0 oy
685 göst.
Aile kategorisinde (707 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Eşimin sahte hesabını buldum demiştim.Dunde arabada tesadüf eseri toka buldum.Bu toka bana ait değil kime ait diye sordum senin diyor dedim bak benim değil canımı sıkma.Diyorki buldum senin diye koydum buraya.Dedim ki hiç böyle toka kullanmadım nerden uyduruyorsun yani.Suan yine üstünü kapattı ama adım adım yaklaşıyorum yakalamama ramak kaldı.Oglumu okula yazdırdık bugün ikinci günü ben götürücem okula ve şuan dışarda servisi bekliyorum sinirimden agliycam ya.Bunun ne b.klar yediğini tahmin ediyordum ama yakalayınca daha bir tuhaf oluyormuş.Neyse kizlar anlatmak istedim.Kusura bakmayın mutlu post acmayi çok isterdim ama olmuyor 

Sinirimden foto eklemeyi unutmuşum yine toka bu kizlar.

image

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yürrüüü beeee FBI ajanı bacım kim tutar seni .. Allah göstermesin eğer şüphelerin dogruysa ne yapicaksin 
(707 puan) tarafından
Kız güldürdün ya :)  FBI  kadar olmasakta fena sayılmam dermişim ya ağlanacak halime gülüyorum.
Evi başina yikicam.Benim kim olduğumu güzel bir şekilde hatırlaticam bide k.cina güzel bir tekme o zaman anlayacak ama iş işten geçmiş olacak.
tarafından
Bencede bacım gotunee bir tekme iki seksen uzansin
(707 puan) tarafından
Ah dur sen ben bir yakalayayim o zaman dünya kaç bucak görecekler de henüz kadını yakalayamadım.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Zor bir durum ama.bence gizli gizli ilerle delilleri bulduğunu belli etme ki daha çok açık versin bu şekil de dikkat eder çok 
(707 puan) tarafından
Dikkat etsin karşısındaki sanırım yakalanmak istiyor başka türlü bir kadın tokasini neden bıraksın arabada.İllaki yakalanacaklar.
0 oy
(256 puan) tarafından
Ne kadar çok artmaya başladı burda bu tür şeyler.Erkeklere bi dert oluyo madem aldatacaksin evlenipte elin kizlarinin baslarini niye yakarlar anlamam pi.slikler
(707 puan) tarafından
Bende bılmiyorum azdilar ondandır.Bide ben onun ikinci evliliğiyim ilkinide aldatmis benim sonradan haberim oldu.Madem şeyine sahip çıkamayacak niye evleniyor bende bilmiyorum.
(256 puan) tarafından
Demekki huyu o cnm.Can cikar huy cikmaz.
(707 puan) tarafından
Çıkmıyor aynen öyle.
0 oy
tarafından
Buldugun delilleri söyleme daha temkinli davranıp yok eder
(707 puan) tarafından
Aynen bende aynı şeyi düşünüyorum canım.Ustunde durmuycam mevzunun.Bakalim napacak.
tarafından
Valla umarım yanilirsin diyim cnm kimse bu durumla karsilasmk istemez
(707 puan) tarafından
İnşallah ama yanildigimi hiç sanmıyorum.İcime öyle doğuyor bilmiyorum.
tarafından
Bı kadın hissediyosa dogrudur kendimden biliyorum
(707 puan) tarafından
Aynen ama dur bakalım elbet ele verecek kendini.
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Öncelikle sakin ol. Kocanla arana mesafe koy ve suphelendigini hissettir bir bokları yediği kesin zaten konuşmalısın. Yani gizli gizli yapms artık çünkü elinde zaten deliller var. Açık açık görünce ne olacak çok çok üzüleceksin korkut kocanı 
(707 puan) tarafından
Söyledim kızıyorum gülüyor günahımı alıyorsun diyor dedim sen yapma ben günahını alırım o önemli değil.Ben zaten hep üzülüyorum en azından bir kere yakalasam varya o zaman kıyamet kopacak işte.
0 oy
tarafından
Mutlu olmayınca olunmuyor bir türlü napalım biz de böyle devam edicez...
(707 puan) tarafından
Aynen ne yazikki öyle.Allah insana mutluluk huzur vermeyince vermiyor napalim.
0 oy
(2,321 puan) tarafından
Bunu bırakan bilerek bırakmıs nerde buldun arabada
(707 puan) tarafından
Kız bulsam kim olduğunu ben yapacağımi iyi biliyorum.
8 sene bitti bu sene.
(2,321 puan) tarafından
Yaptıysa öyle bişey yazık etmis eşin onca yıla
(707 puan) tarafından
Bide ben onun ikinci esiyim ilkinide aldatmis.
(2,321 puan) tarafından
Dilim tutuldu ne deyim kuzum hakkında hayırlısı olsun inşallah
(707 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun.
0 oy
(391 puan) tarafından
Mahkemeye vereceğin delil olursa zina davası açarsın çabuk boşanır, yüklü tazminat alırsın. Mutlaka delil biriktir
(707 puan) tarafından
Fotoyu çektim tokayi kendi camdan attı.
0 oy
(1,335 puan) tarafından
Allahm sonumuz nereye gidiyor boyle evde gul gibi karin var ne gerek duyarsin boyle seyler be ser.fsz. Allahim seninle olsun uzulupde kendini yipratma kuzum Allah katinda sen kazandin o kaybetti.. 

Kanitlarini topla ki inkar edemesin aklinla hareket et evladinla hep yolun acik olsun insallah canm ❤
(707 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun.Yok sabrediyorum elbet yakalanacak.Ben 8 senedir onun tüm pisliklerini çekerken onun böyle bişey yapması beni deli ediyor.Henuz net kanıt yok bulduğumda görecek gününü.

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 1,283 göst.
19 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Muhurgozlu987 (236 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 347 göst.
25 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Simay888 (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 203 göst.
7 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,223 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 113 göst.