0 oy
719 göst.
Diğer kategorisinde (461 puan) tarafından
Bebeğim 4 aylık olcak 5 günü ver ve iki aydır uyurken yüz üstü uyumak istiyor hep öyle uyudu.Gunduzleri ben sırt üstü yan faln yatırdım ama kafasının bi tarafı sivrilmiş ve yüz şekli bozulmaya başlamış 

Biz ankaraya hastaneye gittiğimizde ne olduğunu anlamadık sürekli ağladı iki gün hiç uyumadı yüz üstü tuttuğumuzda faln sakinlesiyordu sadece ve anladık ki yüz üstü yatmak istiyor neyse yatırdım hemn uyudu o günden beri hep öyle uyuyor başka şekilde uyutamadim 

Bana akıl verin nasıl alıştırabilirim sırt üstü yatmaya 

Ve düzelir mi yüzü ve kafasının şekli moralim çok bozuldu 

Memlekete gittik herkez yüzünün şekli bozulmuş faln deyince çok uzuldum ama inanın uyutamiyorum başka şekilde 

7 Cevaplar

0 oy
(548 puan) tarafından
Üzülme kuzum bebiş daldığı zaman uykuya cevirt gozun ustinde olsun düzelir inşallah.cocuk Dr soyledinmi napa bilinir diye
(461 puan) tarafından
Yok daha gitmedim bugün söylediler bende fark ettim 3 haftadır faln gündüzleri sırt üstü yatıyor hep ama geceleri öyle uyutamiyorum çevirsem bile uyanıyor hemn
Ugunuyor aglamaktan
(548 puan) tarafından
Oy kuzum ya yerim demekki öyle rahat ediyo çok bebek öyle uyur sen Dr söyle o kadar takma moralini bozma canim
(461 puan) tarafından
Gidicem en kısa zamnda insallh düzelir ya :(
-Reklam-
0 oy
tarafından

Neden yüz üstü yatmasını istemiyorsun

Beni kızım doğduğundan beri yüz üstü yatar... 
(461 puan) tarafından
Canim istemiyorum değil yüzünün şekli bozulmaya başlamış yanağının biri tombul diğeri düzlemeye başlamış bu yüzden istemiyorum ki hep bi tarafına çeviriyor kafasını diğer tarafına da ceviremiyorum bisi koysam zorla çeviriyor bu sefer ağzına geliyor koyduğum şey
tarafından
Heee
Onu hep sırt üstü koy bir iki ağlar sonra o da alışır sonra düzelir yanağı
0 oy
tarafından
sen hep diğer taraflara yatirmaya calis canim düzelir zamanla
(461 puan) tarafından
Gece öyle uyusa gündüzleri ben bi şekilde sırt üstü faln tutsam düzelir mi ya
tarafından
düzelir ama gecede sen diger türlü yatır canım kendisi donunce oyle yatar
0 oy
tarafından
Benim kızında kafası biraz sivrildi hep ustumde yan şekild eyata  yata basik oldu yanları kiziorm kndme uuzluorm ama şükür ole belli çok olmuor en azndn milletin gözünde bende yoksa belli
(461 puan) tarafından
Bebegimin ki çok belli oluyor ga herkez söyledi resmen napacagimi bilmiyorum:(
tarafından
Mümkün olduğunca sırt kartı yatır mesela sürt usttu vakit geçirin diğer tarafına azar azar yatır esir olsun emzirrken yastık köy altına bebeğin bu şekilde sırt usttu yatmis olur cnm
0 oy
(32 puan) tarafından

Ben hep öyle uyuttum. Gaz sorunu için iyi geliyordu. Oğlum 4 yaşında yüzü de kafası da düzgün. İlk zaman kafa arkası sivriydi annem kızıyordu ama her şey normal şu an 

image

:) 

(461 puan) tarafından
Düzeldi mi yani zambia canim bana da kiziyorlar
0 oy
(510 puan) tarafından
Emzik var cnm emerek alışır sanki 
(461 puan) tarafından
Emmiyor emziği canim
0 oy
tarafından
Benimki de hep yuzustu uyuyor 3.5 aylik su anda . Sirtustu mumkun degil yatmiyor . Dr un bakalim ne diyecek
(461 puan) tarafından
Bizde öyleyiz ya :(

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 585 göst.
28 Şubat 2019 Aile kategorisinde Öykü naz (350 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 138 göst.
2 Aralık 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 720 göst.
1 Mart 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu