0 oy
340 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
düzenlendi

image

Bıme yarın kumtel ocak geliyormuş 450 TL ye sizce uygun mu hç aldınız mı almayı düşünüyor musunuz ben almayı düşünüyorum ama piyasasını vs bilmiyorum uygun mu oluyor pahallı mı? 

17 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kumtel güzel cnm.360 fiyatı sanırsam.
tarafından
Yarın 450 ye gelyormuş canım pahallı mı
tarafından
Yok kız başka yerde 360 okumuştum da.ucuz fırın.bn de alırım bulabilirsem.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hangi modeli geliyor acaba benimkide kumtel ben çok memnunum . Ama kayinvalidemin ki Fansiz o hiç memnun değil çok uzun süre pişiriyor fırını . Fanliysa tavsiye ederim 
tarafından
Fotograf ekledım canım
tarafından
Ay pardon ya benim aklım fırına gitti :D ocağım davlumbazimda Kumtel memnunum ben 2 sene oldu bir skinti yaşamadım tavsiye ederim
tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
tarafından
Ben elektrikli sobasını kullandım kumtelin ufo öarkaya on bastı 4 senedir duruyor ocak hakkında bilgim yok kuzum 
tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
tarafından
Biz doğmadan babamlar elektrik sobasini almışlardı kumtelin biz büyüdük evlendik çocuklarımız oldu hala duruyor canım çalışıyor gerisini sen düşün
0 oy
(62 puan) tarafından
Valla bacm ben aldm 3 sene oldu alalı çeyizime almıştım taş gibi maşallah hiç bi sıkıntısını yaşamadm 3 4 ev değiştirdm hiç bi sıkıntısı yok ben çok memnunum :)
tarafından
Fiyatı nasıl peki canım uygun mu pahallı mı sence
(62 puan) tarafından
Ya tabi dışarıya göre uygun dışarda daha pahalı ama çok zamlanmış ben 3 sene önce 275e almıştm
0 oy
(1,586 puan) tarafından
Ben bimden almadım kumtelin tam setini kullanıyorum Ocak davlumbaz fırın çok memnunum bene uygun canım fiyatı piyasasida bu şekilde zaten 
tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(107 puan) tarafından
Annem çok güzel ama ocağın üzerindeki telleri çok ince 
0 oy
(3,457 puan) tarafından
Ben kumtelin ankastre setini kullanıyorum çok memnunum ama siyah olmasa keske
0 oy
tarafından

Almayi düşündüm hatta eşime dedim al gel o da Set üstü yokmuş ankastrenin ocağını Set üstü sanıp içinden sadece ocağını alıp gelmiş :))) iade ettik. Adam abi bankaya kadar aradık seni bulmak için banka vermedi adresini demiş. Bim merkezden aramış lar magazayi olmayan ürünü nasıl sattinız diye :D 

0 oy
(2,259 puan) tarafından
Ben bundan kullanıyorum canım ben trendyoldan 500 e almıştım ve 500 den aşağısını bulamadım bence gayet iyi fiyatı ve memnunum 
0 oy
(3,721 puan) tarafından
Ben de Kumtel Ocak kullanıyorum internetten almıştım geçen camı patladı servis başta biraz sorun çıkardı ama ücretsiz değişti. Eğer kalabalık bi evde yaşıyorsan Ocak da cam çok riskli haberin olsun canım
tarafından
Üç kışı yaşıyoruz canım ben eşim 5 aylık bebegım
(3,721 puan) tarafından
Benim biber közlerken patladı canım bu ocaklarda közleme yapılmıyor güveç koyulmuyor döküm Tava kullanılmıyor
0 oy
(178 puan) tarafından
Canım ben bunu komple set olarak almıştım bimden aşırı memnunum sadece çok kirli duruyor siyah diye onun dışında efsanee
tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(1,021 puan) tarafından
Cam ocaksa çok sıkıntı yaşayanlar duydum ocak patlamış ısınınca yinede siz bilirsiniz 
0 oy
(5,368 puan) tarafından
Canim biz 2 yıl kadar önce simfer ocağı 500 civarı birşeye almıştık bence iyi 
0 oy
(849 puan) tarafından
Canım bimden almadım benim ocağımin aynısı ben memnunum ama siyah olduğu için çok toz tutuyor üstü
0 oy
(812 puan) tarafından
Ben kullanıyorum CNN bimden almıştım gayet kullanışlı 
0 oy
(2,273 puan) tarafından
Kullanima gore degisiyo yada bilmiyorum artık esimin babanesine aldık biz 1 sene sonra hemen paslandi bence daha iyi bir marka al bunlar iş değil çit citlarida hemen bozuluyo 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 1,021 göst.
29 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 237 göst.
29 Mart 2021 Diğer kategorisinde HaleD (105 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 152 göst.
0 oy
7 cevap 564 göst.
6 Haziran 2020 Diğer kategorisinde İki çocuk annesi (860 puan) tarafından soruldu

378,396 soru

11,326,208 cevap

34,778 kullanıcı

...