0 oy
418 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Birisi size açık açık yüzünüze ben sizin evliliğinizi kıskanıyorum deseydi ne derdiniz ve daha gorusmuydunuz kizlar

24 Cevaplar

+1 oy
(7,118 puan) tarafından
Kotu niyetle söylediğini dusunmezdim. Gülerdim, verebilcegim tavsiye varsa verirdim.
tarafından
Birşey demedim konuyu degistiriyorum her seferinde sağol deyip
(7,118 puan) tarafından
En doğrusu canım.  Herkes kendine yakışanı yapar. Söyleyen kişinin kendi icinde ne yaşadığı önemli. Belki birşeylere üzülüp, öyle söylüyordur.
tarafından
Evet canım sorunlari var baya o yüzden kötü birşey demeden mesafe koydum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çatla patla derdim vallah 
tarafından
Haah güzel canim bu
0 oy
tarafından

Yani nasıl dediğine bağlı. Karşıdaki ile olan samimiyet önemli bence.

Nasıl bir tarzda söyledi veya nesini kıskanıyormus
tarafından
Genel canım eşimin yengesi dedi amcasının karısı ama bunu sürekli diyor baştan samimiyetinden şaka felan demiştim ama artık rahatsız etmeye başladı
tarafından
Yani maşallah sizin evliliğiniz çok güzel çok kıskanıyorum dese ben normal karşılarım. Ama karşıdaki kıskanç içi kötü biriyse o zaman mesafe koyardım. Söyleyiş tarzından anlamışsındır zaten
tarafından
Şüphelendim canım tam emin değilim işte ne niyetle diyor ama içimden bir ses iyi niyetle olduğunu sanma diyor
0 oy
tarafından
Şimdi ne amaçla söylediği önemli hasetleniyo da mı öyle diyo yoksa çok kıskanıyorum maşallah gibi mi diyor o önemli eğer bana hasetleniyosa mümkün değil daha görüşmem o kişiyle busem
tarafından
İşte onu çözemedim canım maasallah demiyor ben sizin evliliğinizi kıskanıyorum diyor her konu da bu muhabere geliyor konu
tarafından
Mesafe koy o zaman canım niyetini çözemediğim insanla pek samimi olmayı sevmem ben ilişkilerin grisi olmuyor çünkü yada bana göre öyle ")
tarafından
Koydum canım eskisi gibi aramıyorum
0 oy
(15,745 puan) tarafından
Sebebini sorardım neden kıskanıyorsun diye yani samimi olduğum biri ise bu durumun yalnis oldugunu idrak etmesini sağlarım ama değilse kiskanilacak bişey yok rabbim en iyisini sana versin der konusmazdim sanırım 
tarafından
Soramadım fato şakaya vuruyorum inan her seferinde ama eşime de dedim. koca kadın sence çok saçma değil mi kendi kızları da var 3 ude evli onlara böyle demiyor niye biz
(15,745 puan) tarafından
Olabilir canım güzel şeyler yaşamamıştır kiskanmistir bı saf kiskanclik vardır bide kötü kıskançlık bunu idrak etmeli boşver engelle istersen durum vs görmesin merhaba merhaba
tarafından
Büyük ya fatom.ayip olmasın dedim ama engellicem.bu gidişle
0 oy
(1,314 puan) tarafından
Söyleme tarzı çok önemli alaycı şekildeki ciddi birşekilde mi ? Yoksa şakaya karışık mi 
tarafından
Ciddi kuzum ciddi ciddi
(1,314 puan) tarafından
Valla inadına inadına onu çağriridim herseyde inadına inadına resim çeker paylaşırım valla belki birgün bir köşede patlar diye :) :) :)
tarafından
Gelme gelemez canım uzağız şükür de ne bilim tuhaf sürekli bunu demesi :)
(1,314 puan) tarafından
Inadına paylaş resim nasıl nasıl olmuşuz bisey alirsan paylaş bu nasıl senin de fikrini alim de  :) belki bir köşede patlayıp hakkın rahmetine kavuşur  :) ;-)
tarafından
Hiç işim olmaz kuzum benim ben mesafemi koyar yoluma bakakrim
0 oy
tarafından
Çok gördüm kuzum ben  eşimle birbirimize girdik hep nazar ettiler ve sonuç onları hayatımdan çıkardım çok mutluyum çok şükür 
