0 oy
606 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
Yoksa işimi gorsun yeter diyip biraz daha uyguna kaçar misiniz..?

59 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ayakkabi mont alacamsam iyi marka saglam bisey alirim uzun sure giyerim onun disinda yok 
-Reklam-
0 oy
(3,148 puan) tarafından
Yoktu ama ev eşyaları hele ki beyaz eşyalardan sonra oldu ama kıyafet filan hiç takılmam
0 oy
(1,315 puan) tarafından
Giyim konusunda da eşya konusunda da hiç takintim olmadi açıkçası giyimde mahremiyettimi kapatıyorsa bende o kıyafetti tasiyabiliyorsam yeterli bana göre 
tarafından
Haklısın cnm
0 oy
tarafından
Yiyecekler konusunda var diger konularda yok
tarafından
En önemlisi de o ya
0 oy
(580 puan) tarafından
Oğlumun yiyeceği içeceği kıyafetleri ayakkkabi çantası oyuncakları herseyi  markali kaliteli olmalı bu konu da aşırı takıntılıyım. Kendimin de çanta ve ayakkabı markali olmalı yoksa almam. 
tarafından
Ben de oğlum konusunda hassasim
0 oy
(1,399 puan) tarafından
Markaya bakmam kaliteli kullanışlı olmasına bakarım dandik biseye ucuzdan olsa para vermem kaliteli olsun bir tane olsun mantigindayim 
tarafından
Orası öyle tabi
0 oy
(4,671 puan) tarafından

Lc waikiki marka takıntısı oluyorsa takıntılıyım:D :D ayakkabı da takıntılıyım az alıp iyisini alırım.

tarafından
Türkiye şartlarında şu an marka denilebilir ;) mantıklı ayakkabı konusuda
0 oy
(25,223 puan) tarafından
En önemlisi ayakkabı da marka önemli bizim için. Mobilya gıda ürünleri falan bunları iyi marka alırız
tarafından
Çoğu kişi haklı olarak ayakkabı konusunda marka demiş  ben de gıda ve temizlik ürünlerinde dikkat ederim mümkün oldukca
0 oy
(7,792 puan) tarafından
Marka alip bir alacağıma markasiz 5 tane aliyorum degistire degistire giyiyirum. 

Bi tane al ömürlük olsun olayini sevmem ben sıkılırım degisik olsun bana 5 senede bir falsn atıp yenileyeyim :) 
tarafından
Kıyafet konusunda haklısın cnm
0 oy
(48 puan) tarafından
Eltisuyum takintilidir hatta o markalarin posetini saklar posetleri bile kimseye vermez :))))))))))
tarafından
Ben de de var o sulu eltiden biz mustela kullanıyoruz kizziiiiimmmm Dalin degillll diye kükrer :D
0 oy
tarafından
Belirli bi marka takıntım yok ama bilmediğim bi markayida almam 
tarafından
Yani mantıklı cnm
0 oy
(120,691 puan) tarafından
giyimdede ev esyasindadaarka takintim var yok diyodum ama imkan varsa marka alirim acimam
tarafından
İmkanım olursa neden almayayım :) giyim değil de diğer konularda imkan oldukca iki seçenek arasından daha iyisi olani almaya calisirim
0 oy
(1,011 puan) tarafından
Marka değil ama kumaş takıntım var malesef. Kıyafet konusunda aşırı seçici oluyorum bu yüzden her kumaşı giyemiyorum :(
tarafından
Evet kumaşa ben de dikkat ediyorum cildim hassas
0 oy
tarafından
Sadece ayakkabıyı marka alıyoruz onun dışında marka takıntım yok kaliteli olsun yeterli 
tarafından
Haklisinn cnm
0 oy
tarafından
Marka değil de kalite takıntım var kaliteli olsun markası önemli değil 
tarafından
Doğrudur cnm
0 oy
(92 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Benim varr ucuz mal alıcak kadar zengin değilim demiş adamın biri . Bunu kaç kere yaşadım uygun diyip aldığım herşey kıyafette olsun 1 makinede gidiyo eşyadada hemen bozulup kırılıyo çocul kıyafetinde bile lcden aldığım kıyafetler 3 sene oldu ilk günkü gibi başka yerdem aldığım yada hediye gelenler tüylenmiş.  Ben  hava atmak için  değilde uzun süreli kaliteli kullanmak için olanlardanım 
tarafından
Bunu ben de yaşadım cnm o yuzden artık yerine göre davranıyorum bazı şeylerde ucuza kaçınca zararlı cikiyorsun
0 oy
(2,851 puan) tarafından
Marka takıntım hiç olmadı sağlam olsun işimi görsün yeter 
0 oy
(154 puan) tarafından
Çoğu markasız ürün markalıya bin basar benceee 
0 oy
(2,321 puan) tarafından
Hiç öyle bi takıntım yok yakışanı giyerim
0 oy
(3,795 puan) tarafından
Kendime degil de çocuklara lc den alirim hep ordan  . Çok nadir başka yerlerden tek tük alirim ama çocuklara lc takıntım var .

İlgili sorular

0 oy
42 cevap 686 göst.
20 Şubat 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,923 puan) tarafından soruldu
+1 oy
31 cevap 435 göst.
12 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 325 göst.
29 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Umutherzamanvar (194 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 202 göst.
7 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde 2801 (512 puan) tarafından soruldu

396,379 soru

11,856,846 cevap

35,952 kullanıcı