0 oy
192 göst.
Diğer kategorisinde (582 puan) tarafından
Kızlar aşıdan sonra kalbim çarpmaya başladı sizde de oldu mu böyle ne kadar sürdü devam ediyor mu yazabilir misiniz 

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bende yapmadi canim
-Reklam-
0 oy
(2,780 puan) tarafından
Bugün  oldum yapmadı  ama kolum agriyo
0 oy
(48,839 puan) tarafından
ben sinovac oldum ara ara çarpıntı oluyo asidan mi yaşlılıktan mi cozemiyorum☺️☺️☺️
0 oy
(416 puan) tarafından

Benim  kalp rahatsızlığım var korkuyorum aşı yapmaya ve bebeğimde daha küçük 1 aylık 

Acaba aşı sıkıntı yapar mı bana 
(416 puan) tarafından
Doktor söyledi ilaçta kullandim ama gebelik düşünürsen 1 ay önceden kes ilacı dedi bende kestim ilacı gebe kalmadan önce
(4,853 puan) tarafından
Allah sifa versin canm
(416 puan) tarafından
Koklarım evet cennet kokuyor uyuduğu zaman bile özlüyorum onu kokluyorum sürekli öpmeye kıyamıyorum yavrumu Rabb'im nasıl sevgi vermiş doyamıyorum
(416 puan) tarafından
Allah razı olsun doğumdan sonra sıkıntılar başladı yine emziriyorum die gitmedim doktora
(416 puan) tarafından
Bebeğim biraz toparlansin doktora danisicam inşallah yavrum çok şükür rahatsız olursam bakacak kimsem yok
0 oy
tarafından
Yapmadı canm bende panik atağın varsa öyle hissediyor olabilirsin kafaya takma bisey olmaz insallah 
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Eşimde yaptı canım bugün olduk 2.dozu
0 oy
(1,035 puan) tarafından
Bende dün oldum biotek ilk doz Bende de yaptı migde bulantısı çarpıntı kol ağrısı oldu malesef aspirin içtim bitane gecede parol içtim bugün kol agrım var birazcık
0 oy
(3,729 puan) tarafından
Bende yapmadı 
0 oy
tarafından
derın nefes al uyumaya calıs bıtane parol al sakın ol yudum yudum su ıc benım 6 saat surmustı halsızlık ve carpıntı bı arada
0 oy
tarafından
Dikkat et canım 2 tanıdığım aşı sonrası anjiyo oldu devam ederse mutlaka bi kardiyoliye git EKG flan yapsınlar
0 oy
(269 puan) tarafından
Eşimde yapmıştı. Kalbim falan sikisiyor kolum ağrıyor faln diyordu ama bı 20 gün sonra faln geçti
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Bişey olmadı bende sadece aşı yerinde hassaslık oldu
0 oy
(2,973 puan) tarafından
Dün vurundum kolumun acısından başka birşey hissetmiyorum 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 34 göst.
12 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Buse_ (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 438 göst.
11 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Suzanne34 (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 55 göst.
6 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sengul81 (684 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 67 göst.
29 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Defne_batuhan (3,148 puan) tarafından soruldu

381,817 soru

11,430,774 cevap

34,991 kullanıcı

...