0 oy
226 göst.
Aile kategorisinde (135 puan) tarafından
Hadi eşinizin size yaptığı güzel anlardan birini anlatım                     

Mesela düğün zamanı hiç paramiz kalmadı için telefonu satım gelinlik paramı vermişti o günü hiç unutmuyorum 

14 Cevaplar

0 oy
(1,314 puan) tarafından
4 yıldır evliyim hiç benim için bisey yaptığına şahit olmadim..
(135 puan) tarafından
Mutlaka vardır ya üzülüyorum ben böyle okuyunca bizde çok kavga eden bir çiftiz  hatta herkes bunların sonu yok dıye bakıyor bıze
(1,314 puan) tarafından
Valla hiç yok canım hiç
(391 puan) tarafından
Al benden de o kadar,  ven yaptım ona ama o bana hiç yapmadı.
(1,314 puan) tarafından
Aynen evlendim çalıştım borçları taksitleri kapattım akranların ailesinin içinde mahcup olmasın haciz gelmesin diye şimdi benim evim sinirlenince defol git diyor
-Reklam-
0 oy
(1,161 puan) tarafından
benim esim cok iyidir. 2 yildan fazladir  evliyiz. bir kere  bile  bensiz ardakaslaroyla asla  disari cikmaz. her zaman evine   gelir ancak koziyla  benle  gezir.        en buyuk  micizem benim esimle  kizimdir evlilik boyunca  hic kalbimi kirmadi.  o kadar mutluyumki esimle  isden yorqun gelse  bile  kizimizi uyitur  ben dinlerim hep bizi onde gorur. ben ne istersem hep yapar. asla  hayir demez  rabnim tum kadinlara esleri tarafindan sevilmeyi  nasip etsin
(135 puan) tarafından
Masallahh canım rabbım mutluluğunuzu bozmasın
(1,161 puan) tarafından
aminc canim benimm.  amin rabbimtum evlere huzur nasip etsin
0 oy
tarafından
Ben doğum yaptığım gün hastanedeydim daha aradim ne yapiosun diye çarşıdayim dedi işim var bende dedim ne işin var alışveriş yapacm biraz dedi bende dün eve her şeyi aldık bir şey lazım değil ki olsun dedi sen doğum yaptın belki gelen giden olur diye biraz daha alayım demişim kızdım bağırdım tamam çarşıyı komple al dedim kapattım tlfnu tam taburcu olacaz geldi yardım edecek bana hiç konuşmadım suratım beş karış tam arabaya bindik iki kutu çıkardı cebinden al dedi bunun için kalbimi kırdın sağol meğerse kuyumcuya gitmiş bana sonsuzluk kolyesi almış kizimiza da çeyrek bir de künye almış nasıl ağladım ama kalbini kırdım diye tmm dedi olsun ben alıştım dedi hala da unutamıyorum o anı:-((
(391 puan) tarafından
Eşinizin Kıymetini bilin istedim :) maşallah size:)
(135 puan) tarafından
Bende doğum hedıyesı almadım ama zaten gerekte yoktu çocuğumun herseyını bız aldık yeterlı masrafımız oldu yanı
tarafından
Cnm bizde herseyini aldık kesinlikle hiç kimseden hiç bir şey beklemedik ve eşim düşünüp onu da almış sagolsun ama almasaydı aklımdan bile geçmezdi
tarafından
Kıymetini bilmez miyim cnm Rabbım herkesin yuvasına huzur mutluluk versin inşallah her zamanki duam bu
(253 puan) tarafından
Ya ama çok tatlı maşallah ama sanada biraz kızdım enisteye öyle hemen pat diye kızma bak size süpriz yapmış iste
0 oy
(1,154 puan) tarafından
Aaa oğlumu doğurdum odaya aldılar çocuğu gördü oturdu ağladı sonra bana döndü senden başkası doğuramazdı bu meleği dedi tüm lohusalık dönemimde evden çalışma şansı vardı evdeydi çocuğa da baktı banada baktı ben uyurdum gelir gogusumu acar tutardı emzirtirdi çocuğu altını değişti gazını çıkardı beni yıkadı yemek yaptı temizlik yaptı kimseden yardım kabul etmedi şimdi baba oğul farklı bir bağları var çocuk anneyi arar normalde benimki babayı arıyor  22 aylık oldu şimdi 2. Ye hamileyim ama bu doğumda böyle izin alamayacak şirketi el değiştirdiği için  nasıl yapacağım diye kara kara düşünüyorum
(135 puan) tarafından
Benim esımde aynısını dıyor kızımı severken annene yapsam az der hep çocuğu yıkar karnını doyurur temizlik yapar ben hiç banyo yıkamam hep o yıkar orayı ama işte benim esım sinirlidir ne derse tamam dıyecem kötü huyuda bu
(1,154 puan) tarafından
Benimki de melaike değil zaten en poncik animiz bu başka yok :D
0 oy
tarafından
O kadar fazla şey yaptı ki hangisini sayayım kurban olduğum ❣️❣️☺️
0 oy
(119,461 puan) tarafından

