0 oy
194 göst.
Aile kategorisinde (38 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kızlar Merhaba 4 yıllık evliyim 4 aylık hamileyim eşimle ilkokuldan beri arkadaşı eşimin benden önce çok ilişkisi Olmadı biliyorum gözü dışarıda ya da çapkın bir insan değil. Bundan 2 ay önce telefonuna spam üzerinden mesaj geldiğini gördüm bir baktım chat programından gelmiş chat programına girdim hiçbir konuşma yoktu ama girilmiş belliydi eşimi derhal yanıma çağırıp ona bu mesajın ne olduğunu sordum telaşlandı Anladım önce intihar etti Daha sonra ben a**** olmadığımı Bu mesajın girilmemiş olsa gelmeyeceğini söyledim üst Eledim sonra itiraf etti ve iş yerinden bazı arkadaşlarının girdiğini görüp merak ettiğini söyledi merak için indirdiğini söyledi daha sonra hiçbir şekilde konuşma yapma Hep sildiğini itiraf etti Ben o gün ağladım tartıştık kavga ettik eşim de ağladı pişman olduğunu söyledi yeminler ettik Kur'an'a el bastı çok pişman olduğunu söyledi ama ama benim güvenim kırıldı Sizce ne yapmalıyım boşanmayı bile düşündüm Ama chat programında konuşma vesaire yoktu aklım almıyor Evli barklı bir adam chat programına neden girer beni sevdiğini de biliyorum bensiz 5 dakika yapamaz anlam veremiyorum başına böyle bir şey gelmiş olan var mı
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

6 Cevaplar

+1 oy
(197 puan) tarafından
Kuzum sölemişya ne diye merak edip girmiştir. Baktı ki kötü bi ortam sana plan aşkına yakışcak bişi diil silmiştir. Büyütme ki oda sende üzülmeyin. Aksine tamam güveniyorum sana de çok güvendiğini söle hatta ki sana ihanet edecek en ufak şey yapmaya utansın yapamasın
-Reklam-
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Pis nefisliler ya
(1,862 puan) tarafından
Temiz nefis yoktur ki
0 oy
tarafından
Malesef erkeklerin çoğu boyle cnm evet simdi buda ağır ama beterin beteri var diye düşün hemen boşanma deme bekle sabret eger allah korkusu varsa bidaha yapmaz
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Fazla merak adamı öldürür 
0 oy
tarafından
Merak edip indirmiş olabilir çünkü ben de bi ara WhatsApp gizliliği olmayacak denince mesajlaşma uygulamalarını indirip oturum açtım denedim baktım sonra sildim. 
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Sensiz 5 dk ka yapamadığı belli bacım bence bi süre takıp et ona göre karar ver

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 716 göst.
20 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Rabianur (760 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 109 göst.
15 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Esra.Y (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 217 göst.
25 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 195 göst.
15 Aralık 2023 Aile kategorisinde Busrabusra0 (391 puan) tarafından soruldu

377,143 soru

11,286,881 cevap

34,694 kullanıcı