınız sağolsun ;((
0 oy
tarafından
Allah sana sabır versin çok çok üzüldüm sizin adınıza 
0 oy
(27,454 puan) tarafından

Oy kıyamam sana :(( çok üzüldüm Rabbim sanan sabır versin insAllah 

0 oy
(808 puan) tarafından
Dicek bisi bulamıyorum  çok üzüldüm :(
0 oy
tarafından
Çok üzüldüm canım rabbim kmseye yaşatmasın:(
0 oy
(8,365 puan) tarafından
İlk bebegınmı olacaktı 
tarafından
ilkti
0 oy
tarafından
Ben hiç evlat kaybetmedim acını bilemem Rabbim hiç bir anneyede göstermesin zaten tarifi olmayan bir acı. Ama o şuan cennete seni bekliyor annesi. O cennetin en güzel köşesinde bir melek şuan. Seni o karşılayacak orda. Allahım sanada sabır versin çok zor 
0 oy
(200 puan) tarafından
22 haftalık erken dogum yaptım d8gdugunda yaşıyordu bebegim sonradan kordonu kesince öldü bebden cocugun eşi düşmedi ameliyata girdim yogun bakımda kaldım 2 gün sonra oglumu sıyah bir torbada alıp götürüp yikayıp ismini verip topraga verdim. Kendime günlerce gelemedim ama hep Allah'a Allah'ım dayanma gücü ver bana diyerek yalvardım günlerce aylarca agladom ta ki diger evladıma hamile kalana kadar dogum yaptım sonra bir daha hamile kaldım 2 oglum var şuan ve yeniden hamileyim. Seneler gecti hala mezarına giderim ama sanki rabbim gercekren dayanma gücü verdi bana canım hic yanmıyor unutmadım ama artık yanmıyor canm. Rabbim sanada dayanma gücü versin o yavrun cennette şefaatcı olacak senden inşallah yerini doldurur rabbim bir an once başın sagolsun 
0 oy
tarafından

Seni o kadar iyi anlıyorum ki rabbim sabır versin  cnm inann onlar bizi cennette bekleyecek  

0 oy
(2,251 puan) tarafından
Allah sabır versin Rabbim kucağını doldursun sağlık sıhhatle inşaAllah

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 324 göst.
14 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Zelihanur_80 (792 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 227 göst.
8 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Melek90000 (10 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 364 göst.