bu yaz bana 2 bilezik aldi bunu asla unutmam hamile oldugumu ogrendik 5 tane daha alcam seneye kadar dedi :D

tarafından
O zaman sen her sene hamile kal :)) bol bol bilezik topla kız :))
(119,461 puan) tarafından
yok baci bu kadar yeterli ☺
0 oy
(945 puan) tarafından
Valla hangi birinden bahsedeyim. Hep kendinden önce bizi düşünür. Kendisinden önce bize alır, hiç bişeyden kısmaz. Allah razı olsun bende ona göre davranırım. Ama en beğendiğim açıkçası, annemlere gittiğimizde hiç elini cebine attırmaz. Hep kendisi bişeyler alır yapar. Annemlerin durumu hani öyle çok iyi değil normal o yüzden 
0 oy
tarafından
Yaptığı en güzel şey söyle çalar saatli uzaktan kumandalı hoparlör ayrıca radyo almıştı. Çok sevmiştim o da bozuk çıktı geri verdik. Başka da bi orkide almıştı bana çok da para vermiş bilmiyor ya. Orkide 1 aya bizim eve dayanamadı hep döktü çiçeklerini beklettim belki yeşerir diye ama oldu tamamen. Başka da hediye almayi beceremez. Beni de ne bileyim aklımdan çıkmayan bir gün yok açıkçası. Evlenmeden önceleri vardı. Uzaktı gelirdi arada bir çok heyecanlanırdım. Yurtdışına gittiğinde bana çikolata ve küpe getirmişti. Baksa yok. Hatırlamıyorum 
0 oy
(16,506 puan) tarafından
Aklıma ilk gelen güneşin batışını izlemek için beni çok güzel Bi yere götürmüştü:) 
0 oy
(1,698 puan) tarafından
Bir dediğimi iki etmedi etmez. Allah razı olsun ❤️
0 oy
(2,826 puan) tarafından
Dedesi beni tanımadan önce eşime evlenmekten vazgeç 80 tane altın veririm demiş eşime eşim dönüp demiski dünyayı verseniz yinede vazgeçmem 15 tane kelle koyarım bu yola yinede vazgeçmem hâlâ da anlatırlar göğsüm kabarır :D 
0 oy
(1,635 puan) tarafından
En yakını söyleyeyim. Paran var mı dedi bende var dedim. Ama işten gelince oğlum bişeyler istedi gittik oğlumla onları aldık. 1 lira kalmıştı bankada. Bugünde işe nöbete gitcem.

Eşimin haberi yok harcama yaptığımdan tabii. Banka hesabının ekran görüntüsünü attım. 5 dakika sonra hesabınıza para geldi diye bildirim geldi.

Bazen hesap sorar neye harcadın falan diye dün hiç sormadı o kadar parayı naptın diye mutlu oldum açıkçası ☺️

Bende eşimde çalışıyoruz. Ben ihtiyacım kadar parayı ayırıp gerisini eşimin hesabına atıyorum. Borçları alış verişi falan o hallediyo diye
0 oy
(253 puan) tarafından
Benim kızımın alerjisi var et tavuk fln bunları ben çok severim ama yiyemiyorum esimde benden gizli yapar göstermeden yer çok canı isterse ben sorarım yedinmi diye ışte evet çoktan yedim bilasiklarinida yıkadım der öyle neden yanımda yemedin diye sorarım canın ister diye yemedim der birde o gün et yoycekse çok canı istiyorsa bana balık alır gelir ben balık yerim hani sende ye diye söylerim yemez onu sen yiyceksin diye öyle aklıma gelen bu canım 
0 oy
(715 puan) tarafından
Benim eşim boyum kadar ayıcık almış ta otobüslerde sevgililer gününde taşımış yollarda elindede güllerle :)) 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 399 göst.
26 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elifgrknn (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 83 göst.
23 Aralık 2023 Diğer kategorisinde .SU. (4,997 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 298 göst.
17 Ekim 2023 Diğer kategorisinde fatos18 (813 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 176 göst.
11 Haziran 2023 Kültür-Sanat kategorisinde Fatma1112 (291 puan) tarafından soruldu

381,004 soru

11,406,657 cevap

34,943 kullanıcı

...