0 oy
412 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (238 puan) tarafından
Su an bağdayım ektim.kayinvamidem salca yapıyor bende yatıyorum arada kalkıp.oturuyirum.onlarla bahçede sonra geri yatıyorum ama ne yatma diken üstündeyim ektim.surekli dolanıyor iş görüyor allah var suratını asmiyor ama benimde düşük tehlikem var di ben boyke değildim diyordur belki ama benimki farklı  birşey düşükte hafif kanama yaşarsın doktor düşük tehlikem var ilaç verir öyle dolanırsın bilemiyorum ama ben kanamayı hurra bir anda yaşadığım.icin plesenta rahim ağzını.kapatiyie doktor hiç Kalkmiyacan hiç hatta hastaneye yatıcam diyor düşükte cocuk tutunamaz olmuştur düşüyor oda zor buda kanamam çok olursa benim.hayatimi.kurtarmakm icon bebeğim canlıyken alınması gerekebilecek.durummus  bu benim.icin.daha zor ama bunu anlamıyor lar kalktim kahve yaptım yine oturduğun yerde patlıcan ları  kozlefiler poşetlerim.kislik kaynanama kurban olayım.cok rahatım ama eltimin yanında rahat değilim.sanki bura onun evi değil zaten ailecek evimiz kaliyorz ama Işte ben  öyleyim uzun oldu kusura bakmayın 

6 Cevaplar

0 oy
(7,412 puan) tarafından
Zor bi durum canim haklisin. Ama sonuçta sende keyfine oturmuyosun. Kaynananda saolsun bise demiyormus. Nasilsa gececek bu gunlerde. Hayirla kucağına al bebeğini insaAllah. 
(238 puan) tarafından
Amin canım kaynanam başka elti başka
-Reklam-
0 oy
(271 puan) tarafından

Cnm.smdi bisey demez ilerde bisey olsa yattın sürekli der benim kaynanam erken doğum riskim vardı sürekli yatmam lazımdı bana yat dinlen demesine rağmen kalkar yapardm sonra çocuk oldu uykusuz kaldm sabahları çocuk yattimi sende uyu derdi yine uyumazdm  yapardm her işi bir kavga ettik bana akşama kadar yatiyon dedi boşuna dememisler insan oğlu nankördür ;) çok nefret etmeye başladım.

0 oy
tarafından
ne karisik yazmissin kiz :) surat asmiyor ama.lafi dokunduruyo surat sssa daha iyi
(238 puan) tarafından
Bana demiyor belki içinden geciriyirdur demek.istedim
0 oy
tarafından
Surat asmiyosa bişi demiyosa içinden diyo geciriyo belki diye düşünüp kndini uzmen son derece saçma
(238 puan) tarafından
Ben eltimi 9 senedir taniyromda ondan cnm:;;) dedim yani biliyorum bu hissi almasan düşünmem.boyke birşey ondan ama iyidir severim ama elti yoruldu da farkındayım bebeler iş yemek eskiden herseyk beraber yapardık ben pesinde dolanırımbuyuk benden  ama simdi boyke ister istemez cekiniyorum
0 oy
(446 puan) tarafından
Ne olursa olsun hicbirsey bebeğinden önemli değil canm sen nasıl gittin o bağa hem araba yolculuğunda yapma bence kimseyi de takma durumun belli zaten onlarda birşey demiyormus
(238 puan) tarafından
Mecburduk kendi.annem yok tu zaten ben zaten kayınvamidemle beraberim yavaş yavaş goturdu eşim 2 haftadır da evdeydim.esim biraz hava al dedi ondan
0 oy
tarafından
kendini ve çocuğunu düşün hic bir is veya hicbir kimse evladindan kıymetli değil evham yapma bebisinin ve senin sağlığın için ne yapman lazımsa sadece onu yap

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 47 göst.
4 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 152 göst.
4 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Mucizelerim... (4,983 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 254 göst.
18 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Meryem0123 (1,937 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 500 göst.