0 oy
210 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,150 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

image

image

Kizim 6 aylik kis geliyor 1 yas alacagim denedim bi kac bisey alip 1 yas oluyor gezdim burda biraz magaza e bebek felan ama hic istedigim gbi seyler bulamadim şık disari gezmeye misafirliğe vs giderken giydirebilecegim cok ucuk fiyatlı olmayan guvenilir bi site onerirmisiniz yani heryerde hep benzer takimlar var ben farkli seyler almak istiyorum 

12 Cevaplar

+1 oy
(1,993 puan) tarafından
Lc wakiki bence :)
(1,150 puan) tarafından
Inanki az once oraya bakip buraya yazdim yokki hic istedigim gbi ya
(1,993 puan) tarafından
Kotonun da ürünleri güzel oluyor bakabilirsin
(1,150 puan) tarafından
Bi bakimm hemenn teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Bn civilden aliyrm diger sitelere gire daha uygun gelyo hic bi sorun yasamadm urunleride iyi 
(1,150 puan) tarafından
Ya bana değişik takimlar lazim şık takımlar mesela alti tayt uzeri bluz oluyor ama bebek giyince cok guzel duruyor video izliyorum goruyorum aynisini bulamiyorum
(2,722 puan) tarafından
Tabana kuvvet carsiyi gezcen o zman canm
(1,150 puan) tarafından
Kiz gezdim ya hep böyle esofman altı gbi altlar uzeride pijama uzeri gbi ustler varr ben o sekilde istemiyorum bi kombin bulsam derdimi anlatirim :))))
0 oy
tarafından
Lcw şık ve kaliteli fiyatta aşırı değil. Ben herseyi lcw alıyorum iki bebeğime de 
(1,150 puan) tarafından
Evet cok diyen oldu magazadan bakicam
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Ben tüm mağazalardan alışveriş yapmışımdır ama bebek konusunda LCWaikiki kalitesi gerçekten başka bence şık şeylerde var bebekler için önemli olan rahat olması zaten h&m de bakabilirsin indirim olunca LCWaikiki aynı oluyor neredeyse fiyat olarak kalite olarakta yakın 
(1,150 puan) tarafından
Gidip bakacagim direk magazadan site ye baktim ama bisey yok
0 oy
(107 puan) tarafından
Cigit var canım Bi göz atarsın 
0 oy
tarafından
Kısılık lar cıkmıs mı 
(3,823 puan) tarafından
Çıktı ama çok pahalı
tarafından
Bir ay daha bekleyeyim
(3,823 puan) tarafından
Bekle canım bende alcam biraz fiyat düşmesini bekliyorum
(1,150 puan) tarafından
Kizz bende beklerim ozaman :))))
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Lc nin kiz bebek ürünleri ay çok şeker kiz geçen magazaya gittim bütün reyonlarin en güzel i kız bebek olani seçenek çok hepsi çok sirin fiyatlarda yani şu dönemde uygun gene 
(1,150 puan) tarafından
Magazada bakmadim bi bakayim aslinda yakinda var
0 oy
(10,210 puan) tarafından
H&m e bakabilirsin
(1,150 puan) tarafından
Teşekkür ederim:)
0 oy
(3,823 puan) tarafından

image

image

böyle şeyler mi istiyosun sen 
(1,150 puan) tarafından
Hih az once gezdim gördüm bunlari bak bende atiyorum bi tane  bi baksana
(3,823 puan) tarafından
At bakayım canım
(1,150 puan) tarafından
Posta attim bakarmisin
(3,823 puan) tarafından
Koza bebekten değil de ilkim bebe den alabilirsin canım bunları hem biraz daha bekle daha güzelleri çıkar erken daha
(1,150 puan) tarafından
Bekleyim ozaman koza bebegi bilmiyorum hic alisveris yapmadim valla güvenilir mi bilmiyorum bi bekleyim bakalim
0 oy
(392 puan) tarafından
E bebek hem kaliteli hem kampanyalarda çok uygun hem de güvenilir 
(1,150 puan) tarafından
Dun ebebekteydim ne sorsam yok dediler
0 oy
(5,355 puan) tarafından
Mini city canım 
(1,150 puan) tarafından
Bakiyorum hemen cok sagol
(5,355 puan) tarafından
Rica ederim canım inşallah bulursun :)
0 oy
(364 puan) tarafından
Valla canım kızım su an 16 aylık doğduğundan beri dolap uygulamasından alıyorum çokta memnunum fiyatlarda çok uygun geçen gün 80 TL'ye beş parça kışlık takım aldim
(2,671 puan) tarafından
5parca mi çok uyguna almışsınız dolap uygulaması nasıl giriliyor yani onu bilmiyordum :-)
(364 puan) tarafından
Olay stordan dolap uygulamasını indir üye ol orda zaten kategoriler var ondan bakabalirsin indirimde yapiyolar kendi kullanmadigin eşyaları da satabilirsin ben hem satıyorum hem alıyorum
(2,671 puan) tarafından
AA ilk defa duydum  tşkler bakicam :-):-)

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 466 göst.
8 Haziran 2019 Alışveriş-Hediye kategorisinde Umutt (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 79 göst.
9 Haziran 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Acemi anne36 (1,334 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 71 göst.
29 Mart 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Leila16 (56 puan) tarafından soruldu

378,137 soru

11,317,690 cevap

34,763 kullanıcı

...