0 oy
770 göst.
Moda kategorisinde (2,721 puan) tarafından
Bundan 2 ay önce kampanya çıktı işte elbiseler 10 TL 5 TL oldu tabi sepet 50 TL olmak şartıyla sipariş verilebilir.. bende iki kes sipariş verdim 60. 60 tutarında tabi kampanya olduğu için yaklaşık 4 ürün 60 TL oluyordu ablam sipariş vermişti onun geldi 70 TL ye elbise sweet ikili takım gömlek geldi bende güvendim daha sonra yenileniyoruz dediler kalan siparişler 2 ay sonra gelecek dediler 2 ay geçti sipariş yerine paranız hediye çeki olarak size verildi sipariş verebilirsiniz denildi ,, siteye bir girdim herşey fiyatı iki katına çıkmış.. ve bu şekilde bir sürü kişiyi dolandırdılar. 3.4 parçaya 60 TL aldılar sonra o paraya tek parça koydular 

8 Cevaplar

0 oy
(7,972 puan) tarafından
O parayı nasil yicekler bilmiyorum Allahindan bulsunlar
(2,721 puan) tarafından
Amin amin inşallah
-Reklam-
0 oy
(1,082 puan) tarafından
Ben 200 TL para verdim hiç bir istediğim gelmedi hepsi 46 beden çuval gibi olanlar geldi. Ne paramı iade ettiler nede değişim yaptılar pis dolandiricilsr
(2,721 puan) tarafından
Son yaptıkları dolandırıcılık kesinlikle ama farklı bir sistemde
0 oy
(3,099 puan) tarafından
Eliza modadan bir kez alisveris yaptim ve pismanlikti gorunen guzel kiyafetler kumas ozelliklerinin orda iyi yazmasina ragmen bi geldi disarda giymek icin aldim ama giyilcek gjbi dwgil evde temizlik yaparken giyiyorum iste
(2,721 puan) tarafından
Dolandırdılar ve beni tek değil değil bir sürü kişiyi
(3,099 puan) tarafından
Bendw burda birine guvenip ordan alisveris yaptim ilkonce buraya sordum bi kisi yazmisti oda memnun kaldim falan demis siparis verdim ama verdigim paraya pisman oldum ucuz diye aldim birsuru
(2,721 puan) tarafından
Canım benim keşke gelseydi razıydım ,, en azından bu saça bu tarak derdim gondermediler
(3,099 puan) tarafından
Bide hersey 10 tl falan dediler ya bide hergun hergun hediye ceki mesaji geliyordu bana dedim hangi site bu kadar hediye ceki verir sonra girdim sectim bi kac parca odeme kismina gelince ilk basta aldigimda kapida odeme almistim bunda sadecw kredi karti secenegi vardi o zaman anladim dolandiricilik oldugunu isin icinde gene iyi kotu evde giyerim ucuz alayim demistim
(2,721 puan) tarafından
Bende öyle demiştim acaba tüketici hakem heyetine mi sikayet etsem acaba nasıl ysoilir
0 oy
(3,681 puan) tarafından
O site malesef dolandırıcı yorumları siliyorlar bilerek
(2,721 puan) tarafından
Yorumlar falan kapalı zaten
0 oy
(2,721 puan) tarafından
Zaten en ucuz elbiseyi 80 TL yapmışlar,, bu sistemle nasıl dolandırıcılık yaptılar gördünüz mü ? Herkesten kampanya var elbiseler 20 TL 10 TL 5 TL diye koydular herkesten 100 TL 50 TL 80 TL gibi paralar havale aldılar... Sonra hiç birini yollamadilar yerine parayı iade yerine hediye çeki olarak verdiler ve sitede dediğim gibi tek parça 80 TL.. asla kimse cevap vermiyor ne aramaya ne msja ne bir şeye.... Elizamoda da bilindik ödül almış bir site yani 
0 oy
(3,551 puan) tarafından
İnstagram dan ifşa dolandırıcı sayfalara grup halinde yazın onlar halleder. 
(2,721 puan) tarafından
Ne yapacaklar ki
0 oy
(308 puan) tarafından
Allah alllah kız o eski bi arkadasımın yengesinin mi ablasının mı ne sayfasıydı ben 1 2 defa alışveriş yaptım malını beğenmedim daha da almadım böyle mi yapmışlar simdi hayırsızlar..
(2,721 puan) tarafından
Vallahi de ya hiç sorma kaç kişi dolandırıldı paramızı iade etmiyorlar
0 oy
(383 puan) tarafından
Cok kötü  bir site bende bikere 2 elbise 2 de ikili takim aldim dolandirilmadim  Allahtan ama cok kotu kalitesi var ewde giyiyorum disarida giyilcek urunler degil
(2,721 puan) tarafından
Keşke benim onlar gelseydi bari

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 233 göst.
13 Nisan 2021 Moda kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 441 göst.
26 Ağustos 2020 Moda kategorisinde Dilansbyyyy (194 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 214 göst.
26 Mart 2021 Diğer kategorisinde duygudemirbag47 (464 puan) tarafından soruldu