0 oy
92 göst.
Diğer kategorisinde (5,272 puan) tarafından
2 gündür bezini bglamiyorum gündüz altin yapiyo ama bana söylemiyor lazimliga gotruyorum asla otrmuyor napmam lazm nasl bir yol izlemeliyim? 23 aylık kızık bu arada

3 Cevaplar

0 oy
(177 puan) tarafından
Kendi kullandigin tuvalate alıştır o zaman klozetse  aparat al lazimlik aldım ilk sıralar yapiyordu kakasini gördü bir daha oturmadı pis dedi bizde klozet var adaptör almıştım ona yapıyor bazende banyoya büyük tuvaletimizde sıkıntı var o yüzden zorlamıyorum 2 yasinda
(5,272 puan) tarafından
Tamam canm birde öyle deniyim
-Reklam-
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Canım altını ıslattığı zaman fark ediyor mu peki fark ettiğini sana belli ediyor mu Ben lazımlığı tuvaletin karşısına koydum kendim rozeti oturdum çiş dedim sürekli ve çiş yaptığını gördü hoşuna gitti tabii öncelerde oturmak istemiyordu oturan yanına oyuncak götürdüm oyaladım ağladı çok sıkıştı ama yapmak istemedi sonra öğrendikten sonra hiç zorluk çekmedim biz 21 aylıkken öğrendik 23 aylık bence çok doğru bir zaman Allah yardımcın olsun
(5,272 puan) tarafından
Hayır canm önceleri fark edip rahatsız oluyordu ama simdi fark etmiyor rahatsiznolmuyor
0 oy
(2,323 puan) tarafından
İnternette de doktorlar da 2 yaştan sonra ve kendini ifade edebilen geceleri bezi kuru olan ve aynı zamanlarda büyük tuvaletini yapan çocukların hazır olduğunu söylüyor benim kızım da 23 aylık ama hazır değil çünkü pek konuşmuyor şuan ona konuşma öğretmeye çalışıyorum onu taktım kafama tuvalet eğitimi sonraya kaldı 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 93 göst.
8 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Asenat (665 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 300 göst.
0 oy
15 cevap 191 göst.
4 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Umutsuz_33 (506 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 48 göst.
29 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Bkr48 (13 puan) tarafından soruldu

377,811 soru

11,308,062 cevap

34,739 kullanıcı

...