0 oy
564 göst.
Diğer kategorisinde (683 puan) tarafından
2 ay önce eltim ve kaynım yüzünden eşimle kavga ettik saoğolsunlar her sefer aynı şeyi yapıyorlar eşim de sen benim aileme para harcatmadın diye gitti benim ailemi arayıp bi daha bize gelmeyin dedi ki ailem zaten bize gelmiyor küçük kardeşlerim var toplasan 2 kere geldiler 3 yılda neyse şimdi eşimin babası eltime kalmaya gitti 1 aydır orda kalıyor bende eşime dedim sen ailemi kovdun baban gelemez dedim ki bence haklıyım sonra o da arayıp babasını göreve gideceğim ben sen Adana’ya geç dedi ama gerçekten gidecek yalan değil kaynım hemen durum paylaşmış eşini koymuş sen ol kimseye gerek yok diye eşim de bana laf dokunduruyor diyor kadın adam bize gelip kalmadı diye bile kıskanıyor zaten kıskandığı için beni zerre kadar huzuru yoktu hep eşine baskı yapıyordu onun herşeyi var o geziyor o bunu aldı diye hep taklit ederdi beni kadınla küstüm kadın hala beni kıskanıyor adama 1 ay baktı ya nasıl zoruna gittiyse ya bu eltiler ne yılan biz yeni evliyken de ne yalanlar söylemişti az kalsın boşanıyorduk instagramdan beni çıkarıp gidip kaynıma ağlamıştı ben ona ne yaptım da beni çıkardı diye ama hak ettiği her şeyi de yaşıyor herkes kalbinin ekmeğini yer vesselam 

5 Cevaplar

+1 oy
(1,216 puan) tarafından
Sıfır eltili beeen tek gelinim miss
(683 puan) tarafından
Ohhh en iyisi sensin valla
(31 puan) tarafından
Herkes senin yerinde olmak ister
(7,791 puan) tarafından
Bndee
-Reklam-
0 oy
tarafından

Şu whatsapta laf sokmalarda ne bilim ya :)))) 

(683 puan) tarafından
Ahahaha onlar bambaşka
(25 puan) tarafından
Ayyy o ergenden bendede var yaşı benden büyük ama.kadin tam bir yılan Allah herkesin kalbine göre versin ne diyeyim
(683 puan) tarafından
Amin kuzum deliklerinde yaşayıp kendilerini soksunlar boşver
0 oy
(365 puan) tarafından

Eltim yok ama burda okuduklarım yüzünden tanımadığım eltime düşmanım evleneceği gece direk imha edebilirm burası insanı paranoya eder :D

(683 puan) tarafından
Dur bi olsun bak bakalım neler yapıyor sana :) şaka şaka herkes bir değil
0 oy
(7,791 puan) tarafından
No elti no dirdir 

Geziyorum fildir fildir
(7,791 puan) tarafından
Ahah bi evin bi geliniyim kiz :) napayim ama 2 görümce var herkes kendi yuvasinin derdinde yani kimse kimseye karışmaz Allah var
(1,216 puan) tarafından
Bende tek gelin 6 görümce nutkum durdu görünce :)))
(7,791 puan) tarafından
Görümce eltiden iyi gibi geliyo bana en azindan kiskanclik vs olmuyo...
Yani kardesinin iyiligini ister insan. Tabi istisnakar var kötü olanlar yani
(1,216 puan) tarafından
Valla hepsi dip köşe temizliğime gelirler her zaman bu hafta hedik var gelip yardım edecekler
(7,791 puan) tarafından
Bak ne güzel iste...kisa sureli sozlukuk donemim.oldu esimden once.
Elti adaylarim nasil kiskandilar beni daha evlenmeden düğün olmasin su olmasin bu olmasin demeler.. bi is varsa beni çağırmalar.. hergun ya yada iki gune bir bizdelerdi dusunebiliyo musun? Annem bezmisti artik. Evlen git evime kimseyi almicam diyodu:D ahah
0 oy
(15,840 puan) tarafından
Eşinin aileni arayıp gelmeyin dediği yerde bittim benn çok saygısızca......
tarafından
aynen oyle yanı her nolursa olsun o insanlar ıle bırebır bısey yasamamıssın kaldı kı yasadon dıyelım sen eve gelmezsın onlar gelmısse yada esını goturur bırakır sen gırmezsın  evlerıne ama yınede arayıp gelmeyin nedıe be terbiyesiz ustelık o ınsanların yaptıgı bıseu yok
(683 puan) tarafından
Kızlar tabiki eşimin yaptığı yanlış ama ailem de eşime az çektirmedi biz evlenirken şikayet bile ettiler eşimi ordan kalma bi nefreti var

İlgili sorular

+2 oy
7 cevap 374 göst.
12 Nisan 2024 Aile kategorisinde yetodiyorum (107 puan) tarafından soruldu
+1 oy
27 cevap 797 göst.
23 Mart 2024 Aile kategorisinde Enesinannesiii (22 puan) tarafından soruldu
+2 oy
39 cevap 1,200 göst.
23 Mart 2024 Aile kategorisinde Enesinannesiii (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 385 göst.