0 oy
424 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Birisi size açık açık yüzünüze ben sizin evliliğinizi kıskanıyorum deseydi ne derdiniz ve daha gorusmuydunuz kizlar

24 Cevaplar

0 oy
(594 puan) tarafından
Bence kötü niyet olsaydı kiskaniyorumu yüzüne karşı söylemez di. Belki kendisi evli eşi sizinki kadar anlaysli değil bir ukte falan kalmış içinde ondan soylemis olabilir eminim kötü niyetle soyleseydi yüzüne karşı direk söylemezdi benim kiskandigim bı çift yok çevremde ama pismanliklarim var tabi evliliğimin içerisinde benimde keşke lerim var eğer çevremde eşine değer veren bı adam olms olsaydı kıskanma demiyelimde üzülür dum açıkçası kendi adıma. 
tarafından
Doğru dediklerin canım ama neyi ne niyetle dediğini seziyorum hissediyorum sanki
-Reklam-
0 oy
tarafından
Görüşmeyi kestim valla kuzum burdada atmıştım eşim bana ne yapsa kavga dövüş aynısını yaptırıyordu ben durum atıyorum ertesi gün aynısı hatta doğum günü pastama laf sokup birebir aynısını yaptırdı yazısı dahil görmüyorum yüzünü heryerde de sildim arkamdan konuşuyormuş şimdi sanki duymuyorum en iyisi görüşme 
tarafından
Bende mesafeliyim kuzum valla hakedene hakettigi
0 oy
(1,292 puan) tarafından
Yüzüne söylediyse art niye aramam şahsen  imreniyorum. Demek istemiş belliki olabilir 
tarafından
Bilemiyorum canim bana öyle gelemdi
(1,292 puan) tarafından
Sen daha iyi tanırsın arkadaşını  ses tonundan bile anlar insan genelde
tarafından
Kesinlikle canım

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 339 göst.
15 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Acemi. anne (91 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 444 göst.