0 oy
529 göst.
Diğer kategorisinde (36 puan) tarafından
Merhaba ben enox igne kullanıyorum sabah aksam olarak göbekten kendim yapıyorum normalde de dun sabah yaptim bildiniz siyah derecesinde morardı neden kaynaklanmıs olabilir kolum da da olmustu bi kere ama gobek olunca tedirgin oldum sizce neden morarma oluyor olabilir?

4 Cevaplar

0 oy
(1,862 puan) tarafından
Vuramadın oyuzden olmuş bazen oluyor
(36 puan) tarafından
Bazen siringaya geri çekmedim halde kan geliyor ama alerjik herhangi bir durum deildir deil mi?
(1,862 puan) tarafından
Yok sen vuramiyorsun
(36 puan) tarafından
Bayadır kullanıyorum halbuki bi alışamadım tam :D
-Reklam-
0 oy
tarafından
Valla bende aynı durumdayim bacimm bacaktan yapıyorum bende bazen tutturamiyorum yerini morariyor oluyor yani
(36 puan) tarafından
Ben bacaktan hic vurmadım biliyormusunuz nerden vuruluyor acaba
tarafından
Yan tarafımdan kaba etimden vuruyorum bende göbekten hiç cesaret edemedim çok acır diye
(36 puan) tarafından
Gobek te bana en acimayan yer gibi geliyor kol baya yakıyor bacak denemek lazım malum her yer delik deşik oluyor vurcak yer lazım:D
tarafından
Kesinlikle :D
0 oy
(2,806 puan) tarafından
Benim annem covid olduğunda kullanmıştı karnından her yer 1 lira büyüklüğünde mor mor oldu
0 oy
tarafından
Doktorunuza söylemediniz mi bu durumu 
(36 puan) tarafından
Hayir kolumda bi kere olmustu kasima denk geldi diye gecistirdim göbeğinde egikdikce aciyordu bi baktim baya mor ama sormadım acikcasi sormam gerekir mi
tarafından
Doktorunuz doğru bi şekilde yönlendirir tabiki sorsanz iyi olur benim başıma gelmedi ama ablam iğne ve aspirin kullanıyodu onunda morarlalar başlayınca aspirini bıraktırmıştı belki sizede iğneyi azalttırabilir doktorunuzla bi görüşün
(36 puan) tarafından
Cok teşekkür ediyorum danışayım o halde aklimda soru kalmasin sagolun

İlgili sorular

+1 oy
5 cevap 555 göst.
0 oy
0 cevap 35 göst.
13 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Bebiii (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 29 göst.
13 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Bebiii (3 puan) tarafından soruldu
0 oy