0 oy
822 göst.
Diğer kategorisinde (2 puan) tarafından
Aranızdan biriyim ..bunu belkide ilk defa dile getiriyorum..kimseye anlatamadigim söyleyemedigim.zaman zaman benimde.unuttugum.biisy..ama.bazen aklıma geliyo iste..

5 6 yaşlarındayim sanırım..annem bizi komşuya bırakmıştı..komşu dediğimde çok uzaktan.akraba...onun.kucuk.cocuklari.kardeslerim.falan..cok.iyi hatırlıyorum odada oynarken büyük oğulları..oda işte heralde 17 falandı belki..yada daha.kucuk..kapinin.onune.gecip sizinle oyun oynucaz derdi..herkezi sırayla çağırdı..bana.sira.geldi..kucagina alıp sürttü kendine..gönderdi yine çağırdı falan o.zmaan.oyundu sadece .takı.ne.oldugunu anlayana kadar.. seneler yıllar sonra anladım.ne.yaptigini..kimseye diyemedim..icimde hep yara kaldı o..bir sır daha vericem.size oda artık sonra..

19 Cevaplar

+2 oy
(228 puan) tarafından
İlk postunu Bu sırlınlamı actın. O kadar rahat anlatmış gıbı geldin bna sır gibi gelmedi. Ikıncı sırrını sabırsızlıkla beklıyorum. Haaa
(2 puan) tarafından
Benim.burda.baska.hesabim var cnm..bu hesabı bunu söylemek için açtım sadece..
(1,335 puan) tarafından
Eylulbuse kadin yukarda belirtmiş icinizden biriyim diye derdini paylasmak icin açmış nerenle okuyosun acaba. Sizin hayatiniz dort dortluk sanirim;! Dalga etmek icinmi girdin post'a
(228 puan) tarafından
Bu dalgalık Bi konumu Rabbım kımseye bu İGRENCLILKERI yasatmasın. Burda o kadar post acılıyo kimin girip cıktıgı bellı degıl . Postu acan kişide bnm o konumda soyledıgımi anladıgı için usttelemedı. Far ettıksen..
(1,335 puan) tarafından
Ilk bastaki aciklamayi okusan zaten oyle yorum yazmana gerek kalmicakti. Nysee
-Reklam-
+1 oy
(219 puan) tarafından

Cocuklarımızı düşününce çok korkuyorumm.. :'(

(2 puan) tarafından
Aman cnm aman uzak olsun.boyle.insanlar çocuklarımızdan..
+1 oy
(48,624 puan) tarafından
gizem mi yaratmaya calisiyosun
(2 puan) tarafından
Ne alaka yaa. ..senden hiç beklemezdim böyle bir yorum...bunu ancak bu şekilde söyleyebilirdim..diğer hesabımda tanıdık çıkabilir cnku..
(48,624 puan) tarafından
ben ve tacize ugrayan digerleri yazmis acik açık boyle baska hesap acmak ve sonunda yine sir vericem demek pek mantikli gelmedi bana
(2 puan) tarafından
Ewt.baska şahit olduğum bisiy daha var..da onu anlatmaya cesaretimi toplayamadim..siz cesaretliymisniz..benim o.cesaretim.yok işte..
(48,624 puan) tarafından
Allah kimseye yasatmasin
0 oy
(10,486 puan) tarafından
Bir sır daha kaldıracak can kalmadı burda okuduklarım sayesinde 

