0 oy
354 göst.
Diğer kategorisinde (1,661 puan) tarafından
Ne yapdım ben bu davranışları hal edecek dedim ... Bana diyor ki ben ölücem her kes iyi insandı diyecek ruhum hepinize tükürecek o zaman ... Bende içimi dökdüm tek sorunj maddiyyat eşimin... Bende her şeyu söyledim anne babasının kötü yönlerini her şeyo ... Onlar benim için çaba göstermiyo dediler ever dedim yapmıyorlae bugüne kadar sana söylemedim bunları fakat evet fark koyuyorlar çünki eltimin ailesi zengin dedik... Senin hatan fakir kızla evlenmek dedim .. çok konuşdum annen böyle baban böyle hepsini dedim 

7 Cevaplar

0 oy
(2,684 puan) tarafından
Bence aileler  ne olursa olsun iki insanin ruhu anlaşmalı  tekrar bir adim atabilir ve aileleri hic karıştırmadan  yokmuş  gibi davranabilirsiniz 
(1,661 puan) tarafından
Ben davranırım ailesinden ayrı bir eve çıksak kendimiz çalışsak ben yone kızım için aff ederim en azından denerim ama bu evde olmaz ... Geç tez bitecek
(2,684 puan) tarafından
Iste firsat bu firsat  evi ayirmasini söyle  kurtul ev üstüne  ev olmaz
(1,661 puan) tarafından
Deniycem canəm kabul eder umrım
(2,684 puan) tarafından
Insallah eder ya yuvalar yıkılmasın
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sonuç ne oldu
(1,661 puan) tarafından
Bi sonuç olacağını düşünmüyorum fakat içimi dökdüm rahatladım
tarafından
En azından bu da bi şeydir
(1,661 puan) tarafından
Aynen canım bana dert olacağıma
0 oy
(580 puan) tarafından
O ne tepki verdi, yani hak verdi mi? Birde kızımın babası diyecek kadar bu adamdan soğuduysan neden çabalıyorsun ki
(1,661 puan) tarafından
Çabalamıyoruç canım içimde tutmadım artık dökdüm içimi susub kendime dert etmekden yoruldum ... O susdu hak vermese susmazdı
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Kocanın hatası mı fakir kızla evlenmek. Buna mi güvenyormuş çalışsın baksın evine 
(1,661 puan) tarafından
Annesi büyük oğlu için kendini parçalıyor bende dedim çünki eltimin babası zengin ve onlara gösteriş yapıyor snein annen buna bile susdu içimden yül kalkdı ya
0 oy
(48,610 puan) tarafından
ruh tukurebiliyo mu esinde degisik hala seni kotu gostermeye çalışıyor ne dedi peki ailesi icin atamam satamam sabredemedin demiştir
(1,661 puan) tarafından
Susdu susmasım bende şaşırdım çünki  annesi hakkında konuşdum ve susdu şok oldum oda doğru olduğumu biliyor
0 oy
(3,148 puan) tarafından
Canım aileler aynı eve girmiyor ki önemli olan sizin almaşmanız 
(1,661 puan) tarafından
Canım eşimini bu hale getiren annesi yapdığı ayrımcılıkla büyütme şekliyle mahv etmiş onu
(3,148 puan) tarafından
O zaman sana çok güzel yol açılmış annesinin yapmadığını sen yap ona ki annesine görmediğini sende görsün sana iyice bağlansın
(1,661 puan) tarafından
Diyorum canım bende de vardır illaki hata ama o bana kötü davransa içimden iyi davranmak gelmiyor bemde biraz odunum hatta baya odunum ... Ama beni tanıyordu sonuçda ben hep buydum şimdi bana karşı hata yapıyor ve umrunda bile olmuyor
0 oy
tarafından
Çalışmıyo mu canım eşim ama senin babanların durumu olmaması onu ilghilendirmiyoki 
(1,661 puan) tarafından
Bunu şu yüzden dedim canım kaynana eltinin ailesi zengin diğe onlara gösteriş yapıyor mesela eltim doğum yapdı kaynana para aldı ne kadar gitdi onların evine bizi düşünmedi bile bende sende zengin biri ile evlenseydiç bu muameleyi görürdün dedim
tarafından
Burda kayınvalidenlerin suçu canım senin hiçbir suçun yok benimde ailemin maddi durumu çok iyi bizde zorlanıyoruz kimsede destek vermiyo bazı aileler bencil
(1,661 puan) tarafından
Aynen canım dedim eşime sana acıyorum seni bu hale onlaar getirdi

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 202 göst.
28 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Nehirrr (753 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 134 göst.
14 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Nehirrr (753 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 223 göst.
23 Eylül 2021 Diğer kategorisinde halide.111 (1,661 puan) tarafından soruldu