0 oy
213 göst.
Diğer kategorisinde (747 puan) tarafından

Kızlar ben 2 ay önce doğum yaptım.Kanamam 47 gün kadar sürdü bazen duruyordu tekrar başlıyordu.Sonra 1 hafta hiç kanamam olmadı ama 8 gündür tekrar başlamış.Çok afedersiniz Oluk oluk akıyor diyemem ama lekede değil.Randevu ancak alabildim 10 gün sonrasona.Böyle birşey yaşayan var mı ya niye böyle oldu çok korkuyorun :(

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Adet olmuş olabilirsin
(747 puan) tarafından
İnşallah adetimdir ama dediğim gibi uzun sürünce psikolojikmen çok çöktüm
tarafından
tabi ki kontrole git canım biz şimdi tahmin yürütüyoruz sadece Allah korusun kötü bişey olmasın da
(747 puan) tarafından
Randevum 10 gün sonra.Burdaki herkes tecrübeli sormak istedim İnşallah yoktur canım
tarafından
Sağlık ocağına da bi sorabilirsin canım aslında onlar da bilirler eğer tehlikeli görürlerse seni acile yönlendirirler
(747 puan) tarafından
Sordum canım kadın doğuma git belki normal der ama yinedr görün dedi
-Reklam-
0 oy
(436 puan) tarafından
Adet olmuş olabilir misin canım tam o dönemler başladı benimde ilk adetim
(747 puan) tarafından
Tam 2 ay oldu.1 hafta oldu kanama durmuyor anlamadım ki
0 oy
(154 puan) tarafından
Canım bende doğum yaptım büyük abdeste çıkınca makatımda tuhaf bi ağrı oluyor sende de varmı 
(436 puan) tarafından
Ya bende de var o ne kadar oldu doğum yapalı senin? Doktora da artık gitmek istemiyorum geçmesini bekliyorum
(747 puan) tarafından
Yok canım bende ağrı felan yok sadece kanamam var
0 oy
(415 puan) tarafından
Benimde 43.gum bir başladı kanamam 8 gün sürdü aşırı çok adet olmuşum meğer bir sonraki ay az geldi ama o kadar çok gelmedi bu sefer
(747 puan) tarafından
Canım benim tam 2 ay oldu doğum yapalı 1hafya tek kanamam durdu.Şimdi 8 gün oldu tekrar başlayalı ve durmadı hâlâ.
0 oy
tarafından
Cnm benim 40m çıktıktan sonra adet oldum hemen herkeste aynı olmaz 
(747 puan) tarafından
Canım ama kanamam 1 hafta tek durdu 2 ay içerisinde.Bide bazen bir iki gün durur başlardı
tarafından
En iyisi doktora görün cnm
(747 puan) tarafından
Randevum 10 gün sonra canım insan korkuyor işte kötü birşey varsa diye
0 oy
(1,120 puan) tarafından
Eltimin öyle oldu bebeğin zarı kaldı dediler kürtajdan önce ilaç kullandı öyle düştü 
(747 puan) tarafından
Ama doğumdan sonra kontrole gittim öyle birşey olsaydı doktor görmezmiydi
(1,120 puan) tarafından
Eltim de gitti hemde özel hastahane o kanamayla anlamıyorlar
(747 puan) tarafından
Anladım canım tekrar gidiyim İnşallah öyle birşey değildir
(747 puan) tarafından
Canım eltinin  ağrısı felan varmıydı
0 oy
(775 puan) tarafından
Adet olmuşsundur bir 2gün daha bekle 
(747 puan) tarafından
Hiç durmayınca korkuyor insan kötü birşey var diye
0 oy
(1,154 puan) tarafından
Ben ilk doğumdan sonra 3 ay kanama yaşadım kim diyor emziren adet olmuyor diye 22 aylık oldu oğlum 2. Ye hamileyim 33 haftalık hamile kalana kadar her ay oldum hatta uzun da sürdü 
(747 puan) tarafından
:D yok kız ben AB Rh+ im.Kanser çıkacak ölecem diye en kötüyü düşünüyorum
(1,154 puan) tarafından
Olsun ben negatifim verebiliyorum sana genel alıcısın sen rahat ol bak yine hayatta kalıyorsun:D
(747 puan) tarafından
:D o zaman aksın kanım nasıl olsa ölmiyecem :D
(1,154 puan) tarafından
Yes baby aynen böyle moral yüksek olmalı
(747 puan) tarafından
Tamam moral tavan :D
0 oy
tarafından
Adet olmuşsun benimde ilk hafta disinda açık renk ve az pedin ön kismı kadar geliyodu hep 30 dan sonra bi anda normal adet olurkenki gibi rengi kıvamı fln parcacikli yani ve pedi doldurup tasiyodu adet surem kadar sürtü 6 gun sonra bitti ve şuan eskisindende az ve çok acik renk beyazimsi kremsi sarımsi gibi geliyo 42 gunlugum
(747 puan) tarafından
Benimde aynı öyleydi canım.47 gün sürdü.1 hafta durdu tekrar başlamış şimdi
0 oy
(1,398 puan) tarafından
Adet olmuş şun ben düşük yaptım geçen aylarda 70 gün sürdü lohusalik 3 gün temiz kaldım sonra adet oldum 8 gün sürdü sonra hersey normale döndü 
(747 puan) tarafından
Doktora danıştın mı peki 70 gün normalmiymiş
(1,398 puan) tarafından
Kanama şeklinde değildi lekenmeydi 70 gün dinen de öyle zaten 70 gün sürebilir 70 den fazla sürerse sağlık sorunudur doktorluk biseyim yoktu yani
(747 puan) tarafından
Dinen 40 gün diye biliyordum ben.Yani benimkide öylr aşırı bir kan diyemem ama lekede diyemem.Lekeden bi tık fazla yani oluk oluk kan gitmiyor.

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 313 göst.
18 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde HASRETiM160121 (2,297 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 149 göst.
30 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Vuslat_vuslat (216 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 474 göst.
28 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Melekkk34 (6,859 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 42 göst.
7 Nisan 2024 Aile kategorisinde baharyigitkara (119 puan) tarafından soruldu

379,161 soru

11,349,794 cevap

34,815 kullanıcı

...