0 oy
450 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde tarafından
Kızlar dolapta tüm tavuk var dondurucuda baktim son tuketim tarihi agustos 13 bozuldu mu ki 

6 Cevaplar

0 oy
(292 puan) tarafından
Zehirlenme riski en yüksek olan gıdalarsan biri tavuk. Yemeyin değmez canım baya zaman geçmiş çünkü üstünden 
(292 puan) tarafından
Valla canım can candır benim için onlarada çoğu insandan daha yazık en iyisi hiç bi canlı zarar görmesin 2 poşet yapıp çöpe at ki açılamasın malum çöpe kadar giriyorlar yinede sen bilirsin :)
tarafından
Gormesin tabi yazik onlara da. :)
(774 puan) tarafından
Markette tarihi geçen ürünün bulunması abes olurdu zaten. Atmaları çok normal. Sen alır mısın tarihi geçmiş ürün para verip.. ama eve getirdigimizde tarihi geçmemiş oluyor. Buzluga koyunca gecebiliyor. Biz çok yedik öyle. Hiçbir sey olmadı.
tarafından
Bende indirimde olan tavuk et yada hazir gida urunlerini alip dondurucuya atyrm. Sonucta kurban etleri de kac ay kaliyo buzlukya
(774 puan) tarafından
Yaniii bir sey olmaz yaa
-Reklam-
0 oy
(7,412 puan) tarafından
Canim sonucta onu buzluga koyarken tarihi gecmeden koyuyosun bise olmaz. Hepimiz alip buzluga atıp kullanıyoruz  bise olmaz yani.
0 oy
tarafından
Hayr canm hic bisey olmaz cunku donmus   ben hep oyle yaparim alirim buzluga atarim canmz isteynce cikaririz yeriz tarihi gecms yaziyor ama donuldugu icin bisey olmaz
0 oy
tarafından
Kuzenim biyoloji okudu gıda üzerine okuyan arkadaşı da demiş ki .. marketlerde tarihi geçen tavukları fabrikaya götürüyorlar tarih söküp yeni tarih yapistiriyorlar uyyyyy
0 oy
(649 puan) tarafından
Kasap bana dondurucuda sorun olmayacağını söylemişti kurban etleri gibi don halde saklansa sorun olmaz dedi ama yinede bebegin var istersen tüketme canm
0 oy
tarafından
Bişey olmaz canım dondurucuda olunca bide

İlgili bir soru bulunamadı

380,233 soru

11,383,903 cevap

34,882 kullanıcı

...