tarafından
Bende aramıyorum eskisi gibi çünkü bu konu beni de rahstsiz etti canim
tarafından
Cnm hiç sorma resmen birbirimize girdik yaa ne biçim insanlar var ayy kocan seni çok seviyor sana çok değer veriyor sana çok bağlı senin bir dediğini iki etmiyor daha neler neler söylediler ve resmen açık açık kıskançlıklarıni belli ettiler Rabbım size de versin ne yapayım dedim sonra da onları hayatımdan çıkardım
tarafından
Bende herkesle arama mesafe koyuyorum sırf bu yüzden az ve öz insan la görüşüyorum canim
tarafından
Cnm kendilerini bizimle bir buluyorlar yaşlı bunaklar :-) en iyisini yapiosn nazar çok var nazar ben çok inanırım buna ne zaman evime gelip beni ve eşimi görseydiler ertesi gün kavga ediyorduk ama onları sildiğimden beri hersey bitti çok şükür Rabbım size de versin diyordm ne yapayım cnm kocam beni almış beni sevecek beni sayacak benim dediğimi yapack alacak ne için almis sanki
tarafından
Kesinlikle canım olması gereken bu
0 oy
(1,161 puan) tarafından
canim benim belki esiyle  sizin kadar mutlu deyildir  bu yuzden soyluyordur  sizin kadar iyi bir aile  diyiller bu yuzden kiskaniyordur
tarafından
Canım kaç yaşında kadın bizimle bir olamaaz zaten biz genciz kanımız kaynıyor ama.kendi kızları da var onlara demiyormus sadcee bize
(1,161 puan) tarafından
bilmem o zaman bos ver   sende  takma canim siz.mutlu olun onemlisi bu
tarafından
Kesinlikle canim
(1,161 puan) tarafından
bendede  bir akrabam var.     cok kotu nazari var  esimle. ne.zamam mutluluk resmimizi paylassam falan ses atar  bana.   hemen gece biz tartisiriz.   kac defasinda  nazari deydi artik resim falan koymuyorum
tarafından
Allah korusun bunlardan vla
0 oy
tarafından
Cefa çekmeden sefa sürülmez derdim
tarafından
Kesinlikle çok doğru canım
0 oy
(10,978 puan) tarafından
Bak o nu dedigi vakit gazıyla burnunun arasına öyle bir yumruk atardım ki. Ne görüşmesi koskanc köpek bana boyle dedi diye bagıra bagıra herkes anlatırım. 
tarafından
İşte alttan aldım yani şakaya vurdum ama aramıyorum artık bencrde
0 oy
tarafından
Görüşmem canım. Nazardan korkarım ben 
tarafından
Bende mesafe koydum canım cidden bende korkarım
tarafından
Aynen nazar tehlikeli dua oku canim sen içinden gorusme gerekirse
tarafından
Oku canım esini kendini oylesinin gözü değer
tarafından
Okuyroum canım sürekli Cok çok sağol
0 oy
(954 puan) tarafından
 Görüşürüm hava da atardım ama en azinan açık sözlü birisi zarar gelmez ondan
tarafından
O yönden evet canım orası doğru
0 oy
(534 puan) tarafından
Kıskanmak var kıskanmak var bir de imrenmek var siz aralarındaki farkları biliyonuz;Dd fesatlıkla kıskanıyosa tabi görüşmem asla ne yapacağı belli olmaz fesat insanın ama öyle laf arasında dediyse no problem benim için 
tarafından
Zararı yok bana canım sadece eskiden daha samimiydim dediğim lafları üçüncü şahıslar dan duydum nadir ararim artık özel günler de
(534 puan) tarafından
O zaman sen yine de uzak dur ondan mesafeni bozma:-*
tarafından
Sağol canım ❤️
0 oy
(3,869 puan) tarafından
Rabbim senin evliligini daha guzel yapsin derdim sanirim . bir de onun yaninda daha dikkatli olurdum , mesela komsum kayinvalidesiyle beraber yasiyor biraz esiyle problemleri var , onun yaninda esimi hep gomerim 
tarafından
Nazar gerçekten çok kötü birşey bende korkarım
0 oy
(27,353 puan) tarafından

Daha güzeli sizin olsun.