Allah yardımcın olsun 
(2 puan) tarafından
Amin cnm .
0 oy
tarafından
Bunu yapan pislik nerede peki
(1,335 puan) tarafından
Kahrolasıca pislik nasil bir zihniyet 5 6 yaslarindaymissin bak unutuluyormuu asla unutulmaz bu psikoloji Allahm yardimcin olsun bu dunyada susmuşsun ama öbür dünyada nasil vericek hesabini
(2 puan) tarafından
Unutmam dün gibi aklımda her gece gözümün önüne.gelip.gelip duruyo..bazen unutuyorum.bazen.aklimdan.cikmiyo..
tarafından
Pisliğin birde cocugu var. Onlara birşey yapmasa bari
(1,335 puan) tarafından
Cok hassas bir durum fazlada odaklanma kuzum :(( şöyle düşün olmuş geçmiş ama hala acisi duruyor nelerini duyuyoruz aklim almiyor Allahim daha kötusunden korumus seni
(2 puan) tarafından
Yok cnm yaa ..odaklanmiyorum sadece içimde kaldı öyle..yazmak kurtulmak istedim sadece.kimseye anlatamadım soyleyemedim..
0 oy
(762 puan) tarafından
Maalesef bu dunyaya kadın olarak gelmıs sek boyle seylere maruz kalıyoruz. Hamhı kadın yasamamıstır farkında olarak veya farkında olmayarak. Şimdi kızım dunyaya gelecek ve ona nasıl anlatacam bılmıyorum nasıl bir dunya bıraktık biz cocuklar 
(2 puan) tarafından
Aynen öyle cnm Allah iyi insanlarla karşılaştırsın bütün cocuklarimizi
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Bunu yapanda ergen cocuk yasayansa bebek gibi cocuk cinselligi tabu yapmak yerine kizimiz oglumuzu alsak karsimiza konussak anlatsak ogretsek... Ahh ah.
(2 puan) tarafından
Her ne olursa.olsun.cocuklarimizi kimseye emanet etmemeliyiz.iste..smdi.kizim var akrabam bile.kucagina.alsa rahatsiz oluyorum
(7,791 puan) tarafından
E tabiki kuzum o zaten var ama bence buda olmalı diye düşünüyorum...
Gunahi sevabi vakti gelince her seyin olacagini mahrem bölgeleri...
Erkege kadina ergene çocuğa her seyi ogretmeliyiz ki bilsinler yapmasinlar tabi esegide sağlam kazığa baglican... Emanet etmicen...
0 oy
(280 puan) tarafından
Ne çok yaşandı,yaşanıyor bunun gibi igrenclikler. Çocuklarımız için çok endişeleniyorum. Allah 'ın laneti sapiklarin üzerine olsun 
(2 puan) tarafından
Amin cnm amin
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Valla ne çok tacize uğrayan varmiş ya
(2 puan) tarafından
Öyle daha belki bilinmeyen ne çok..
(7,972 puan) tarafından
Allah evlatlarimizi edepli akilli terbiyeli eylesin
0 oy
(1,082 puan) tarafından
Ben ne diyeceğini bilemiyorum..
(2 puan) tarafından
Allah böyle.insanlari.cocuklarimizdan.uzak.tutsun.de.cnm
(1,082 puan) tarafından
Amin canım amin ...
0 oy
(580 puan) tarafından
Kadınlar boşuna evlendiklerinde vajinusmus vs olmuyor. Muhakkak başından böyle bir travma geçiyor bu da beyin altından bütün hayatını etkiliyor. Benim başıma gelmedi diyene inanamıyorum.
(2 puan) tarafından
İlla ki geciyo Allah kimseye yaşatmasın..çocukken.anlamiyosunda . Takı.aklin.basina.erene kadar
0 oy
tarafından
Pislik, sapık... 
0 oy
(3,148 puan) tarafından
Allahın cezaları. 
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Ben hep diyorum halada söylemeye devam edicem burda en büyük sorumluluk biz erkek annelerine düşüyo onlara can yakmayo değil can yakmamayı ögretebiilmeliyiz ki kız annrleride bi nebze rahat olsun 
(2 puan) tarafından
Doğru söylüyorsun cnm
0 oy
(468 puan) tarafından
Bende 10 yaşında vardım  ablam hamileydi yanına gittim bende gece yarısı oldu uyuyordum gözümü açtım o yanımdaydı gömleğim açık Bi şekilde atlet vardı içinde sarılmıştı bana şrfz adam bağırdım ona ne yapıyosun köpek pç diye kalktı salona gitti beni çağırdı gel sana bişi diycm gitmedim kolumdan tuttu sürükledi salona ağladım bırak dedim kulağıma kızsın sana bişi yapmayacam sadece seninle oynamak istiyorum dedi iğrenç köpek tam içeri kaçacakken beni tuttu duvara yapıştırdı ama nasıl ağlıyorum bırak diye sarılmaya öpmeye çalıştı oturduğum kollarımı kendime sımsıkı sardım kolumu açamadı sonra bıraktı şükür eniştem dedimde kuzenim olur köpek ablam içerde uyuyordu o gece hç gitmez aklımdan allahından bulsun inşlh 
