0 oy
2,948 göst.
Aile kategorisinde (89 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

image

image

image

image

Kizalr ben bugun ilk idrarla yaptim saat 3 gibi sonra pazara gittim geldim bide baktim boyle olmus elimde baska test yok ovilasyon testi var bi tane onu yapiyimmi cikarmi bundan cok silik yada ben oyle gormek istedigim icin oyle varmi sizce daha adetime 4 gun var 

20 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Foto yok canim. Ama ovilasyon testinde belli olmaz
-Reklam-
+1 oy
tarafından
test ilk yarimm saat gecerlidir yarim saatten snrasi gecersiz sayilio
(1 puan) tarafından
Bende ilk 5 dk da kopkoyu çıktı silinmedi ama hamile çıkmadım kanda adetim 21 gün geçmişti kanda çıkmadı die adet sökturucuyle adet oldum 26 gün kanamam sürdü neden acaba
tarafından
Benim idrar da çıkmıştı kanda çıkmadı bi türlü adet söktürücü içtim meğersem 5 haftalık hamileymişim .. düşük yaptım .. ama 1 ay dolmadan  tekrar hamile kaldım . Şimdi oğlum 9 aylık uyuyor
tarafından
benimde adetimm 13 gun gecikti 10 tane tes yaptimm cikmadi kan verdimm 6 haftalik hamile ciktimmm ve benimm kesinlikle adet duzensizligim yoktu
tarafından
50 gün adet olmadım .. ben . Üstüne bide mantar olmuştum .. offf çok kotu gunlerdi
tarafından
mantar bendede olmustu bekarken karbinatla kurtuldimm berbat bisey gercekten
+1 oy
(762 puan) tarafından
Çok çok silik görünüyor cnm 
+1 oy
tarafından
10 dakika sonraki olan sonuç doğru değil. Arkasında yazıyordur
+1 oy
(2,749 puan) tarafından
Silik varda yarm saat sonrasi gecersiz benmkisi de boyleydi hamilydm
(238 puan) tarafından
Valla canm ilk basatakinde var ama diğerlerin de yok gibi yarın sabah tekrar yap
0 oy
(1,887 puan) tarafından
Foto yok canım
0 oy
tarafından
Ben ovulasyon teşriflere belli oluyor diye duymuştum ovulasyon tarihi geçtikten sonra pozitif çıkarsa test gebelik var diyorlardı bi dene bakalım ne olacak ama ben çok silik çizgi görüyorum 
(89 puan) tarafından
Neden heycan yaptinki var gibi mi duruyo benimde heycanimi ikiye katladin aksam gidemem esim gece calisiyor hemde burda hastane yok uzak hastane saglik ocagi var
tarafından
Ay ne bileyim valla sanki kendim test yapmışım gibi heyecanlandım rabbim isteyen herkesin kucağını doldursun inşallah her şey gönlünce olsun umarım en sevindirici hayırlı haberleri alırsın ")
(104 puan) tarafından
Ovilasyon testinde daha koyu çıkıyor varsa eger kac gun gecikti bende oyle olmuştu yani
tarafından
Adetine 4 gün var mis daha
(240 puan) tarafından
Canım ya üzerinden yarim saat geçmiş ama herşeyin hayirlisi insallah bebektir rabbim gönlüne göre versin
0 oy
(7,410 puan) tarafından
Silik gozukuyor canim :)
0 oy
(510 puan) tarafından
Şu elinle tutugun var cnm dierleri yok ama
0 oy
(854 puan) tarafından
Ovulasyonla deneyebilirsin ben ovulasyonla ogrendim.
0 oy
(354 puan) tarafından
Var ikinci çizgi hayırlı olsun İnşaAllah 
(89 puan) tarafından
En ustekkine baktiysaniz eger o ovilasyon canim
(354 puan) tarafından
Canım ben adetime 10 gün kala 2 3 güne bir test yapıyordum gebeliğimi öyle öğrendim bende diyordum sadece ben görüyorum diye ama gerçekten hamileymişim biraz daha sabredin adetin 1.günü felan yapın bide erken gebelik testi daha net sonuç verir adet öncesi
0 oy
(284 puan) tarafından
Benimde boyleydi simdi ogljm 6 aylik :)) insallah vardir canm 2.3 gun sonra kan ver netleşsin
0 oy
(597 puan) tarafından
3 saat sonra çıkan sonuç geçersiz malesef şu anda gebelik yok
0 oy
(2,189 puan) tarafından
Yarin normal ovulasyon yapar gibi yap bugünküne göre daha koyu olursa var demektr canim. Hafif de olsa var gibi gözüküyor 
(89 puan) tarafından
Tamam canim belkide kan veririm yarin
0 oy
(386 puan) tarafından
Canım benimkide çok çok silik ti hatta eşim göremiyor ben görüyordum :))  şuan 3 buçuk aylık oğlum var o silik testten :)  hayırlı olsun sende hamilesin inşallah 
(89 puan) tarafından
Allah bagislasin kuzum bende bugun yaptim pazara gittim telastan onuda koydum kenara gelince baktim hafif bir cizgi tam cizgi gibide degil sanki idrar ilerken durmus gibi ama rengi mor du yani cook cok acikti ama sonradan dura dura baya kurudu tam duz cizgi degil gibi sanki anlayamadim insallah oyledir esime soyluyorum adetin gecikince gidelim dedi
(386 puan) tarafından
Ben adetime 5 gün kala yapmıştım canım. Adetim gecikince kan testi ile netleştirdim. Sende git bence hemen sağlık ocağına netleşsin inşallah hayırlısı ile pozitiftir :)
0 oy
tarafından

ben de adetime dört gün kala yapmıştım ayni o şekil belirmişti ve vardı kuzum :angel: şimdi 3 aylık minnos bir kızçem varr :kissing:

0 oy
(66 puan) tarafından
Canım benim de ikinci çizgi silik çıktı senin gibi hayırlı olsun :) kan testini yaptır hemen 
0 oy
(104 puan) tarafından
Testi tekrarla cnm bence var gibi 
0 oy
(716 puan) tarafından
Ovulasyon testinde boyle olmaz canm c cizgisi zaten koyudur hamileyken t cizgisi t den bile koyu oluyor ilk resimdeki ovulasyon testi silik var gebeliktede birinde cok silik var sen en iyisi kan ver en garantili
0 oy
(3,465 puan) tarafından
Testin markası ne öğrenebilir miyim 

İlgili sorular

+1 oy
13 cevap 169 göst.
7 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Mrs.Eris. (2,587 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 245 göst.
12 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Duruu12 (265 puan) tarafından soruldu
+5 oy
43 cevap 1,333 göst.