Ama kıskanmak iyi bir şey değil.
Rabbimden dile sanada verir. Derdim
tarafından
Füze at bacim ölmedi ahaha
(27,353 puan) tarafından
Ahhahahah
0 oy
tarafından
Görüşmem gereken biriyse görüşürüm ama evliliğim hakkımda en ufak iyi ya da kötü birşey demem. Eğer çokta önemli biri değilse merhaba merhaba o kadar
tarafından
Benim için üçüncü kişiler çok da önemli değil canım ama saygıdan özel günler de arıyorum onun dışında eskisi gibi samimi degilum
tarafından
O zaman merhaba merhaba de geç canım
tarafından
Öyle yapıyorum canım
0 oy
tarafından

Yıllardır söyler ve bunu bozmak için herşeyi yapar ve ben selami bile kestim bide çok yakın yani akraba Allahin cezasi..muhattap bile olmuyorum bi ortamdayken görmezden geliyorum sanki yokmus gibi iyice kuduruyor :D saolsun eşim çok sever beni ustume çok düşer asla kırmaz beni ailesine karşı ezdirmez tabi bunlar icn yıllarım gitti başlarda hiç böyle değildi ama çok şükür artık çok degisti

tarafından
Rabbim bozmasın canım bizim de güzel bir evliliğimiz var hamd olsun farkındayım cevrdekilerin Dr bu yüzden çok mesafeliyim herkedle
tarafından
Aynen bende öyle kimseyle fazla muhabetede girmiyorum evlerine de gitmiyorum onlarda bana gelsin istemiyorum zaten gelmezlerde ben gitmediğim için eşime çocuklarıma bakıyorum
tarafından
Bence aynı canım vala herkesle mesafe var aram da
tarafından
Iyi  yapiyosun canim
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Görüşür düm nasihat verirdim senin evliliğinde bizimki gibi olabilir sende mutlu olabilirsin derdim onu öyle bir hala getirirdim ki bizim evliliğe bakınca artık ozenmeyi kiskanmayi bırak acırdı halime :)
tarafından
Canım kaç senelik evliler koca kadın annem yaşında ne diyim:)
0 oy
(2,529 puan) tarafından
Güzel anlamda deseydi kızmazdim Allah sanada nasip etsin derdim. Ama kötü anlamda diyecek birinjn benim hayatımda yeri olamaz zaten 
tarafından
Mesafe koydum.bendr canim
0 oy
(780 puan) tarafından
Iki komşum dedi ve ikisiyle de konuşmayı kestim sizi kıskanıyorum eşinle el ele geziyorsunuz dedi ve obur komşuda sakin eşinle el ele gezme nazar değecek size herkez sizi konuşuyor dedi onlada konuşmayı kestim özellikle eşim evdeykenn bana kahve içmeye geliyorlardi ve hepside artık gelemiyor açıkça söyledim ben esim evdeyken gelmeyin sevmiyorum ve bize ters bunlar dedim sizin eşiniz evdeyken ben zilinize bile basmam dedim hepsiyle arama mesafe koydum binada bize isim takmışlar leyleyla mecnun diye 
tarafından
Onlar da degisikmis canim

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 333 göst.
15 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Acemi. anne (91 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 432 göst.
3 Nisan 2024 Aile kategorisinde Syma (658 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 225 göst.
19 Mart 2024 Aile kategorisinde Alyakus (2,375 puan) tarafından soruldu