0 oy
315 göst.
Diğer kategorisinde (18 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kulağım çok ağrıyor acile gittim ilaç verdi kullandım 1 hafta oldu hiçbir işe yaramadı bugün polikliniğe gittim acil doktoru temizlenmesi gerekiyor dedim temizlemedi ilaç yazdı gönderdi sarımsak soğan ilaçlar hiçbiri ise yaramıyor enfeksiyon kapmış kulağım ağrısından gece gündüz uyuyamıyorum oğlum var 2 aylık hiç ilgilenemiyorum ağlamaktan catlicak neredeyse 

11 Cevaplar

0 oy
(2,647 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Kulak damlası kullanmadan kulağı temizlemezler canim 
(18 puan) tarafından
Nasıl anlamadım
(3,550 puan) tarafından
Evet gliserin vermesi lazımdı önce onu bir hafta  kulagına damlatacaksın sonra temizlik yapılması lazımdı..
(18 puan) tarafından
Kullandım 1 hafta yine de temizlemedi doktor beyy.!!!!
(3,550 puan) tarafından
Enfeksiyon varmış ya ondan canım. Büyük risk olur o halde temizlemesi. Antibiyotik içip önce enfeksiyonu kurutman gerek. Bol bol da sakız çiğne.. Yardımcı olur baya.. Sonra temizletirsin.
(18 puan) tarafından
Bunu bilmem iyi oldu çok saol canım benim ama işte o enfeksiyon kuruyana kadar ben kuricam galiba uykusuzluktan mahfoldum
-Reklam-
0 oy
(496 puan) tarafından
Etrafında yapan varsa sülük veya hacamat yaptır geçmiş olsun
(18 puan) tarafından
Hiçbir bilgim yok ki canım
0 oy
tarafından
Rabbim şifa versin çok kötü sarımsak filan ise yaramaz hatta daha çok azdiriyor ağrıyı bı an önce temizlenmesi lazim
(18 puan) tarafından
Poliklinige gittim temizlemedi
0 oy
(534 puan) tarafından
Bide polikliniğe git canım istersen acil de pek iyi ilgilenilmiyor bence
(534 puan) tarafından
Ay gitmişsin görmedim tekrar bi git ben kulağıma sarımsak damlatmıştım daha beter olmuştu
(534 puan) tarafından
Kulak ağrısı çok beter kuzum çok geçmiş olsun
(18 puan) tarafından
Çok saol 2 çocukla birlikte gitmek çok zor uzak bana zaten sürekli gidemiyorum ki 3 defa gittim
(534 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun :'(
(18 puan) tarafından
Tesekkurler
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Kulak burun boğaz doktoruna gitmelisin acil temizlemez ki ağrını kesecek antibiyotik falan verir gönderir bence erteleme Allah korusun işitme kaybı yaşarsın 
(4,089 puan) tarafından
Antibiyotiği İğne isteseydin keşke daha çabuk toparlardı
(18 puan) tarafından
Emziriyorum
(4,089 puan) tarafından
Bişey olmaz ki ben iğne yaptırdım onun grubu var ona göre veriyorlar canm ancak enfeksiyonun geçmesi lazım başka hiçbir şey yapamazsın istersen tekrar acile git şimdi serum taksınlar ağrı kesici
(18 puan) tarafından
Yemin ederim gidemiyorum artık 2 çocukla 3 gündür hastahanedeyim birde karantinadayım en son ceza yazcaklar
(18 puan) tarafından
İnan ağrıdan çıldırmak üzereyim çocuklarıma bakamıyorum doktora yalvardım bu sabah temizlemedi haplar ise yaramıyor dedim cevap bile vermedi
0 oy
(551 puan) tarafından
İlacı kullanınca gel demedi mi canım o ilaçlar yumuşatıyor sonrasında temizleme işlemi uyguluyorlar diye biliyorum geçmiş olsun 
(18 puan) tarafından
Hayır demedi
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Etkili bir antibiyotikten sonra kulağının acil temizlenmesi lazım biraz dayanman lazım ağrı kesici ile şimdi idare et Allah yardımcın olsun Rabbim şifa versin
(18 puan) tarafından
1 haftadır dayanamıyorum artık yemin ederim bebgimle ilgilenemiyorum oda çok huysuz
(12,264 puan) tarafından
Ayyy kıyamam ya Allah yardımcın olsun arkadaşım ❤️
(18 puan) tarafından
Saol teşekkür ederim
0 oy
(45 puan) tarafından
Canım özele gidiver durumun varsa temizlett
(18 puan) tarafından
Koronayim 11 gün oldu almıyorlar beni
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Gliserin damlat an lazım iyice yumuşayacak kir sonra temizlenecek 
(18 puan) tarafından
Dayanamıyorum ki
(18 puan) tarafından
Artık ne çocuklara ne kendime bakacak halim kalmadı ağlamaktan ayakta duramıyorum ağrı boğazıma vuruyor başıma vuruyor
(4,698 puan) tarafından
Canım 2 hafta çektim çok kötü bilirim
(3,550 puan) tarafından
Sakız çiğne bol bol. İlthabı dağıtmaya yardımcı olur..
(18 puan) tarafından
İnşallah denicem
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Kimsen yokmu tatlım baksınlar sana

Geçmiş olsun
(18 puan) tarafından
Yok malesef
0 oy
(770 puan) tarafından
Sut damlat asiri iyi geliyor. Benimde agriyordu halam sutunu damlatti 1 cay kasigi kulagima ve gecti
(18 puan) tarafından
Yemin ederim ne süt damlatmadigim kaldı ne soğan suyu ne sarımsak yani bütün antibiyotik ve iyi gelen şeyleri yaptım nasıl bir illettir anlamadım ki ben böyle bir ağrı görmedim doğum sancısı dan beter

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 28 göst.
21 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Muhammedademyusuf (148 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 48 göst.
25 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Canikom (1,169 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 76 göst.
12 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mevah (1,509 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 89 göst.
2 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Duruuu (367 puan) tarafından soruldu

382,994 soru

11,464,300 cevap

35,059 kullanıcı

...