0 oy
310 göst.
Diğer kategorisinde (194 puan) tarafından
Benim camasir asarken hep ayni boyutta olacak yoksa Rahat edemem

28 Cevaplar

+1 oy
(3,052 puan) tarafından
Arabayı sıfıra sıfır park etmek:) telefon ekranındaki uygulamaların düzgün ve mantık sırasında olup ona göre klasörlenmesi. Cüzdanımdaki paraların büyük küçük sırasında ve Atatürk yüzü olan tarafın üste gelmesi. 
-Reklam-
0 oy
tarafından

Ayyy bu ben :) 

0 oy
tarafından
Dolap takıntım var Allah zeval vermesin 

Askılıklar hepsi aynı tarafa bakicak 

Nevresimler hep ütülü olucak 

Pantolonlar hepsi aynı hizada katlanacak

Çoraplar organizerin dışına cikmicak
0 oy
(5,984 puan) tarafından
Kırlentlerin fermuar kısımları en alta gelecek yoksa cok sinir oluyorum 
tarafından
Aha bu beeennn
0 oy
tarafından
Bende bende :-)eşim dalga geçer ütü getireyim mi
0 oy
(8,969 puan) tarafından
Benim de çamasır sererken aynı türleri aynı yere asma sorunum var :) karışık seremem hiç
tarafından
Bunu bende yapıyorum
0 oy
(119,442 puan) tarafından
mandallar ayni renk olcakti bide 

dudaklarimi issirrim sac uclarimda kirik varsa koparrim carsaflar dumduz olmali havlular duzgun durmali
0 oy
(1,314 puan) tarafından

Takintimi burda söyleyebileceğim bisey olmadığı için susma hakkımi kullanıyorum :D

(2,886 puan) tarafından
Bnde merk ettm
(8,969 puan) tarafından
Herkesi merakta bıraktın şimdi. :)
(1,314 puan) tarafından
Ya ayıptır söylemesi ben yanimda bile taşıyorum herzaman çantamda muhakak 4/5 tane günde 20 kez neredeyse abartısız iç camasir değiştiriyorum takıntı yapmasam kendimi çıplak gibi hissediyorum:(
tarafından
Kız delimisin
(1,314 puan) tarafından
Işte söylince ruh hastasimisin diyolar demistim
0 oy
(715 puan) tarafından
Bir yerlerin ıslak olması Kupkuru olması gerekiyor lavabo tezgah üstü tuvalet banyo nefret ediyorum ıslak olmasından defalarca kurutuyorum birde halı simetri olmazsa  sinirim bozuluyor 
(12,859 puan) tarafından
Mutfakta işlerin bitince lavabo içini ben gibi kurulayanlardan mısın :)
(715 puan) tarafından
Aynen öyleyim ahdhaha
0 oy
(3,138 puan) tarafından
Benimde öyle karışık sermem çamaşırları birde ***** olan şeylere sinir oluyorum dümdüz olacak ne olursa olsun 
0 oy
tarafından

Hangi birini saysam ki 

0 oy
(2,593 puan) tarafından

Aynı tür çamaşırlar yan yana olacak mandalları kıyafetin rengine uygun renk olacak kırlantlerin fermuarları aşağı gelecek ve tüller düzgün duracak :)

0 oy
(3,587 puan) tarafından
Bozuk eşya görmeye tahammül edemem acil yapılacak yada yenisi alınacak damlayan musluk çoraplar çekmeceye katlı halde dizilmeli birde yumurta yenildiği gün bulaşıklar çamaşır suyu iyi yıkanmalı mutfak çamaşır suyu ile silinmeli 
0 oy
(1,161 puan) tarafından
simetrik takintisiyimm. 
0 oy
(1,096 puan) tarafından

O kadar çok kiii:wassat::))

0 oy
(2,886 puan) tarafından
Benimde ya hizali bir seklde olck
0 oy
(12,264 puan) tarafından

Çöp kutusuna takıntım var 

Birde çamaşırları asarken hep kollarım ne alakaysa sanki başka başka kokuyor:D

0 oy
(25,224 puan) tarafından
1 kıyafette aynı renk mandal kullanarak asarım ve çok düzenli asarım içim rahat etmiyo :D 
0 oy
(812 puan) tarafından
Biliyorum saçma olucak ama bir kirlentler yere asla düşmez takıntım var ikinci musluk arkasıve tezgahın sulu kalması elimde daima bez olur su ıslak kalmasından nefretttttrt ederim asla tahammül edemem
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Kestigim şeyleri sayar çift sayıda dograrim mesela domates dilimliuorum salatalık patlıcan patates bunları dograrken çift sayıda bolerim tek sayida kalınca sanki kötü birşey olacakmis gibi gelir :))

İlgili sorular

0 oy
42 cevap 665 göst.
20 Şubat 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,622 puan) tarafından soruldu
+1 oy
31 cevap 415 göst.
12 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
59 cevap 540 göst.

380,753 soru

11,399,876 cevap

34,929 kullanıcı

...