(2,671 puan) tarafından
Okuyunca çok üzüldüm ya  ne pis insanlar.  Var ya yazıklar olsun yani hep küçük kız çocuklarına bakılıyor nedense anlamiyrm
(48,624 puan) tarafından
çünkü savunmasiz ve masumlar kizima.ayibi ogretiyorum biri sana dokununca bagir diyorum
(2 puan) tarafından
Adı ********..sen hatırlayacak yastaymissin birde..böyle bir adamla ablan nasıl evli kalabiliyo neden devam ediyo acaba
(468 puan) tarafından
Bilmiyorum cnm canları cehenneme
(2,671 puan) tarafından
Rabbim yardım etsin gerçekten kız çocuklarımizi uyarmamiz lazım Allah koruusn öyle birşeyle karşılaştıklarında bagirsinlar benim yigenlerimede amcaları öyle öğretmiş biri onlara yaklaşınca hemen bagiriyorlar
0 oy
(945 puan) tarafından
Canım ya böyle şeyler yaşanması ne kadar kötü, bişey desen olmuyo, demesen içinde kalıyor off
(2 puan) tarafından
O zamn küçüktüm ne yaptığının farkında değildim .sonra anladığım da.ns yaptığı da söyleyemedim kimseye işte..
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Kimsin merak ettim azamelia kim olduğunu goruyodur ama
(2 puan) tarafından
O da bana kalsın cnm ya..ben normalde kimseye derdim var demem..kimseye de derdimi anlatmis.degilim.daha...ilk.kez.buraya yazdm
0 oy
(2,612 puan) tarafından
Benimde başima çok kotusu geldi malesef komşunun oglu ve amcamin kizlari tarafindan insan unutmuyor işte çogu zmn kendimi suçladim ama sonra neredeyse 10 kadindan 8 inin basina gelmiş bu cinsel tacizler bende kimseye anlatmadim asla ilk kez buraya yazdim
(2 puan) tarafından
Allahm çocuklarımızı nasıl korucaz. Hep içimde bir korku.
0 oy
(557 puan) tarafından
Hatırlıyorum bnde otobüste yoldaydik ben 8 yaşlarından falandım ağrıya gidiyorduk igdirdan bir tane adam vardı muavin hep gelip annemin yanında beni severdi bir şeyler verirdi bende sevinirdim işte bir ara annem uyudu bu en arkalardan beni çağırdı gel sana bir şey vercem diye bende gittim falan basagina oturtu işte öptü sevdi beni falan sonra nasıl olduysa beni tam cinsel organının üstüne oturttu işte. Yani altımda sert bir şey var biliyorum ama korkuyorum bu elimle beni kaldırıp bitiyor yavaş yavaş ben de en sonunda döndüm arkama baktım pantolonun düğmelerini açmış iç çamaşır görünüyor içinden ben o zaman öyle bir korkmuştum ki koşarak annemin yanına gitmiştim öyle bir ağlamıştım ki önemli oldu değil mi ya ben de su almaya giderken bir yere düştüm demiştim adam o kadar çok korktum kırmızı olmuş da ki sürekli annemin yanına geliyordu ben kendim hep başımı annemin arkasına koyar korkardım bunu hiç kimseye anlatmadım şu an 24 yaşındayım ve tamamen unutmuştum bir anda aklıma geldi böyle pislikler olduğu sürece kız çocukları asla rahat kalmayacak bırakmayacaklar
(2 puan) tarafından
Böyle şeyleri saklamamalari gerektiğini öğrenmek lazım..ve anne olarak bisiy olduğunu anlamak bnce..bir anne fark eder  ters bisiy olduğunu muhakkak anlamalı bnce
(557 puan) tarafından
Bilmiyorum ya yani çok söyledi ne oldu diye ama diyemedim titriyordum da yani

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 133 göst.
4 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Hicrannn (1,075 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 220 göst.
0 oy
5 cevap 84 göst.
7 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Can_annesi_ (82 puan) tarafından soruldu
0 oy