+1 oy
210 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar son 1 aydir 21 aylik kızım devamli soyunmak istiyor kıyafet giydirmem imkansız hale geldi hep zibinla durmak istiyo evde disarda fark etmez bazen de zibini da çıkarmami istiyo suan 1 saattir zibini çıkarmıyorum diye agliyo çekişiyor kıyafetini çıkartıp yenisini giydirdim yine de istemiyo bu arads evim sıcak değil hatta serin bazen üşüyorum ben kızımı da düzenli yıkarım suan yikayip giydirsem mesela hemen 5 dk sonea yine soyunmak istiyo bezini de çıkarıyo kendi çırılçıplak durup ayağına sadece ayakkabı giyiyor onu çıkartmiyo köyün delisi gibi evde dolaşıyo artık bu durum beni cok zorluyor ne yapabilirim 

5 Cevaplar

+1 oy
(2,410 puan) tarafından
Aynı bnm kız gece üstü açık yatıyor bsey örtemiyorum
tarafından
Evet benimki de örtürmuyi zaten sırf bu yüzden hasta oldu öksürük grip oldu daha tam iyilesemedi bile giyinse güzelce üstünu örtmese dr olur gün icin de hep çıplak durmak istiyo
(671 puan) tarafından
Benim kızda gece üstü açık yatar . Üzerini orttugum gibi uyanıyor. O yüzden tulumla yatırmayı tercih ediyorum.
(2,410 puan) tarafından
Aynı vallahi bnde tulum alcam bu aralar
(671 puan) tarafından
Üstü ascildi açılmadı diye düşüncen olmaz :))
(2,410 puan) tarafından
Kesinlikle :)
-Reklam-
+1 oy
(392 puan) tarafından
Benim kızımda öyle ama ben doğduğundan beri hiç kat kat giydirmediğim için zıbın dan başka ne giydirsem huzursuz oluyor mızırdanıyor çıkarınca susuyor 
tarafından
Ya ben kış bebegi olduğu icin kat kat giydirdim doğduğu zamanlar çünkü yaşadığım yer soğuk ama bu huyu son 1 aydir başladı artik zibini da istemiyo
(392 puan) tarafından
Kuzum o üst üste giydirildikten sonra zıbınla durduysa bir süre rahat ettiği için üzerinde birşey istemiyordur çocuklar kat kat olunca sanki ben bile daralıyorum haklılar kışın bile evin içinde çok giydirmemek lazım kendin ne giyiyorsun o kadar giydir canım sevmiyor senin kızda demek ki sıcak kanlı miniğin maşallah :))
0 oy
(2,567 puan) tarafından
Düzgünce anlat bak kızım ben öyle durmuyorum öyle durulmaz cok yanlış bak de 
tarafından
Cok anlatıyorum evde bizde açık durmuyoruz ama artık zibini da çıkarmami istiyo hadi sadece evde böyle dursa dogalgaxi açarım dursun ama dışarıda da böyle
(2,567 puan) tarafından
Babası söylesin belki oyle anlar hani baba korkusu vardır ya bizlerde.
0 oy
(2,567 puan) tarafından
Aklıma şimdi geldi belki zıbın kumasına alerji vardır kaşındırıyodur oda çıkarmak istiyodur

Benim de kazaklara alerjım var kazak giyince afakanlar basıyo her yerim kasınıyo
0 oy
(48,967 puan) tarafından
cadi ya inatlari da bitmiyo komşunun torunu öyleydi kış günü ciplak.dururdu 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 63 göst.
9 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Pink26 (352 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 167 göst.
4 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 110 göst.