0 oy
1,314 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

ne desem bilemiyorum ki. anlatsam hiç kimse anlamayacak gibi. buraya içimi döküp gideceğim.

herşey çok güzel gidiyordu 24. haftada ayın 24 de salı günü  2. doz tetanoz aşısı oldum ondan sonra hiç bi şekilde bebeğimin hareketlerini hissetmedim. ebeyle konuştum  ertesi gün sağlık ocağına gittim baktılar dediler kalp atışı var. eve geldim ama hala hissetmiyorum randevu yok olduğum yerde özel yok. kontrol gününü bekledim. tam 1 hafta sonra salı günü yani dün gittim. Dr. hareketlerini hissediyor musun dedi yok dedim böyle böyle olmuş. dedi neye göre kalp atışı var demişler bu bebeğin kalbi durmuş nerdeyse bi hafta. dünyam başıma yıkıldı sanki orda başka Dr. de baktı aynı şeyi dedi kadın doğum hastanesine sevk ettiler. ben ağlıyorum eşim üzme  kendini diyor. eve geldik hastne gitmek için. oturdum ağladım ağladım. eşim geldi sarıldı daha çok agladim. bilmiyorum bu acı nasıl ifade edilir ki nasıl unutulur nasıl.. kalktık geldik. kontroller ilaçlar fln derken en son ameliyata aldılar. sabah normal odaya çıktım. elimde olmayarak göz yaşlarım akiyor. isyan etmiyorum nasibi yokmuş. Allahın imtihanı.

hastane de yaşadıklarım zaten ayrı bişey..Allahim hiç kimseye bu aciyi yaşatmasın. o yoğun bakımda beklerken annemi ve eşimi istedim yanımda sadece. annem başka şehirde yanım da bile olamıyor. ve ben eşimi gördükçe daha çok üzülüyor elimde olmayarak ağlıyorum.

Meleğim kıyafetler bile almıştım..

74 Cevaplar

+2 oy
(1,698 puan) tarafından
Evlat en büyük imtihan. Sana ne desek boş. Ama güçlü olmalısın.. Bu imtihandan kalmamalısın canım benim. Seni cennet kapısında bekleyecek. Onun elinden tutmak için sen de doğru ol isyan etme Rabbimin uygun gördüğüne boynumuz kıldan ince.. ben de evladıyla imtihan olan bir anneyim. Her şey çok zor canından bir parça evet ama buna sabretmek demek saadet demek.. Allah yardımcınız olsun..
tarafından
isyan etmiyorum etmem de inşallah neden bile.demedim. Hayırlısı nasibi yokmuş diyorum.  Allah razı olsun. içimi ferahlattiniz
-Reklam-
+1 oy
(1,022 puan) tarafından
Allah sabır versin canm çok üzüldüm kimseye yasatmasn bu durumu.. insallah rabbim tekrar saglikla nasip etsin. Tetanoz sonrası hareketlerde azalma olduğunu bi cok kisi söylüyor ama sebep aşı mi acaba bisey söylendi mı.
+1 oy
(8,328 puan) tarafından
Gecmıs olsun canım hamılelıkte tetanoz asısının cok sacma oldugunu bebegım dogduktan sonra ögrendım.Ve bebegım sorunlu dogdu.Kesınlıkle yaptırmayın
+1 oy
(92 puan) tarafından

O melek sizi Cennette bekliyor inşallah...

Yapılan a$ılar konusunda Prof. Dr. Alişan Yıldıran hocayı takip etmenizi tavsiye ederim. 
+1 oy
(762 puan) tarafından
Rabbım sabır versin Tetonoz açısından dolayı mı oyle olmus pekı
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Çok üzüldüm kuzum Rabbim sabır versin :(
tarafından
Allah razı olsun.
0 oy
tarafından
Allah sana sabır versin bacım...
tarafından
Allah razı olsun.
0 oy
tarafından
Allah sabır versin rabbim sana bir daha nasip etsin inşallah üzülme 
tarafından
Allah razı olsun hayırlısı inşallah
0 oy
(1,501 puan) tarafından
Geçmiş olsun dışa vurman senin için daha iyi ağla ki rahatla canım inşallah tekrar olur sağlıklı sıhhatli ben de düşük yapmıştım 
tarafından
Allah razı olsun sağol hayırlısı inşallah nasip
0 oy
tarafından
Çok kötü oldum.. 

Allah'ım sabırlar versin sana. Seni zehirleyebilirdi de nasıl bir ihmal 
tarafından
Allah razı olsun. bilemiyorum.asidan mi başka bişey mi.  doktor da hemn almalıyız dedi Ameliyata aldı zehirler diye
0 oy
(119,343 puan) tarafından
uuf cok uzuldum yaa
tarafından
Allah razı olsun.
0 oy
tarafından
Allah'ım sabır versin canım çok kötü oldum ya Allah'ım yardimcin olsun
tarafından
Allah razı olsun
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Canım benim :((

Rabbim sabır ve selamet versin sana:( cennette bekliyor meleğin seni annesi.. :( orda ebediyen seninle olacak inşallah.. 
tarafından
Allah razı olsun. tek tesellim meleğim cennette gitti diyorum.
(12,513 puan) tarafından
Canım benim ya:(
0 oy
tarafından

Rabbim sana sabır versin inşallah :( o acıyı bende yasadim.

Seni çok iyi anlıyorum , rabbim sana sabır versin inşallah .

tarafından
Allah razı olsun. an geliyor. içim yanıyor Allah sabrını da verir inşallah.
0 oy
tarafından
Ne denir bilmiyorum of 

Rabbim sabırlar versin 

Cennetinde kavuştursun sizi inşallah canım 
tarafından
Allah razı olsun
0 oy
(2,678 puan) tarafından
Kıyamam sana ben yaa Allah sabır versin cnm kardeşim 
tarafından
Allah razı olsun.
0 oy
(1,986 puan) tarafından
Allah'ım sabirlar versin canım :( 
tarafından
Allah razı olsun.
0 oy
(580 puan) tarafından
Başın sağolsun seni bekleyen bir meleğin var öyle düşün. Rabbım tez zamanda yerini doldursun. Yazacak bi kelime bulamıyorum. Allah sabır versin.
0 oy
(2,355 puan) tarafından
Okurken agladim ya rabbim sabirlar versin canim basiniz sagolsun 
tarafından
Allah razı olsun çok sağolun.
0 oy
tarafından
Rabb'im sabır versin inşallah canım çok Zor Allah acını hafifletsin inşallah

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 220 göst.
3 gün önce Diğer kategorisinde Melek90000 (10 puan) tarafından soruldu